Goedemiddag allemaal,
Ik zit met een probleempje waarbij ik geen flauw idee heb hoe ik dit moet oplossen. Ik gooi af en toe met de bal voor mijn hond. Omdat hij nogal onvriendelijk kan worden als er andere honden in de buurt zijn terwijl hij met zijn bal speelt, moet ik hiervoor een plek hebben waar weinig tot geen honden komen. Nou heb ik de ideale plek gevonden, maar zit nu met het volgende probleem. Mijn hond vindt het erg grappig om de bal in het water te gooien. Dus ik gooi de bal, hij vangt de bal en gooit die vervolgens in het water. Nou is dat op zich geen probleem, ware het niet dat hij de bal niet uit het water haalt, omdat hij een hekel heeft aan zwemmen. (Verder wil ik hem het zwemmen ook niet aanleren/aanmoedigen omdat hier in de buurt nogal veel onsmakelijke sloten zijn, dus dat hij niet het water in wilt, ben ik alleen maar blij mee.)
Ik kan op dat moment roepen wat ik wil, maar hij rent linea recta naar het water, want blijkbaar vindt hij een drijvende bal erg lollig. Omdat ik geen goedkope tennisballen wil kopen (aangezien die nogal slecht blijken te zijn voor de tanden), ben ik dus al meerdere ballen kwijt geraakt, omdat ik er ook niet altijd bij kan.
Iemand heel toevallig tips wat ik hiermee kan doen of ben ik gewoon gedoemd om altijd te proberen ballen weer uit het water te vissen? :)


Reageren







"






De uitschuifbare variant is zeker aan te raden. 


. 
