3 doggies 
Probeer daar maar eens netjes af te blijven! ![]()

Heerlijk de honden kunnen buiten.....lang geleden, ze zochten na de wandeling gelijk het buiten op, en ik mooi even alles schoon maken en de ramen wagenwijd open zetten, frisse lucht binnen halen, echt heerlijk, lijkt een beetje op voorjaar.

Woh, nog meer zieken kinderen, kunnen ze elkaar wel bezig houden, en oma komt langs als het nodig is, dan is de tv toch even een uitkomst.![]()

Dat gaat niet...hier krijgen ze geen barf...kvv is een probleem met een x voeren in verband met een grote hond en dan is de kans op torsie heel groot....
3 doggies 
wat een mooie foto's zeg
Fotograaf? Dat roze tuigje steekt ook echt mooi af ![]()
Haha jaah kocht wel eens een kilo maar dit bleek toch goedkoper te zijn ![]()
3 doggies 
Whaha ja precies hij zat al bijna in de doos voor ik hem open kon maken ![]()

Wat heerlijk al die blije berichtjes, wat een zonnetje al niet doet...
Aizen, een ieniemienie zakje
....Janet dat heb je als je kids hebt er komt geen einde aan al die was....steeds hebben ze weer wat anders aan.
.....Sylvia, er is geen stres meer, dat scheelt, ik heb er nachten van wakker gelegen, ik maak er geen probleem meer van....als ik op de sport zat was ik aan het piekeren...van als...nu niet meer, ik maak een bak eten klaar met goed vlees voor dr, niet eten dan voeren...en het is geen werk, eigenlijk minder, Bams is altijd een vieze vreter geweest, alles zit onder, de grond haarzelf, en als ik voer...schoon, hahaha.....heb me er bij neergelegd, eet ze zelf, hoera, niet dan niet.....Patricia waar jij loopt zie ik geen bagger, hier in de blauwe stad liggen er behoorlijke plassen, maar ach het is schoon water dus als Ogin er in gaat dollen, laat ik haar maar.... Rudy, wat is het toch een schatje, wat jij ook zegt dat het soms een belhamel is.

Hettie hoe gaat het met Charlii ?
3 doggies 
Goedemiddag.
Ik en mn zusje hebben net een lange wandeling van anderhalf uur door het bos gemaakt. Daar moeten de honden het mee doen, want we gaan zo naar Utrecht naar een diploma uitreiking van mn moeder, die kreeg een cursus aangeboden vanuit haar werk en is nu dus geslaagd daar voor. We gaan wat eerder zodat we nog even de stad in kunnen en wat kunnen lunchen.
Mn overbuurman geeft vanavond rond 18.30 u de honden eten, en laat ze snel een plas doen.
3 doggies 
heel veel succes!!!![]()
3 doggies 
Wanneer ga je nou naar austalie/nieuw zeeland (weet even niet meer welke het was
) Gefeliciteerd voor je moeder ![]()
3 doggies 
ja helaas. De derde heeft ook net een app gestuurd dat ze zich niet lekker voelt. Word nog heel gezellig thuis. Meestal als ze alle drie ziek zijn doet mijn man ook mee...ben benieuwd of het deze keer ook zo is.
3 doggies 
Gefeliciteerd Pascale met je moeder. Veel plezier straks.
Mila succes
Aizen dankjewel.
Willemijn hier in het bos waar ik loop weinig bagger. Het is er wel en Shadow loopt er ook wel door heen maar het valt mee. Alleen als ze een gekke bui heeft gaat ze door de plassen crossen
3 doggies 
Beterschap met je kids.
3 doggies 
wat knap dat hij nog zo mooi blijft zitten voor een fotootje. Zal max niet pikken haha die was allang met alles vandoor gegaan.
3 doggies 
dank je!! Komt goed met hun. Blijkt dat het hier heerst zijn heel veel mensen ziek
3 doggies 
haha ik moest ook heeeeeeeeel snel wezen maar als beloning heb die een lekkere kluif gehad waar die uiteindelijk 2 uur zoet mee was ![]()
3 doggies 
Het heerst al vanaf december. Denk je dat je er vanaf bent, paar dagen of een week later heb je t weer.
Dit is een echte volhouder en je bent er ook echt een tijd mee onder de pannen.
Beterschap voor je kinderen.
3 doggies 
Ahhhhh smeltttt wat een heerlijke beer als je der zo ziet liggen ![]()

Mila heel veel succes vandaag...Pascale tuurlijk kan dat, ze zijn heerlijk uitgeweest en vanavond de buurman, aardig.

Heb nog net een klein plekje naast dr.
...maar daarweten jullie alles van....![]()
3 doggies 
Zo snel mogelijk, alleen is mijn visum nogsteeds niet geaccepteerd. Dat is het enige waarop ik wacht. Het is Australië trouwens! :)
Mila, heel veel succes!
3 doggies 
Hoe kan dat dat het zolang duurt dan?
3 doggies 
Geen idee, baal er ook van... gewoon een kwestie van geduld hebben zeiden ze, verder is alles compleet, ze missen geen formulieren dus ik maak me elke dag meer zorgen waarom het zo lang duurt.
3 doggies 
Mila SUCCES !!!!!!!!!
Pascale.....ik blijf duimen.........Maar krijg na al die tijd duimen wel kramp ![]()
Het moet gewoon lukken..........kan me voorstellen dat je hier goed nerveus van wordt.
Nog even en dan....zit je in de zon ![]()
3 doggies 
Rekening van de fysiotherapie en de huisarts kun je naar de Australische ambassade sturen![]()
3 doggies 
Ik zag dat je tijd geleden al adres in nederland hier vermeld had......voorbereidend werk dus
3 doggies 
Klopt hahaha.

Wat een zalig weer, ben net weer thuis, weer weggeweest met de meiden, liggen ze nu lekker van de zon te genieten.....
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?