Trappen, Maar hoe?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel TjakiiTjakii

honden foto van Tjakii

Hallo iedereen tis met garip weer Een duitse herder 5.2 maanden oud hoe moet ik haar leren de trappen op te gaan ? ik laat de hond niet een cursus volgen ik denk dat ik zelf train dat het besten is ???

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Trappen, Maar hoe?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Ik denk dat een cursus nog veel beter is. Het is niet zozeer je hond die heel veel leert op een cursus, maar vooral jij zelf. Als ik zie hoeveel vragen je hier hebt...al die vragen worden heel goed beantwoord op een cursus. Bovendien leer je daar waarom je het het beste zo leren kan. Je leert inzicht te hebben in de hond, eigenlijk leer je een beetje denken als een hond.
Ik zou heel voorzichtig zijn met een Duitse herder en traplopen, zeker op zo'n jonge leeftijd. De heupen zijn toch de zwakke plek van het ras...helaas...

honden page profiel michellemichelle

Ik zou er ook zeker mee wachten. Met duitsers moet je echt uitkijken met die heupen. Wij moeten spike ook nog elke keer optillen als we naar boven gaan. Maar ik tiel hem liever een maand te lang op dan dat hij HD krijgt.

honden page profiel luc woutersluc wouters

honden foto van luc wouters

ik zou tog maar eens gaan kijken naar een goede hondeschool daar leerd men hoe je het best met een hond om ga en hoe je een trap op moet gaan hier bij ons hebben bijna al de hondenscholen op hun oefen plein een kleine trap staan dan wordt je aan geleerd hoe je samen met je hond rustig de trap op moet kan gaan dat is bij veel honden een probleem dat rustig zijn ze vliegen er anders de trap op

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

kijk even verder, scrol even er is pas een topic geopend over traplopen. !!!!!

honden page profiel NikaNika

honden foto van Nika

En wat die cursus betreft. Dat moet je niet zien als een vervelende verplichting, het is leuk voor jou en je hond. Als je hondenschool een vzw is dan is het zelfs helemaal niet duur.

honden page profiel michellemichelle

maar een goede hondenschool zal je afraden om te vroeg te beginnen met traplopen. Dit kan echt ten slechte komen van je hond hoor..

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Trappen, Maar hoe?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^