Sterkte marga! Klinkt verschrikkelijk.
En 1 woord voor joy? Gewoon joy. We hebben haar ook een naam gegeven die bij haar karakter past.
Vandaag lekker in de weer zijn met joy, om mn werk heen. Mevrouw is vandaag 2 jaar, hoewel ik haar nogsteeds als pup zie (en zij zich pup voelt haha). Net heb ik dr brokken gegeven, ondertussen koffie gezet en beschuit en kaas en jam bij elkaar gezocht. Ik 2 beschuitjes met kaas en jam, joy ook een beschuitje met kaas en jam. Ook beide halve banaan op. Ach, je word maar 1 keer 2 toch!
Straks lekker een stuk lopen, denk naar het bos. Daarna taart maken voor haar. Dan moet ik werken en gaan we avond eten. Daarna krijgt joy dr taart. Ben benieuwd!
Morgen ook druk dagje. Eerst naar de oude buren, oud buurmeisje is jarig. Heb super keuk cadeau verpakking haha! Ze wou een bikini met teenslippers. Dus heb een bikini, teenslippers, zonnebril, bellenblaas, 5 waterpistooltjes, strandbal en een zwemband gekocht, alles apart ingepakt (pistooltje voor pistooltje, slipper en slipper, broekje en topje apart) en dat in een open gesneden strandbal gedaan. Dat weer dichtgemaakt. Zitten 2 lekker in die ik straks even dichtmaak en dan is het klaar. Helaas moet joy thuisblijven. Elke verjaardag daar gebeurt er wel iets met de kinderen en hun honden (vorig jaar trok een van hun hond de parasolstandaard mee waardoor de oudste flink gevallen was) dus het is al druk genoeg daar haha. Daarna gaan we joy ophalen en naar mn ouders. Mn vader viert zn verjaardag. Geef hem gewoon een bureaustoel van de ikea, lekker makkelijk hahaha. Daar kan ze lekker ravotten met een stafford en een chihuahua. Dat gaat wat worden haha!