Luchtpijp

37 reacties · pagina 2 van 2
"  Hahaha de bom :-D das wel erg vervelend ja. Ik heb het tot nu toe nog niet gehad.
maar wat niet is kan nog komen. Ik kijk er niet naar uit hoor "

 Als je alle (honden)voedingsmiddelen goed luchtdicht afsluit zou je geen last moeten krijgen hoor.

 

Ik weet eigenlijk niet of spekkevertjes en broodkevertjes hetzelfde zijn maar als je broodkevertjes hebt kunnen die vanuit je hondensnacks ook je crackers, bloem, meel, cornflakes etc.. Gaan besmetten. 

 

Daarom gaat alles wat hier in karton binnen komt gelijk over naar tupperware bakken.

Wizzy de kat & Lara de Stafford schreef het onderwerp

8 december 2016, 12:22
"  Als je alle (honden)voedingsmiddelen goed luchtdicht afsluit zou je geen last moeten krijgen hoor.
 
Ik weet eigenlijk niet of spekkevertjes en broodkevertjes hetzelfde zijn maar als je broodkevertjes hebt kunnen die vanuit je hondensnacks ook je crackers, bloem, meel, cornflakes etc.. Gaan besmetten. 
 
Daarom gaat alles wat hier in karton binnen komt gelijk over naar tupperware bakken. "

 En waar koop je die? (Goedkoop)? 

Ik had tijdje geleden ook 2 zakken snacks gekocht voor de honden, 1 zak voor mijn dames en 1 zak voor de hond van mijn ouders, maar aangezien mijn andere snacks nog niet opwaren had ik ze in een lucht dichte bak gedaan, mijn moeder had hem al wel opengemaakt, en bij haar had de zak gewoon los in de schuur gelegen.

 

Er zaten dus spekkevertjes in, ik gelijk bij mij in de bak kijken, en ook daar zaten beestjes in, maar die leefde niet meer, waren blijkbaar gestikt.

 

Heb nog wel contact gehad met de leverancier van de snacks, en die zeiden dat het geen kwaad kon, en dat wij de snacks het beste even een weekje in de vriezer konden leggen zodat de spekkevertjes dood zouden gaan, het zou geen invloed hebben op de snacks en deze kunnen gewoon nog gegeven worden aan de honden.

"  En waar koop je die? (Goedkoop)?  "

 ik nam altijd emmers en bakken met deksel mee naar huis toen ik nog in de bakkerij werkten, zeer goedkoop en super luchtdicht ( misschien kan je wel bakken halen bij de plaatselijke bakkers )

UkkePuck

gewijzigd 26 december 2016, 19:58

Vast wel. Zorgen dat het niet te groot is en de luchtpijp even doormidden knippen/zagen/hakken, weet ik veel hoe je dat voor mekaar krijgt .

 

Verder gaat dit topic over spekkevers, je zit dus denk ik iets verkeerd met je vraag hihi.

 

Sorry, zie net dat je zelf dit topic hebt aangemaakt! Whaha, dombo ben ik ook

Wizzy de kat & Lara de Stafford schreef het onderwerp

26 december 2016, 20:14
" Vast wel. Zorgen dat het niet te groot is en de luchtpijp even doormidden knippen/zagen/hakken, weet ik veel hoe je dat voor mekaar krijgt .
 
Verder gaat dit topic over spekkevers, je zit dus denk ik iets verkeerd met je vraag hihi.
 
Sorry, zie net dat je zelf dit topic hebt aangemaakt! Whaha, dombo ben ik ook "

 Het zijn kleine stukjes. 

Ik wil een paardmix kopen & daar zit luchtpijp bij 

^