Consult betalen vind ik niet erg, dat is 35.50, het probleem wat we te vaak gehad hebben is dat zij ons doorverwijzen van het kastje naar de muur.
Mijn Boerboel had 3 jaar geleden een bacterie in haar darmen en kon bijna geen enkele brok verdragen. Helaas dacht de dierenarts aan tientallen andere dingen voordat zij aan de meest voor de hand liggende reden dacht.. Veel medicijnen gekregen, veel bezoeken aan andere praktijken voor testjes die zij als grote praktijk niet hadden. Hierdoor is mijn Sam en mijn portemonnee een trauma opgelopen. Uiteindelijk ben ik hier later achter gekomen dat al die dingen onnodig waren, nadat ik een paar maanden later aan de bel had getrokken bij de fokker.. Had héeel wat geld gescheeld als ik ergens anders heen was gegaan, en dan was het ook niet zo'n gedoe met Sammie.
Vorig jaar was de Leonberger niet helemaal lekker, in de groei dus dacht aan pano. Afspraak gemaakt, medicijnen tegen de pijn, het was over. Paar maanden later weer, dus ik dacht, om bij de volgende keer paniek te voorkomen (ik dacht aan ED), foto's te laten maken voor de zekerheid. Eerste praktijk, 'ja, nee we hebben alleen kleine apparaten, we moeten je doorsturen'. Tweede praktijk, 'ja oké, eerst consult..'. Derde praktijk, 'geen probleem we maken meteen een afspraak, 12 foto's, jaja dat word dan 750 euro, je kan hem s'ochtends brengen, en rond 4 uur ophalen.' Ik een hartverzakking op mijn 24e
, maar toch maar een afspraak gemaakt. Toen dacht ik aan Sam, en heb ik eerst de fokker gebeld. Zij meteen overal nagevraagd bij de dierenartsen die zij kenden. Kliniek in Utrecht, 190 euro, 10 foto's, Yeti kreeg een roesje waarbij wij hem meteen mee konden nemen naar huis. (Perfecte gewrichten!)
Second opinion vind ik erg belangrijk, ook voor de rust van mijn hondjes. 