Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nog wensen om foto's te bewerken..?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
vraag je er 1 ,dan krijg je er 2
vind dit zo al mooi genoeg,dank je wel
gr liesbeth
3 doggies 
Kan je misschien een leuke bewerkte foto van mijn hondje maken?
Ze zien er allemaal zo mooi uit!

Voor Sharon!

P.S Op mijn profiel staat hij groter / beter.. heb hem ook bewegend.. stuur me daarvoor ff een PBtje..
3 doggies 
Hoi Veronique,
Als je het niet te druk hebt... zou je dan van de foto van mij en Loekie waar we samen op het strand zijn iets moois kunnen maken?? En met kerst ga ik toch hard mijn best doen bij mijn broer dat hij toch of dit programma of iets vergelijkbaars bij mij op m'n pc kan krijgen vind alle foto's echt super mooi allemaal!
Het is me trouwens gelukt om de foto in mijn profiel te plaatsen (was zo slim om te vergeten eerst gewoon zelf op te slaan).
Groetjes Elvira

Bamse is mijn proefkonijn..

Ik heb hem ook bewegend.. stuur me ff een PBtje als je wilt..

Mag ik vragen welk programma je hiervoor gebruikt?
Er zitten erg leuke ideetjes bij!
Groetjes Monique
3 doggies 
Voor mij mag je er ook wel een doen hoor
als je tijd hebt
ik ga snel snel fotos van de sneeuw van snowie dr op zetten
t liefst wel eentje waar snowie bij is
Poolhondje en de sneeuw
wel gepast toch
heel mooi
ik doe ook dinge met imikimi maar hij stuurt allerlei virussen dus moest ik m verwijderen :(
x, Neeltje Snowie & Jaykee
mocht je er geen vinden ?
www.snowie070.hyves.nl
xje
3 doggies 
zou je voor ons ook nog eentje kunnen maken samen met de poezen ze staan in mijn foto album
liefs ria
3 doggies 
zou je er een voor mij kunnen maken met sparky en ik erop.. maar je moet maar even kijken wat je doet
xxx
3 doggies 
oohw wat mooi Veronique, Prachtig!!
ben er heel blij mee, dank je wel ook namens James!!!
liefs miss V en een dikke poot van Jamessie

Voor Gosia!

P.S Op mijn profiel is de foto groter / beter..
Als je een foto van je eigen Kara op je profiel zet kan ik die wel bewerken.. is misschien leuker als een andere herder..

Voor Neeltje!

P.S De foto staat op mijn profiel groter / beter..
De foto van Snowie is slechte kwaliteit.. dus die is een beetje wazig.. heb je geen betere..?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nog wensen om foto's te bewerken..?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?