" Doe je best! Dat is natuurlijk niet realistisch. Het is mijn vierde hond en ik heb met allehonden getraind. Mijn kruising podenco/labrador ( hond op profielfoto) is van een vreselijk angstige hond veranderd in een vrolijke speelse hond. Ik heb altijd hersplaatsers gehad, en dit spook was net 15 weken en jawel een “herplaatser”. Toppertje is het, stapel zijn we op hem, maar ja wel een hormoonbobbel
Continue naar je hond kijken houdt in dat ik 5 van de 10 km achterstevoren zou moeten lopen. "
Hoezo, ik let altijd op mijn hond al moet ik alles achtersevoren doen, hoe weet jij noe of jou hond niet is begonnen als je niks gezien hebt.
Als je hond los is heb je nog steeds verantwoordelijkheid.
Ja ik heb ook een herplaatser of een hond uit Spanje, die pas 7 jaar oud was toen hij hier kwam en angsten had, en...???
Ik vind niet naar je hond kijken net zo erg als mensen die alleen maar op hun telefoon kijken.
Als jij goed had op gelet had je misschien wel in kunnen grijpen.
Je hoort gewoon te alle tijd op je hond te letten.
En als hij last heeft van zijn hormonen misschien moet je dan eens een chemische castratie overwegen, en dan een beslissing nemen.
Ook als hij met reuen vecht hoort hij niet eens los te zijn..