Wachten op een Hollandse Smouspup: Thuis!

1051 reacties · pagina 2 van 36

Kees

25 april 2017, 13:03
" Spannend Kees. 
En een ras waar goed naar gezondheid wordt gekeken... zo zou het altijd moeten zijn.  "

 Ja dat vind ik ook!

Kees schreef het onderwerp

25 april 2017, 13:28
" Beste anoniem Gast ga lekker ergens anders mouwen.  Hein. "

 Ik vind het prima als er kritische vragen/opmerkingen geplaatst worden hoor. Alleen een vergelijk met de labradoodle....daar was je heel lang verplicht om je pup te steriliseren of castreren op jonge leeftijd, das toch wel het tegenovergestelde van helpen het ras gezond groter te maken.

Kees schreef het onderwerp

25 april 2017, 14:16

Monique, ik heb inmiddels gezien dat er heeel veel honden uitgesloten worden van de fok, dus t zou zo maar kunnen dat dat in jouw geval dan ook zo zou zijn. 

 

Een hond mag niet angstig zijn, moet vriendelijk zijn, moet zich redelijk snel herstellen, mag niet nerveus zijn en nog een heleboel dingen maar dat zie ik tzt wel. Ze krijgen een uitgebreide gedragstest.

Monique

gewijzigd 25 april 2017, 15:27 3 doggies
" Monique, ik heb inmiddels gezien dat er heeel veel honden uitgesloten worden van de fok, dus t zou zo maar kunnen dat dat in jouw geval dan ook zo zou zijn. 
 
Een hond mag niet angstig zijn, moet vriendelijk zijn, moet zich redelijk snel herstellen, mag niet nerveus zijn en nog een heleboel dingen maar dat zie ik tzt wel. Ze krijgen een uitgebreide gedragstest. "

 hahaha....ik bedenk net,zet ik mij op de lijst dan zou het zo maar kunnen als jouw wens uitkomt dat ik een pupkoper bij jou zou kunnen worden.

 

Ik ga er een nachtje over slapen,ik denk er al heel lang over.

1 ding is duidelijk zowel zeeman als ik willen niet hondloos worden.

Vigo wordt 10 en zolang hij er is komt er geen andere hond.

Ik heb begrepen dat teefjes nog een langere wachtlijst hebben,die hebben mijn voorkeur.

En mocht Vigo er nog zijn wat ik natuurlijk hoop dan kan ik overslaan en zak ik niet op de lijst.

Kees schreef het onderwerp

25 april 2017, 15:36
"  hahaha....ik bedenk net,zet ik mij op de lijst dan zou het zo maar kunnen als jouw wens uitkomt dat ik een pupkoper bij jou zou kunnen worden.
 
 
Ik ga er een nachtje over slapen,ik denk er al heel lang over.
1 ding is duidelijk zowel zeeman als ik willen niet hondloos worden.
Vigo wordt 10 en zolang hij er is komt er geen andere hond.
Ik heb begrepen dat teefjes nog een langere wachtlijst hebben,die hebben mijn voorkeur.
En mocht Vigo er nog zijn wat ik natuurlijk hoop dan kan ik overslaan en zak ik niet op de lijst.
 
  "

 Je kan je zowizo op de wachtlijst laten zetten. Dat kost 15 euro. Kun je tzt altijd kijken wat jullie willen. 

Kees schreef het onderwerp

gewijzigd 10 mei 2017, 13:35

Voorlopig komt er even geen pupje bij. Paddy heeft een epileptische aanval gehad, eerst maar eens kijken hoe zich dat ontwikkelt.

Kees schreef het onderwerp

gewijzigd 2 juli 2017, 18:00

Hoewel t op t moment redelijk lijkt te gaan met Paddy heb ik me toch tijdelijk van de wachtlijst laten halen. Ik zou in september ongeveer aan de beurt zijn, maar ik vind t nu nog te vroeg om te bepalen of t dan al kan. Een puppy brengt erg veel prikkels met zich mee, in een periode dat t vuurwerk er weer aan komt, waar Paddy erg bang voor is.

 

Dus ik kijk volgend jaar wel of t dan beter past.

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

2 juli 2017, 17:14 3 doggies

Begrijpelijk keuze Kees. Ik vind het een dappere beslissing en ik weet zeker dat deze pup er wel komt: op een moment dat het voor jou goed voelt  

Kees schreef het onderwerp

2 juli 2017, 18:01
" Begrijpelijk keuze Kees. Ik vind het een dappere beslissing en ik weet zeker dat deze pup er wel komt: op een moment dat het voor jou goed voelt   "

 Dank je! Wel jammer hoor, ben je er bijna..maar t is beter zo. Ik wik ook echt van de pup kunnen genieten.

Nadine

2 juli 2017, 18:26 3 doggies

Te begrypen kees denk ook beter te wachten zo geniet je nog meer van je puppy 

Kees schreef het onderwerp

25 oktober 2017, 19:33

Nou het kan raar lopen in t leven, zo heb je 3 honden en zo heb je weer ruimte voor 1 er bij.

 

Ik heb me weer terug op de wachtlijst laten zetten, het zal nog zeker een half jaar duren denk ik, maar dat zien we wel weer.

 

Ik heb even getwijfeld of ik van ras zou wisselen, omdat Furby zo'n geweldig lief hondje was, maar ik word vast heel oud, dus ik kan later altijd nog voor een Tibetaanse Spaniel gaan. 

Teckelventje

gewijzigd 26 oktober 2017, 12:44 3 doggies

had jij je dan uitlaten schrijven Kees? ik sta al dik 6 jaar op de wacht lijst voor een reutje wel op de lange termijn lijst.mocht er een hond te komen hemelen kan ik aangeven dat ik een pup wil dan ben ik als eerste aan de beurt. wil geen drie honden meer dus kn het zijn dat als deze 2 oud zijn er zelfs geen pup meer komt. wel een andere volwassen hond zonder hond wil ik niet. ik blijf gewoon staan op die lijst of ik dan nog voor een pup ga zie ik wel Hein.

Kees schreef het onderwerp

gewijzigd 26 oktober 2017, 12:47
" had jij je dan uitlaten schrijven Kees? ik sta al dik 6 jaar op de wacht lijst voor een reutje wel op de lange termijn lijst.mocht er een hond te komen hemelen kan ik aangeven dat ik een pup wil dan ben ik als eerste aan de beurt. wil geen drie honden meer dus kn het zijn dat als deze 2 oud zijn er zelfs geen pup meer komt. wel een andere volwassen hond zonder hond wil ik niet. ik blijf gewoon staan op die lijst of ik dan nog voor een pup ga zie ik wel Hein. "

 Nee ik had me niet uit laten schrijven hoor, dat zou zonde zijn. De opgebouwde wachttijd liep gewoon door. Dus net zoals jij.

 

Maar op dit moment is de wachttijd ongeveer 2 jaar.

Kees schreef het onderwerp

4 december 2017, 14:17
" Mooi honden kees "

 Dank je!

Kees schreef het onderwerp

4 december 2017, 14:17
" Veel succes Kees  "

 Dank je!

Kees schreef het onderwerp

1 januari 2018, 16:56

 

 

Ze is geboren!!! 3 februari ga ik kijken!

Ilse

1 januari 2018, 17:23 3 doggies

Hey.  Tof!

Het wordt eindelijk tastbaar. 

Het begin van een nieuw avontuur. 

Leuk hondje(ras) lijkt me.

En pfoeh nog zo lang wachten tot februari he ????

Grts 

Ilse

Kees schreef het onderwerp

1 januari 2018, 17:24

Ik mocht al wel eerder maar dat wil ik zelf niet. 

 

Ik ben zo blij!

Teckelventje

1 januari 2018, 17:25 3 doggies

;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Hoop dat er een heel mooie pup voor jou bij zit.Kees. geniet van de tijd dat je moet wachten.Hein.

bente

1 januari 2018, 17:32 3 doggies

Ik zie dit topic nu pas! Wat leuk, gefeliciteerd kees! Ik volg graag mee, als het mag

Jeanine :)

1 januari 2018, 17:32 3 doggies

Ow kees proficiat dit gaat jouw jaar worden 

Hettie & Charlii

1 januari 2018, 17:44 3 doggies

Wat een prachtig begin van dit nieuwe jaar!!! Ik geniet lekker mee.... 

laura Diva&Novagoedgekeurde fokker

1 januari 2018, 17:52 3 doggies

Wat leuk!! Gefeliciteerd Kees! Nu worden het 2 hele lange maanden haha

Kees schreef het onderwerp

1 januari 2018, 18:07
" Ik zie dit topic nu pas! Wat leuk, gefeliciteerd kees! Ik volg graag mee, als het mag "

 Ja tuurlijk!!!

Nadine

1 januari 2018, 18:08 3 doggies

Zeer leuk en mooi kees van harte gefeliciteerd alvast 

Kees schreef het onderwerp

1 januari 2018, 18:09
" Wat leuk!! Gefeliciteerd Kees! Nu worden het 2 hele lange maanden haha "

 Wel nee, nog maar even! Ben binnenkort heel druk met verhuizen, dus t komt mooi uit zo.

Lees ook

^