Hoezo haalt dat atrikel de ladder onderuit? Honden laten signalen zien, ben je op rood, dan is je hond niet meer bereikbaar, staat niet meer open om te leren, zit in de overlevings module.
Dan kan je niets meer, ben je te laat. Proberen je hond mee te krijgen.
Bij elke hond loopt spanning op als er iets spannends is, ook bij jou hond.
Ze laten vooraf allemaal signalen zien en het stes niveau stijgt.
Het gaan nooit gelijk van 0 naar 100. Gewoon nooit.
Heb ik gezegd ver uit de buurt blijven?
Als ik ergens een probleem ondervind, bij Luca, ga ik er mee aan de slag, zodat ze er op den duur geen last meer van heeft.
Het de oorzaak van een probleem pak ik aan.
Luca haar mannen probleem, waar ze nu totaal geen probleem meer heeft.
De eerste stap is voorkomen dat je hond in een situatie komt dat hij uitzal halen.
De 2e stap is, om aan het probleem te gaan werken.
"
Het artikel zegt dat en ik jij ook in een reactie even geleden. Dusdanig op afstand blijven dat het de hond niet triggert. Dat is toch vermijden of ben ik nou gek. Je hebt nooit 100 meter afstand van triggers.
En nee niet ook bij mijn hond en mijn hond is echt niet de enige die ik heb gezien. Maar ik ga dat niet meer uitleggen dat heb ik al vaak genoeg gedaan. Je kwam toen zelfs nog met een filmpje waar de hond alleen heel lichtjes een kaakspier meen ik wat aanspande voordat deze compleet door het lint ging. Dat je toen het helemaal begreep. Nu ineens niet meer en is het weer hetzelfde verkooppraatje. Ronduit gevaarlijk eigenlijk.
Maar goed ik ga me weer snel uit deze situatie vandaan halen en mezelf afleiden met een koekje. Bij mij werkt het gelukkig altijd wel haha.


Reageren


