Hoi Lenka hier.
baasje heeft wat langer geslapen. Dus ik was kei wakker. Heb mijn ochtendwandeling gehad, lekker eten gekregen. En supper uitgebuikt
baasjes zijn dan met mij gaan wandelen, het was niet ver, neen was niet met dat ding waarbij ik moet inspringen en dan geschud wordt baasje noemt dat auto.
het was er supper leuk, ik heb me dood gelezen, hond wat een verhalen heb ik gelezen. Heel lang denk ik, ma ik was moe zo moe gelezen
na mijn middagappeltje ben ik aan mijn broodnodig schoonheidsslaapje begonnen.
Maar het vrouwtje ging toen stoofvlees maken. Tja dan moet ik helpen, al dat vlees kan niet in de pot en moet ik mee opkuisen.
dan nog effe een dutje en dan ging het vrouwtje iets met patatjes doen, jakkes als ze dat zegt ben ik weg, maar dan rook ik kaas. Yes kaas, kom hier met die kaas.
En toen was er mijn eten lekker, smikkel smikkel, en dan effe rusten, spelen met baasje p en dan.
ja dan help ik de vaatwasser vullen. En dan effe de tuin in en dan een kluif die ik moet zoeken
en dan als de kluif op is nog een wandeling en daarna bij het vrouwtje in de zetel maffen.
En daarna gaan de baasjes slapen zeggen ze, ik zeg eindelijk rust. Baasjes zijn zo vermoeiend zeg ik
pffff wat een hondenleven


3 doggies




























