Wat doen jullie met een mee loper?

417 reacties · pagina 3 van 14

Nou, daar zijn we het dus allemaal over eens.

Veel van ons, waaronder ik, hadden de hond niet mee kunnen nemen.

Maar je kunt een hond niet zomaar ergens achterlaten zonder dat je de dierenambulance (of wie dan ook in zo'n geval) waarschuwt.

Dus ik hoop op een spoedig goed bericht.

Bulleke

26 november 2016, 18:58
" Dat snap ik wel, maar zoals ik al zei kan ik dus af en toe niet eens met één hond normaal over straat. Dan zou ik ook maar altijd met twee personen moeten gaan lopen of de deur bijna niet meer uit kunnen? Natuurlijk moet je voorkomen dat jouw honden een andere hond kunnen bijten, dat doen die van mij ook nooit maar Aiko wordt van het rijden zo naar dat ze in elkaar gedoken als een hoopje plast van angst. En als het een aantal keer achter elkaar gebeurt in elkaar duikt bij elke losloper die er weer aan komt. Dus echt ik zet ze gewoon ergens vast, dan maar wat minder netjes maar als dat de manier is waarop ik het kan handelen dan dat maar. Nogmaals uiteraard bel ik de dierenambulance zodat ze daar geen uren zitten. "

 Haha, dat zou helemaal te zot zijn om met zijn tweeën te moeten zijn om 1 hond uit te laten, maar inderdaad je wilt niet weten in wat voor bochten ik mij moet wringen en wat voor kapriolen ik uit moet halen om honden weg te houden. Mijn reu doet het op zich hartstikke goed op het moment, maar ze moeten hem wel met rust laten, hij waarschuwt tegenwoordig keurig, maar ze moeten dan ook niet doorgaan.

En ik vind dat er helemaal niets mis is met vastzetten, als er inderdaad maar gebeld wordt dat daar en daar een hond zit.

May

26 november 2016, 19:01

heb je uiteindelijk de eigenaar ook gevonden???

May

26 november 2016, 19:06

ochh echt!

arme hond...
maar ik zou t zelf ook vervelend vinden hoor met een vreemde hond!
( ik wandel vaak met me vriendin en dan zij een hond en ik)
(ik heb zelf geen hond)

maar een hond opsluiten is ook niet echt zo'n goed idee....

Jen & Daya †

26 november 2016, 19:10

Ik vind je wel..uhm..creatief..

Maar ik zou inderdaad wel even de dierenambulance bellen hoor. Straks loopt het net wat anders en zit de hond daar een hele tijd alleen.  De hond kan er immers niets aan doen. Zou dat wel heel sneu vinden. 

Beterschap met je eigen hond trouwens. Is ook niet fijn. 

 

Tjah, wat zou ik doen in zo'n situatie?  Ik heb wel meestal een extra lijn bij, maar vaak krijg ik de hond toch niet te pakken, dus heb deze nog nooit gebruikt daarvoor. Daya wordt dan ook helemaal wild, dus geen idee hoe ik dat klaar ga spelen. 

 

Ik heb het eens meegemaakt dat er een (soort van) berghond wat bij ons kwam hangen. Dit was in de duinen. Baasje parkeerde (kwam ik op het eind achter) auto op parkeerplaats, gooit deur open en hond mocht zich uitleven. Baas bleef in de auto.  

Heb een uur staan zoeken naar een baas en toen ik bij de uitgang kwam, stapte de hond net in de auto. Zulk soort mensen heb je dus ook nog. Sta ik me eigen daar zorgen te maken... En kan zo nog een aantal van die verhalen opnoemen. 

May

26 november 2016, 19:13

jaa zeker en ik kan er niet heen want ben pas 13
ik hoop zooo dat iemand weet waar hij zit
t arme beest

Diesel

26 november 2016, 19:17

Wat ontzettend triest dit, hoe kun je!!

esther

26 november 2016, 19:24
" ochh echt!
arme hond...maar ik zou t zelf ook vervelend vinden hoor met een vreemde hond!( ik wandel vaak met me vriendin en dan zij een hond en ik)(ik heb zelf geen hond)
maar een hond opsluiten is ook niet echt zo'n goed idee....
  "

We maken denk ik allemaal dit soort,  situaties mee..

En ja dat kan heel irritant zijn, maar geen enkel normaal mens pakt die hond bij zijn kladden en sluit hem moederziel alleen op in een leeg en donker gebouw...

May

26 november 2016, 19:26

idd ik zou zelf op z'n minst de dierenambulance bellen of iets anders...

Fresta & Link

gewijzigd 26 november 2016, 19:35

Ik ben benieuwd hoe dit gaat aflopen... Ik hoop dat het hondje vanavond iig niet alleen hoeft te zijn 

Hoe vervelend het ook is.

sylvia

26 november 2016, 19:34

Maar goed, het was de bedoeling dat de mensen die van de scouting zijn de hond zullen vinden.

Omdat die vanavond daar in ieder geval terug zouden komen.

Dan moet je maar hopen dat deze mensen het juiste zullen doen: bellen met een dierenambulance dat er een hond in hun huisje zit en dat de hond opgehaald wordt.

Maar dat weet je niet van te voren, wat hun zullen doen?

Voor hetzelfde geld sturen ze de hond gewoon naar buiten en moet die het maar zien te redden.

Kelsey (kaitlinn) & Kenzo

26 november 2016, 19:37

Mischien een beetje gek maar ik heb geen idee wat het nummer van de dierenabulanche is ;-)

Er kwam vandaag een man naar me toe en die was zijn zwarte hond kwijt. Het was alleen niet in de duinen haha.

Kan iemand me het nummer vertellen. Je weet maar nooit hihi

3 muisjes

26 november 2016, 19:39
" Mischien een beetje gek maar ik heb geen idee wat het nummer van de dierenabulanche is ;-)

Er kwam vandaag een man naar me toe en die was zijn zwarte hond kwijt. Het was alleen niet in de duinen haha.

Kan iemand me het nummer vertellen. Je weet maar nooit hihi "

 

Ze hebben een landelijk nummer maar ook een nummer per regio, die laatste is handiger om meteen te bellen. Ik zou zeggen, google is je beste vriend  Geen idee welke regio jij zit 

UkkePuck

26 november 2016, 19:39

Het nummer weet ik ook niet. maar als je op Google dierenambulance intypt, dan krijg je er ook een telefoonnummer bij.

Dat is per gemeente verschillend.

Ik wil met alle liefde de dierenambulance bellen hier in Velsen maar daar hebben we niet veel aan.

Weet iemand waar dat is waar dat arme beest is achtergelaten?

Ik wil ook bellen hoor, maar dan moet ik wel weten waarheen.

Fabienne, was jij daar niet in de buurt?

Fresta & Link

gewijzigd 26 november 2016, 19:59

Zit ook al te google naar dat 'ballen' festival oid waar ze het over had maar kan nog niks vinden..

3 muisjes

26 november 2016, 19:59
" http://www.detelefoongids.nl/dierenambulance-eemland/18239389/5-1/
Toch vind ik dit het werk van TS. Ik ken TS verder niet, straks is het één of ander spannend verhaal of althans aangedikt en dan laat jij de dierenambulance de Soesterduinen uitkammen.   "

 

Ik denk ook niet dat de dierenambulance uitrukt op basis van een verhaal op internet, het kan inderdaad zo maar verzonnen zijn door iemand die zich verveelt (al denk ik hier zeker van niet hoor) 

Diesel

26 november 2016, 20:01
"  
Ik denk ook niet dat de dierenambulance uitrukt op basis van een verhaal op internet, het kan inderdaad zo maar verzonnen zijn door iemand die zich verveelt (al denk ik hier zeker van niet hoor)  "

 Zal wel allemaal sterk overdreven zijn, geloof er eigenlijk niks van.

3 muisjes

26 november 2016, 20:03
"  Zal wel allemaal sterk overdreven zijn, geloof er eigenlijk niks van. "

 

Was het een gast geweest, dan ja, maar Border Lolly zit al vrij lang op het forum en is inderdaad zo'n nuchter persoon, ze zou het kunnen doen dat geloof ik wel. 

Lees ook

^