Zorgen pup

14 reacties

Lady (gast)

2 juli 2017, 11:28
Mijn pup is heel on rustig. Veel piepen en probeerden te braken zonder dat er iets uit kwam. Het zal wel niets zijn maar toch maak in Me zorgen omdat Ik veel lees over maagtorsie en Ik niet goed kan voel en of de maag dik is of dat het door haar vacht Komt. Wat zouden jullie aanraden? Zal het niets zijn en zal Ik wachten tot Morgen of toch even de eerste Hulp bellen? 

Lady (gast)

2 juli 2017, 11:29

Ze speelt nog wel Dus Ik weet niet of dat aangeeft dat het minder erg is. 

Silla en Bo & Yunah

2 juli 2017, 11:31

Wij kunnen dat helaas niet zien door een computerscherm heen. Ik zou de dienstdoende dierenarts bellen, die kunnen je zeker verder helpen. 

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

2 juli 2017, 11:32

Je kan natuurlijk altijd de dienstdoende DA bellen en vragen wat die ervan vindt. Dat zou ik in dit geval zeker doen.

Zit er verder niks vast in de keel van je pup, heeft ze iets gegeten dat vast kan komen te zitten?

Succes!!

UkkePuck

2 juli 2017, 11:33

Even de dienstdoende dierenarts bellen. Het nummer kun je vinden in de lokale weekkrant of op internet.

Lady (gast)

2 juli 2017, 11:39

Ze heeft Alleen haar brokjes op en verder niets. Ik moet Alleen wachten tot me vriend thuis is  want die heeft de auto en kan mijn ouders niet bereiken Dus dit Zou pas half 3 worden. 

UkkePuck

2 juli 2017, 11:42

Maar daarom kan je wel vast de dienstdoende dierenarts bellen. Wel even voorleggen dat je afhankelijk bent van vervoer van anderen en dat het dus waarschijnlijk pas rond half 3 wordt dat je aan de praktijk kan zijn.

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

2 juli 2017, 11:43

Maar je kan wel bellen toch? Dat zou ik echt nu meteen doen. Leg de situatie uit en dan kan de DA je verder helpen.

Als het spoed is en je hebt geen vervoer kan je de dierenambulance bellen....een maagtorsie moet heel snel behandeld worden, we kunnen het vanaf hier niet zien wat er precies aan de hand is, maar als je pup nog speels is, en dat schrijf je is er geen maagtorsie...een maagtorsie dan wil de hond niet zitten , blijft staan en blijf kokhalzen om te proberen over te geven, en er komt niets, harde buik, heb je toch twijfels, buren of wat dan ook die je kunnen helpen...

Bailey

2 juli 2017, 11:50

Ik zou ook echt de dieren arts voor de zekerheid even bellen.

je schrijft dat de pup alleen brokjes op heeft.

Maar als ze zo klein zijn steken ze alles in hun mond net als een baby en kleine kinderen.(bv haar elastiekje enz enz enz)

Iets wat per ongeluk op de grond is gekomen gegeten van een plant..

Ze zijn zo vindingrijk.

Dus ik zou bellen en hoef je niet langs te komen je pup goed in de gaten houden of er iets verandert.

Zo, ja weer bellen.

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

2 juli 2017, 18:14

En, hoe gaat het nu met je pup? (Heb je de dierenarts nog gebeld?). Ik hoop dat ze inmiddels niet meer zo onrustig is en dat alles goed met haar gaat 

Bailey

2 juli 2017, 18:44
" En, hoe gaat het nu met je pup? (Heb je de dierenarts nog gebeld?). Ik hoop dat ze inmiddels niet meer zo onrustig is en dat alles goed met haar gaat  "

 Ik ben ook benieuwd..

Lady (gast)

2 juli 2017, 20:16

Heb gebeld en moest aan kijken hoe het verder ging en door de Hele dag door kleine beetje voer geven. Toen Ze bij mijn ouders was ging het wat beter maar nu is het weer wat minder en heeft Ze Alleen maar diarree. Volgends de dierenarts heerst er op het moment een  maag virus onder de honden Dus moeten we Morgen eens langs komen

" Heb gebeld en moest aan kijken hoe het verder ging en door de Hele dag door kleine beetje voer geven. Toen Ze bij mijn ouders was ging het wat beter maar nu is het weer wat minder en heeft Ze Alleen maar diarree. Volgends de dierenarts heerst er op het moment een  maag virus onder de honden Dus moeten we Morgen eens langs komen "

 Mooi dat je gebeld hebt...hoop dat het snel over is, van een virusje zijn ze toch een paar dagen ziekies.

Null

2 juli 2017, 22:10

Let ook op of die wel genoeg drinkt. Een pup geraakt erg snel uitgedroogd door diarree en dat kan dan wel gevaarlijk zijn.

Lees ook

^