Maar lekker buiten in een losloop gebied, snuffelen en soms heel hard rennen, daar wordt ik echt heel blij van.
Modder vind ik best vies, loop er liever niet door heen. Was een keer in een modder sloot gevallen, dat vond ik heel erg! Dat plakkerige gevoel in mijn vacht en die lucht, ieks!
" Ik vind hondjes zoals jouw stiekem best wel leuk. Maar nu heb ik al vaker gelezen dat honden van jou ras heel snel blaffen. Doe jij dat ook? Toevoeging. En als je dat doet wat voor dingen reageer jij dan op met blaffen? "
Als mijn kleine baasjes naar boven de trap op rennen, vind ik het geweldig blaffend mee te rennen.
Of als onze achterbuurvrou door de ramen bij ons naar binnen gluurt, ja daar ben ik echt niet van gedient.
Als de bel gaat, maar dat vind mijn baasje wel handig, die hoort de bel soms niet.
Als de post komt.
Ja en als we buiten aan het wandlen zijn en een andere honden baas, gaat met mijn baas kletsen. Als die hond en ik uitgerend zijn, ja dan wil ik gewoon verder lopen, dan blaf ik ook.
Vind mijn baasje niet erg, dan heeft ze een smoes om verder te lopen met mij
Als mijn kleine baasjes naar boven de trap op rennen, vind ik het geweldig blaffend mee te rennen. Of als onze achterbuurvrou door de ramen bij ons naar binnen gluurt, ja daar ben ik echt niet van gedient. Als de bel gaat, maar dat vind mijn baasje wel handig, die hoort de bel soms niet. Als de post komt.
Ja en als we buiten aan het wandlen zijn en een andere honden baas, gaat met mijn baas kletsen. Als die hond en ik uitgerend zijn, ja dan wil ik gewoon verder lopen, dan blaf ik ook. Vind mijn baasje niet erg, dan heeft ze een smoes om verder te lopen met mij "
Het gaat echt over jou, heel erg leuk zo, ik heb wel eens ergens gelezen dat jij in de slaapkamer mag slapen, en dat er deuren aan de tuin grenzen......doe je die wel eens zelf open bijvoorbeeld in de zomer en ga je dan heerlijk buiten slapen of krijg je geen sleutel ?
Luca ik weet hoe oud je bent, en een teefje, maar ik heb het denk ik niet mee gekregen, wat ben je voor iemand ? Een robbedoes een durfal, een ibbelaar, een goede luisteraar, of doe je vaak je eigen zin ?
" Het gaat echt over jou, heel erg leuk zo, ik heb wel eens ergens gelezen dat jij in de slaapkamer mag slapen, en dat er deuren aan de tuin grenzen......doe je die wel eens zelf open bijvoorbeeld in de zomer en ga je dan heerlijk buiten slapen of krijg je geen sleutel ? "
Ik slaap op het bed van mijn grote bazen, op zolder en daar is een terras, met een deur.
Als we gaan slapen, ga ik altijd eerst even een frisse neus halen buiten.
Zo lekker even voor het slapen gaan.
In de zomer hebben ze zo een gaar gaas ding voor de deur anders komen er prik beesten, dan kan ik niet naar buiten. Best jammer, want slapen daar in de zomer lijkt me heerlijk.
Nou, uhm, ach, toen de koelkast open stond, had ik echt niet zelf gedaan hoor, ja, toen uh, nou er stond een hele grote pan macaroni en dat kon ik echt niet laten staan.
Dat was zo lekker.
Die grote baas begon heel hard te lachen toen ze me zag, snap ik helemaal niets van.
Ik lik ook altijd de kruimels van de borden, maar ja, dat is ook wel logisch, zo voor mijn neus op de lage bijzet tafels, dan moet je toch wel.
" Luca ik weet hoe oud je bent, en een teefje, maar ik heb het denk ik niet mee gekregen, wat ben je voor iemand ? Een robbedoes een durfal, een ibbelaar, een goede luisteraar, of doe je vaak je eigen zin ? "
Ik kan best goed luisteren, vind dat ook erg leuk, maar als het regent, dan ga ik echt niet naar buiten. Ook als de grote baas laat nog een rondje wilt lopen, dan kon ik gewoon niet, veel te moe.
Ik ben zeker geen durfal, maar best wel onzeker en eerder afwachtend.
Daarom ging mijn baasje ook speuren met mij, daardoor durfde ik zelf wat meer
Ze zeggen dat het me best wel geholpen heeft in mijn vertrouwen.
" Eigenlijk vind ik heel veel leuk. Maar lekker buiten in een losloop gebied, snuffelen en soms heel hard rennen, daar wordt ik echt heel blij van.
Modder vind ik best vies, loop er liever niet door heen. Was een keer in een modder sloot gevallen, dat vond ik heel erg! Dat plakkerige gevoel in mijn vacht en die lucht, ieks! "
OwJeetje daar blijft niet veel van over als de vacht nat is . Maar dat wassen is ook niet leuk. Maarja het was ook wel echt nodig als ik de vorige foto zie. Ik hou ook niet van wassen. Gelukkig wast mijn baasje me ook nooit tenzij het net als bij jou echt nodig is.
" OwJeetje daar blijft niet veel van over als de vacht nat is . Maar dat wassen is ook niet leuk. Maarja het was ook wel echt nodig als ik de vorige foto zie. Ik hou ook niet van wassen. Gelukkig wast mijn baasje me ook nooit tenzij het net als bij jou echt nodig is. "
Ik kan best goed luisteren, vind dat ook erg leuk, maar als het regent, dan ga ik echt niet naar buiten. Ook als de grote baas laat nog een rondje wilt lopen, dan kon ik gewoon niet, veel te moe. Ik ben zeker geen durfal, maar best wel onzeker en eerder afwachtend.
Daarom ging mijn baasje ook speuren met mij, daardoor durfde ik zelf wat meer Ze zeggen dat het me best wel geholpen heeft in mijn vertrouwen. Vind het ook heel erg leuk om te doen. "
Wat zie je er mooi uit op deze foto.........speuren jaaaa dat is echt leuk, ja Luca daar krijg je zelfvertrouwen mee, een beetje het alleen moeten doen.
" Dat klopt, was op vakantie, zo een luxe bungalow
Ik slaap op het bed van mijn grote bazen, op zolder en daar is een terras, met een deur. Als we gaan slapen, ga ik altijd eerst even een frisse neus halen buiten. Zo lekker even voor het slapen gaan.
In de zomer hebben ze zo een gaar gaas ding voor de deur anders komen er prik beesten, dan kan ik niet naar buiten. Best jammer, want slapen daar in de zomer lijkt me heerlijk. "