Te ruil tegen 3 Rodi kip/rund worsten ruim 1 kilo runder kophuid. Gaat de vriezer in dus het word niet meer geruild.

8 reacties

Te ruil tegen drie Rodi kip/rund worsten, ruim 1 kilo runder kophuid het zijn niet al te grote stukken. Ik had mij bij het bestellen verkeken op de hoeveelheid en het blijkt veel te veel voor mijn mini hondjes. Ze kunnen er zeker ruim twee jaar mee vooruit maar zo lang wil ik het niet bewaren.

 

Ik woon in 't Zandt in Groningen.

Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef het onderwerp

6 mei 2017, 10:13
" Woh.....dat wil ik wel....maar je woont te ver..je kan het bewaren hoor, desnoods invriezen. "

Dat je het in kon vriezen wist ik niet, word het bij het ontdooien dan niet zacht?

 

Ik ben dagen op zoek geweest naar een vieze, rare geur die regelmatig onder mijn neus door kwam en mijn zoon zei ook al, wat ruikt het hier raar. Ik heb alle hondendekens en kussens gewassen zo ook alle plaids van de bank maar de geur bleef. Tot ik vanmorgen een helder moment had, de kophuid die in een kartonnen doos in het halletje staat blijkt de boosdoener. Dus de kophuid gaat het halletje uit maar als het ook ingevroren kan worden is dit misschien oplossing tegen de geur.

" Dat je het in kon vriezen wist ik niet, word het bij het ontdooien dan niet zacht?
 
Ik ben dagen op zoek geweest naar een vieze, rare geur die regelmatig onder mijn neus door kwam en mijn zoon zei ook al, wat ruikt het hier raar. Ik heb alle hondendekens en kussens gewassen zo ook alle plaids van de bank maar de geur bleef. Tot ik vanmorgen een helder moment had, de kophuid die in een kartonnen doos in het halletje staat blijkt de boosdoener. Dus de kophuid gaat het halletje uit maar als het ook ingevroren kan worden is dit misschien oplossing tegen de geur. "

 Hier zitten de kophuidplaten ook in een kartonnen doos, ruikt niet...maar zou het mooi invriezen in tupperwahr dozen en voor iedere keer een paar er uit halen, nee het wordt niet zacht....ik vries zelfs in als er een te groot stuk blijft liggen voor overeen paar dagen..even ontdooien en wat bevroren mogen ze er op mauwen.

Kauwen, haha.....ik ga even kijken waar het zandt is, ik woon in noordoost groningen....niet zo heel ver, maarbezorgen zou goedkoper zijn dan met de auto.   Zou het mooi invriezen..

Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef het onderwerp

6 mei 2017, 13:37

Er word niet meer geruild de kophuid gaat de vriezer in.

 

Ik woon niet zo groot ik denk dat ik het hierdoor rook, nu ik het ergens anders heb neer gelegd is de stank weg. 

 

Bedankt voor de tip Willemijn.

" Er word niet meer geruild de kophuid gaat de vriezer in.
 
Ik woon niet zo groot ik denk dat ik het hierdoor rook, nu ik het ergens anders heb neer gelegd is de stank weg. 
 
Bedankt voor de tip Willemijn. "

 Wanneer je een botje er uit wilt halen, hoef het niet geheel ontdooit te worden, een halfuurtje is langzat, wanneer de hond knaagt ontdooit het vanzelf, en je hond heeft echt geen ijslollie in zijn bek hoor.....kijk of je het in een tupperwahr kan leggen en dan zo de vriezer in...en anders een vrieszakje als je te weinig ruimte hebt.....niet alles bij elkaar invriezen.....verdeel het, des te makkelijker is het om een knaagbot te geven.

^