Neem eens een kijkje op voerwijzer.com
En wat met de bal spelen betreft. Ik zou dit niet doen. Voor meer dan 1 reden maar vnl omdat pups nog niet over voldoende spierontwikkeling beschikken.
Hier zie je een RX opname van een paar weken oude pup. De beenderen moeten nog heel wat groeien, openingen verkleinen. En de spieren hebben ook nog een hoop ontwikkeling voor de boeg. Bal en frisbee..... eens ze groter zijn kan dit dan ook weer voor scheuren van kruisbanden verantwoordelijk zijn. Geen echte aanrader.
Maak gebruik van gezonde gedroogde vleessnacks. Strooi er daar wat van in het gras en laat die neus maar aan het werk
Geniet er maar van! "
heey oei :( dit had ik niet verwacht. ik doe meestal een beetje rollen met de bal niet eens heel ver, dus ik dacht dat dat niet zo kwaad kon, aangezien ze hier thuis ook wel eens een ren moment heeft. ik denk dat de bal max 2 tot 3 meter rolt. Maar ik zou er mee stoppen en andere spelletjes spelen.
moet ik ook ingrijpen als ze thuis opeens een ren momentje heeft? neem aan dat dat dan ook niet goed is voor haar.


Reageren




























