Ik weet niet waar dit thuis hoort, dus sorry als hij niet goed staat.
Ik ben momenteel een beetje ten einde raad.... de hond moet eigenlijk echt weg, ik kan het gewoon niet meer aan.... maar niemand die geschikt is wilt hem, waar moet ik in vredesnaam met hem naartoe???
Ik hou van hem, echt, zoveel dat ik en mijn hele gezin al jaren ons hele leven aanpassen, maar we zijn op een punt gekomen dat het op is.... We hebben al vaker met de gedachte gespeeld hem te herplaatsen, maar het is nooit zo ver gekomen omdat er niemand geschikt naar voren kwam. Hij is een witte herder van 8 jaar, ex reu. Het zou kunnen dat hij nog maar een jaar ofzo bij ons is, maar hij kan ook gewoon 12 of 13 worden. De gedachte nog 4 jaar of misschien zelfs langer zo te moeten leven trek ik niet.
Hij is een "moeilijke" hond en verhaart zoveel dat je serieus heel de dag met een stofzuiger achter hem aan kan blijven lopen. Hij moet met zeer zachte hand behandeld worden. Ik kan vertellen dat er niemand is die zo'n hond wilt en er dan ook GOED voor zorgt. De mensen die hem wel willen zijn mensen die hem gelijk een slipketting willen aanmeten omdat hij zo "moeilijk" is of die amper ervaring hebben en het daardoor totaal niet kunnen overzien. Ik wil dat hij ergens anders gaat wonen, maar wel ergens waar hij het goed heeft, waar ervaring is en ze positief met honden omgaan, waar hij echt helemaal welkom is en hij zich happy kan voelen. Waar vindt je in vredesnaam zoiets????
Sorry, ik moest het echt even van mij afschrijven....


Reageren

















