" Het kan natuurlijk wel zo zijn dat ze al aan de medicatie zat toen ze de pup ging ophalen, met medicatie merk je het niet meteen als je dan binnen loopt of een keertje in contact komt. Maar dat verschilt natuurlijk heel erg van permanent dat hondje in huis hebben of in een auto, kleine ruimte. Dus het kan goed zijn dat de medicatie toen niet meer voldoende was en ze toch een allergische reactie krijgt. Ondanks dat ze die bij de fokker niet had. Praat niet goed dat de pup bij een dergelijke fokker vandaan komt natuurlijk... Maar zo lang wij haar niet kennen kun je niet meteen beoordelen of het een smoes is of dat het echt zo is. "
je bedoeld dus dat die persoon die die medicatie zou nemen dus op de hoogte is van eventuele allergie?
ik kan me heel goed voorstellen dat je toch hoop hebt dat het met die medicatie goed zou kunnen gaan met toch een hond in huis.
maar dan ga je toch alle opties na ? Op puppen bezoek , veel contact met honden opzoeken om te zien of je daadwerkelijk met medicatie wel een pup in huis kan halen.
nu was het zoals hier gezegd meteen al in de auto een probleem?!
gezien ook de kweker waar de pup vandaan komt is dit gewoon ondoordacht.
vandaag beslissen dat je een pup wilt en het liefst deze gister al ophalen...