Momo en Elsa liggen vooral voor Pampus. Het is heet. Om 6:00 vanochtend een wandelingetje gemaakt en verder steeds even snel naar buiten voor het poepje en plasje. Ze willen zelf dolgraag weer zo snel mogelijk naar huis terwijl ze anders graag gaan wandelen. Op het balkon staat een zwembadje om af te koelen maar vandaag hadden ze daar beiden geen puf voor.
Zelf kan ik slecht tegen deze hitte. Een ventilator brengt mij als mens wat verkoeling maar de honden niet. En Elsa heeft nog een dikke puppyvacht.
Maar om 18:30 is de puppycursus. Ik heb afgezegd maar de les gaat door. Het is in een weilandje in het bos en toch weinig schaduw daar. Het briesje dat opsteekt geeft een hond geen verkoeling. Ze gaan wel zwembadjes neerzetten. Volgens de voorspelling is het hier nog 25 graden als de cursus start.
Wat vinden jullie? Ben ik te voorzichtig met mijn pup? Ze vindt de puppycursus al niet leuk (dodelijk saai), de auto is bloedje heet en ze heeft al last van wagenziekte.. mij lijkt nu toch gaan een extra reden voor haar om er een hekel aan te krijgen en helaas zijn deze cursussen verplicht om straks leuke dingen te mogen doen. ![]()


Reageren












