Seizoenentopic,......De Winter, een topic met leuke verhalen wat we in de winter met onze honden doen.

1930 reacties · pagina 38 van 65

Martin, Liz † en Lola

7 januari 2017, 14:11 3 doggies
" Wij kunnen natuurljk niet achterblijven met alle sneeuw foto's. Al kan mijn telefoon het niet meer helemaal aan. 
 

Konijntjes zoeken
 


 
Kwamen helemaal niemand tegen helaas.. Kaylo had wel behoefte aan een speelmaatje. Nog 3 weekjes geduld...  "

 Nog 3 weekjes? Ja, dan is het februari en kan ik weer normaal in mijn straat parkeren.

 

Maar wat is er bij jou dan? Of heb ik daar overheen gelezen?

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

7 januari 2017, 14:42
"  Nog 3 weekjes? Ja, dan is het februari en kan ik weer normaal in mijn straat parkeren.
 
Maar wat is er bij jou dan? Of heb ik daar overheen gelezen? "

 Jaaaaaaa martin, mila krijgt een hond erbij Sable...ze zal het je graag zelf vertellen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

7 januari 2017, 14:43
" Wij kunnen natuurljk niet achterblijven met alle sneeuw foto's. Al kan mijn telefoon het niet meer helemaal aan. 
 

Konijntjes zoeken
 


 
Kwamen helemaal niemand tegen helaas.. Kaylo had wel behoefte aan een speelmaatje. Nog 3 weekjes geduld...  "

 Kaylo moet ook nog even geduld hebben.

Baasje van Spaiky† en Odie

7 januari 2017, 14:46 3 doggies

Leuke foto's! 

 

Het is hier echt super glad van de ijzel op een dun sneeuwlaagje. Bijna gevallen met de middagwandeling zonet. 

Mila en de hondjes Kaylo & Tika

7 januari 2017, 14:58 3 doggies
"  Oh, ja! Sable! Dat weet ik nog ja! Ben benieuwd! "

Ja! haha wij zijn ook heel erg benieuwd! Ben nu druk bezig met het inzamelen van spullen. Die nemen we dan mee naar de adoptiedag en kan met het volgende transport mee terug naar Bulgarije  

Eline

7 januari 2017, 15:27 3 doggies

Zo leuk om al die foto's van honden in de sneeuw te zien. Zijn net een stuk gaan lopen met Charlie en echt élke hond die we tegenkwamen leek de sneeuw leuk vinden

 

Bij thuiskomst zag ik dat Charlie een heel klein wondje aan z'n pootje heeft, net naast een kussentje van z'n pootje. Hij lijkt er geen last van te hebben, en ik mag ook gewoon aan z'n pootje zitten. Is er iets wat ik nog moet doen, of geneest zo'n wondje gewoon vanzelf?

UkkePuck

7 januari 2017, 17:06 3 doggies
" Zo leuk om al die foto's van honden in de sneeuw te zien. Zijn net een stuk gaan lopen met Charlie en echt élke hond die we tegenkwamen leek de sneeuw leuk vinden
 
Bij thuiskomst zag ik dat Charlie een heel klein wondje aan z'n pootje heeft, net naast een kussentje van z'n pootje. Hij lijkt er geen last van te hebben, en ik mag ook gewoon aan z'n pootje zitten. Is er iets wat ik nog moet doen, of geneest zo'n wondje gewoon vanzelf? "

 beetje honingzalf op doen als je dit thuis hebt liggen. Anders goed schoonmaken en in de gaten houden. Na elke wandeling buiten pootjes goed schoon en droog maken.

Sneeuw/koude kan denk ik deze scheurtjes/sneetjes ook veroorzaken?? 

UkkePuck

7 januari 2017, 17:10 3 doggies

Hier de hele dag nog bezig geweest met verhuizen. Alles is nu uit mn appartement. Maandag behang afhalen en schoonmaken en dan is t klaar. 

Hier ligt, voor Nederlandse begrippen anno 2017, aardig wat sneeuw. 

 

Pa zegt altijd ; er ligt pas schnee as ie mekaar deur 'n schoorsteen goeindag möt zeg'n.

(er ligt pas sneeuw als je elkaar door de schoorsteen goedendag moet toewensen). 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 7 januari 2017, 17:15

Oooo jammer, voetzolenspray van beaphar....dat versterkt de zooltjes van je hond, je kan dat bij de dierenwinkel kopen anders op internet.....hier in huis en ik gebruik het.....zelfs in de zomer.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

7 januari 2017, 17:14

Beaphar Voetzolenspray Beaphar Voetzolensprayverzorgt de voetzolen van de hond. Het houdt de voetzolen zacht, soepel en sterk waardoor deze beter bestand zijn tegen sneeuw, strooizout, ijs, grind, heet asfalt, heet zand enzovoorts. Door regelmatig gebruik worden ook schrale voetkussentjes weer soepel. Voetzolenspray bevat Propolis: een bijenwas die ervoor zorgt dat eventuele wondjes of kloven op de voetzolen sneller herstellen en die de huid beschermt tegen allerlei weersinvloeden. De toegevoegde Tea Tree olie reinigt en voedt de huid. Tenslotte zorgt Glycerine ervoor dat de voetzolen niet uitdrogen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

7 januari 2017, 17:19

De beiden beren hebben gegeten, uitgeweest....in de tuin.... geen stres, en van een dagje zonder te wandelen krijgen ze niets van.......ben even naar buiten geweest zak in de container bij de cres gedaan, de ijzel is bijna weg.......morgen blauwe stad...

Eline

7 januari 2017, 17:36 3 doggies

Bedankt voor jullie tips! Zal eens op zoek gaan

 

heb het toen we thuis kwamen goed droog gemaakt en wat ik zei, Charlie zelf kijkt er niet eens naar, dus het zal wel meevallen gelukkig

Martin, Liz † en Lola

7 januari 2017, 17:54 3 doggies
" Bedankt voor jullie tips! Zal eens op zoek gaan
 
heb het toen we thuis kwamen goed droog gemaakt en wat ik zei, Charlie zelf kijkt er niet eens naar, dus het zal wel meevallen gelukkig "

 Als Charlie er niet naar kijkt, zou ik er ook geen aandacht aan geven. Doe je het wel, teveel met zalfjes ed, kan het voor hem ook wel eens interessant worden. En dat wil je natuurlijk nooit!

Stabij Gijs

7 januari 2017, 18:46 3 doggies

Goh.. het vuurwerk is nog steeds niet op  

gisteravond meerdere keren.. vanavond meerdere keren.. ook toen wij net buiten stonden.. pff

UkkePuck

7 januari 2017, 18:59 3 doggies

Hier hoor je ook af en toe nog een knal. Gelukkig doet puck er nu niks meer op uit. T is nu wat verder weg en het is niet ineens al t geweld bij elkaar. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

7 januari 2017, 19:31

Vannacht nog op verscheidenen plekken ijzel, er helemaal vanaf zijn we nog niet, vannacht kan het dan ook glad worden door opvriezingen...        morgen....           Morgen is het overwegend bewolkt en op sommige plaatsen start de dag mistig! In het westen is er de grootste kans op wat ruimte voor de zon. Daar wordt het circa 7 graden. In het oosten wordt het maximaal 2 graden. Er is weinig wind en het blijft op de meeste plaatsen droog.

White Shadow

gewijzigd 7 januari 2017, 19:43 3 doggies

Wat een mooie foto's allemaal in de sneeuw

 

Hier was het erg glad nog net in Brabant . Moest 45 km rijden maar ben blij dat ik weer heelhuids thuis ben. Alleen vanochtend gewandeld. Nu is  het echt te glad hier.  Mijn knie is daar echt te zwak voor en neem het risico niet. Kom eigelijk nooit voor maar vandaag moet ze het met wat minder doen (minder wandelen) maar dat vind ze echt geen probleem. 

White Shadow

7 januari 2017, 19:45 3 doggies
" ....eerlijk is eerlijk, verdiend..allebei een  grote plaat....      een uur geef ik ze, ogin kruipt er mee in de dooglo.     Enne, ik weet het , heel dom, naar ben even naar buiten gegaan, naar de aldi, even mijn angst overwinnen, ja het was glad, maar toch gegaan...   nee niets meegenomen, ging mij om de angst. "

 Vind het erg knap van je dat je er toch door bent gegaan. Ondanks je angst toch gaan.

Gies

7 januari 2017, 19:55 3 doggies

Zo, vandaag gaat het toch al wat beter met Polly. Ze heeft twee keer goed gegeten. Ok, ze is wat verwend geweest: door haar eten hebben we wat natvoer gedaan. Ik wil haar echt geen antibiotica of Metacam op nuchtere maag geven.

Loes is er goed mee; ze krijgt haar brokjes ook met wat natvoer. 

 

Polly is een stuk rustiger in de bench nu. Ze gaat regelmatig liggen, maar veert na enkele minuten weer recht. Echt geslapen heeft ze dus nog wel niet. Ze is echter toch al gestopt met janken. 

Even een sfeerfoto van gisteren toen Polly net thuis was:

 

Met het gladde weer is Loes vandaag ook niet gaan wandelen. Hier wordt op teveel banen noet gestrooid. Levensgevaarlijk dus!

Martin, Liz † en Lola

7 januari 2017, 20:11 3 doggies
" Zo, vandaag gaat het toch al wat beter met Polly. Ze heeft twee keer goed gegeten. Ok, ze is wat verwend geweest: door haar eten hebben we wat natvoer gedaan. Ik wil haar echt geen antibiotica of Metacam op nuchtere maag geven.
Loes is er goed mee; ze krijgt haar brokjes ook met wat natvoer. 
 
Polly is een stuk rustiger in de bench nu. Ze gaat regelmatig liggen, maar veert na enkele minuten weer recht. Echt geslapen heeft ze dus nog wel niet. Ze is echter toch al gestopt met janken. 
Even een sfeerfoto van gisteren toen Polly net thuis was:

 
Met het gladde weer is Loes vandaag ook niet gaan wandelen. Hier wordt op teveel banen noet gestrooid. Levensgevaarlijk dus! "

 

Wat een heerlijke foto Gies! En wat fijn dat ze goed gegeten heeft! Dat klinkt al heel positief zeg.

UkkePuck

7 januari 2017, 20:19 3 doggies

Fijn dat het wat beter gaat met polly. Ze komt er weer helemaal bovenop met jullie goede zorgen

UkkePuck

7 januari 2017, 20:23 3 doggies

Hier is het echt spek glad. In de straat kun je je ijzers onder doen en gaan. 

Moest m'n vader ophalen en wegbrengen naar zijn broer. Ze hebben met broer en zussen en aangetrouwden een nieuwjaarsborrel. 

Omdat pa een paar jaar geleden ook met het gladde met de fiets is daal gegaan en daar een hersenschudding en een aantal flink gekneusde ribben aan over had gehouden, heb ik hem aangeboden even weg te brengen. 

 

Heb met 15-20 km p/u door t dorp gereden. Sommige stukken goed dooi, andere stukken spek glad.

Benieuwd of ik hem nog weer moet ophalen of dat hij bij z'n zus in de auto stapt. 

Pierke

7 januari 2017, 21:55 3 doggies

Het is hier spekglad al de ganse dag. We zijn naar het dorp geschuifeld en elk bijna gewoon weggegleden zonder te stappen.

 

Ik was Lenka haar pootjes telkens met lauw water om het zout er af te krijgen. Ik wil niet dat ze er aan lik met al dat zout hier.

 

Nu sebiet nog effe buiten ik hoop dat het dooit nu

nadine

8 januari 2017, 07:42 3 doggies

Goeiemorgen hier nog steeds regen geen sneeuw of gladheid hopen dat by jullie ook beter is wat fyn dat polly beter is veel mooi foto's geziendeze middag gaan we naar een brunch FYN dag verder allen 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

8 januari 2017, 08:18

Jij boft nadine......goedemorgen allemaal, hier uitgeslapen ....na een hele dag niets gedaan.... de tuin is een ijsbaan, helaas, nu hopen dat het in de loop van de ochtend gaat dooien zodat we er op uit kunnen gaan, net de auto....              Gies, mooi dat polly niet meer huilt, en mooi in de tuin uitlaten , zeker niet zolang er sprake is van gladheid naar buiten doen.....

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

8 januari 2017, 08:20

Mijn meisjes houden zich kranig , ze kunnen niet hun kont keren hier, nog steeds is het glad, vannacht opgevroeren, ben ook heel blij dat ogin ondanks haar leeftijd zich zo mooi aanpast....hopen dat we vandaag toch weg kunnen.

nadine

8 januari 2017, 09:32 3 doggies
" Jij boft nadine......goedemorgen allemaal, hier uitgeslapen ....na een hele dag niets gedaan.... de tuin is een ijsbaan, helaas, nu hopen dat het in de loop van de ochtend gaat dooien zodat we er op uit kunnen gaan, net de auto....              Gies, mooi dat polly niet meer huilt, en mooi in de tuin uitlaten , zeker niet zolang er sprake is van gladheid naar buiten doen..... "

 Ja Willemijn  hier zelfs zonnetj nu hopen dat je buiten kan straks allen met jullie lieverds 

UkkePuck

8 januari 2017, 09:51 3 doggies

Pff, bar slecht geslapen vannacht. Misschien omdat ik zo druk ben geweest vandaag? Ik heb geen idee. 

Heb bijna alle uren voorbij zien komen. Rond half 6 toch goed de slaap te pakken gekregen en geslapen tot 9 uur vanochtend. 

En puck? Die snurkte nog net zo hard mee.

 

Voor haar was het een verschrikkelijke dag gisteren. Elke keer even in huis, dan gelijk weer weg. De deur naar de woonkamer bleef dicht. Puck blafte dan even. Gelukkig reageerde ze goed op, dag puck er is niks aan de hand.

M'n tante heeft nog een tijdje bij puck gezeten en heeft haar nog lekker zitten knuffelen. Maar toch zegt m'n tante, kun je merken dat ze wat gestresst was ondanks dat ik haar gezelschap hield.

White Shadow

8 januari 2017, 10:34 3 doggies

Hier vandaag weer normaal kunnen wandelen. Nog wel erg glad op vele wegen maar wel goed te doen. Dus op de voetzooltjes van Shadow spray gedaan tegen het zout en lekker gegaan. Lag ook nog wel wat sneeuw dus ze had veel plezier.

Witte honden zijn in de sneeuw ineens niet zo wit meer

^