" kost het niet mega veel mb van je abonnement om dit te doen? (sorry niet veel verstand van apps ). Ik vind jullie verhalen erg grappig om te lezen ivm ik wel gamers ken en in de jaren 90 van de vorige eeuw zelf ook wel games heb gespeeld ...die vaktaal hahaha...zo grappig "
De gemiddelde speler schijnt 33 minuten per dag actief bezig te zijn met Pokémon Go, wat overigens meer is dan de tijd die er besteed wordt aan Facebook, Snapchat, Twitter en Instagram. Een halfuur spelen kost je ongeveer 5 MB. Dat betekent geen al te grote aanslag op je databundel. Zelfs met een kleine bundel kun je behoorlijk veel Pokémon vangen. Tenminste, als de batterij van je iPhone nog niet leeg is. Want dat is een groter probleem: Pokémon Go slurpt in zeer rap tempo je accu leeg. Een uurtje of anderhalf spelen en je iPhone kan aan het infuus.
Bij het water, bij de pont, pakt ie het gps signaal niet op terwijl daar een paar pokemon zaten die ik nog niet heb...
Dan staat mn poppetje nog steeds op de dijk terwijl ik al een heel stuk verder op ben. Of poppetje stond ineens aan de overkant van de Maas terwijl ik daar niet sta
Ook kreeg ik vanmorgen een tijd geen nearby te zien...
Dus zo nog maar een poging.
Heb een 10km ei in de incubator die op 4.9 zit dus hopelijk komt ie straks of morgen uit.
" De gemiddelde speler schijnt 33 minuten per dag actief bezig te zijn met Pokémon Go, wat overigens meer is dan de tijd die er besteed wordt aan Facebook, Snapchat, Twitter en Instagram. Een halfuur spelen kost je ongeveer 5 MB. Dat betekent geen al te grote aanslag op je databundel. Zelfs met een kleine bundel kun je behoorlijk veel Pokémon vangen. Tenminste, als de batterij van je iPhone nog niet leeg is. Want dat is een groter probleem: Pokémon Go slurpt in zeer rap tempo je accu leeg. Een uurtje of anderhalf spelen en je iPhone kan aan het infuus.Bron: icreatemagazine en btgDus het valt best mee op zich. "
Ik heb die battery saver aan staan en de telefoon zit bijna de heletijd in mijn zak(behalve als ik een pingetje hoor dat er iets in de buurt zit), daarnaast heb ik ook nog eens muziek er bij aan. Ik vind het nog wel mee vallen met de accu.
Het enige wat ik erg irritant vind op het moment is dat hij de hele tijd bevriest en ik niks meer aan kan tikken.
Afgelopen nacht werd ik rond 3.00 wakker door gestommel in huis. Eerst dacht ik nog dat de wind dit veroorzaakte maar het bleef maar aanhouden.. Toen drong het langzaam tot me door; het is niet de wind. Voorzichtig openende ik de deur van de slaapkamer en keek de gang door. Daar gelukkig niemand. Toen verder naar de woonkamer en tja.. dan komt dat moment dat je de deur van de woonkamer moet opentrekken in de verwachting dat je daar iemand tegenkomt. Heel langzaam opende ik de deur en..... helemaal niemand! Ik snapte er niets van. Nog een keer goed rond gekeken maar echt niets. Opgelucht trok ik de deur weer achter mij dicht en toen schrok ik van de meest verschrikkelijke gil die ik ooit heb gehoord. Zat er een zo'n verrekte Pokémon tussen de deur.
" Ik heb die battery saver aan staan en de telefoon zit bijna de heletijd in mijn zak(behalve als ik een pingetje hoor dat er iets in de buurt zit), daarnaast heb ik ook nog eens muziek er bij aan. Ik vind het nog wel mee vallen met de accu.
Het enige wat ik erg irritant vind op het moment is dat hij de hele tijd bevriest en ik niks meer aan kan tikken. "
Ik heb wel eens periodes erbij dat ik een zeldzamere Pokémon aan het zoeken ben. Dan heb ik mijn telefoon wel constant in mijn hand (zodat ik zie of ik goed loop). Dan gaat het heel hard en Pokéstops openen en gyms battlen slurpt ook batterijen.
Ik verbruik 3.5 accu per dag, maar ik ben er ook erg intensief mee bezig. Heb hier constant 1 accu in de externe lader zitten.
Doe ik het zoals jij zegt (meestal als ik met Daya loop), dan is het wel goed te doen!
Hadden jullie toevallig vandaag ook issues met die "nearby" functie?? Ik ga nog wel eens pokemons op zoeken die ik nog niet heb als ik ze op de nearby functie zie staan, maar vandaag deed hij heel raar. Geen enkele pokemon was ooit op 1 of 2 stappen van mij vandaan, ze stonden steeds constant op 3 stappen. Zelfs als ik dan een pidgey ofzo tegenkwam op de map (dat ik hem al kon aantikken) dan nog stond deze niet bij mij op nearby, maar alleen andere pokemons die op 3 stappen stonden Snap er helemaal niks van, gisteren deed hij het nog perfect
" Hadden jullie toevallig vandaag ook issues met die "nearby" functie?? Ik ga nog wel eens pokemons op zoeken die ik nog niet heb als ik ze op de nearby functie zie staan, maar vandaag deed hij heel raar. Geen enkele pokemon was ooit op 1 of 2 stappen van mij vandaan, ze stonden steeds constant op 3 stappen. Zelfs als ik dan een pidgey ofzo tegenkwam op de map (dat ik hem al kon aantikken) dan nog stond deze niet bij mij op nearby, maar alleen andere pokemons die op 3 stappen stonden Snap er helemaal niks van, gisteren deed hij het nog perfect "
" Hadden jullie toevallig vandaag ook issues met die "nearby" functie?? Ik ga nog wel eens pokemons op zoeken die ik nog niet heb als ik ze op de nearby functie zie staan, maar vandaag deed hij heel raar. Geen enkele pokemon was ooit op 1 of 2 stappen van mij vandaan, ze stonden steeds constant op 3 stappen. Zelfs als ik dan een pidgey ofzo tegenkwam op de map (dat ik hem al kon aantikken) dan nog stond deze niet bij mij op nearby, maar alleen andere pokemons die op 3 stappen stonden Snap er helemaal niks van, gisteren deed hij het nog perfect "
" Hadden jullie toevallig vandaag ook issues met die "nearby" functie?? Ik ga nog wel eens pokemons op zoeken die ik nog niet heb als ik ze op de nearby functie zie staan, maar vandaag deed hij heel raar. Geen enkele pokemon was ooit op 1 of 2 stappen van mij vandaan, ze stonden steeds constant op 3 stappen. Zelfs als ik dan een pidgey ofzo tegenkwam op de map (dat ik hem al kon aantikken) dan nog stond deze niet bij mij op nearby, maar alleen andere pokemons die op 3 stappen stonden Snap er helemaal niks van, gisteren deed hij het nog perfect "
Sinds vandaag gaat het niet zo super met de app. De GPS doet het erg slecht. Soms sta ik letterlijk op een pokestop en dan sta ik er op de kaart nog steeds te ver vanaf..
Ook dat stomme gedoe met de nearby. En nu Amerika wakker is ligt de server er hier weer steeds uit + loopt hij vaak vast
De batterij saver werkt hier eigenlijk totaal niet. Want dan loopt de app nog meer vast (het scherm bevriest steeds) Dusss ze mogen wel met een wel verdiende update komen
" Sinds vandaag gaat het niet zo super met de app. De GPS doet het erg slecht. Soms sta ik letterlijk op een pokestop en dan sta ik er op de kaart nog steeds te ver vanaf.. Ook dat stomme gedoe met de nearby. En nu Amerika wakker is ligt de server er hier weer steeds uit + loopt hij vaak vast De batterij saver werkt hier eigenlijk totaal niet. Want dan loopt de app nog meer vast (het scherm bevriest steeds) Dusss ze mogen wel met een wel verdiende update komen "
Bij mij werkt ie ook voor geen meter.. Mijn poppetje maakt soms sprongen van een paar meter en weer terug terwijl ik gewoon stil sta en als ik loop staat ie stil... Ook hier werkt de battery saver niet goed.
Wooh, goed bezig! Ik geloof echt dat alle goede Pokemon bij jullie zitten, het enige wat ik tegen kom zijn Staryu, Weeble, Pidgey, Magikarp, Goldeen en hier en daar een Poliwag (ik heb de mijne omgedoopt naar Olliewag ) en Psyduck...
Net een stuk kanaal gelopen en Daya was mee! Oh, en ook een vriendin, hahaha!
Er was iemand met (volgens mij) zijn moeder, naast hem in de auto, Pokémon aan het vangen. Reed steeds rondjes om het kanaal en stond dan stil. Wij erheen gelopen en we vingen oa Electabuzz, Poliwhirl, Staryu, Koffing, Goldeen, Psyduck, Magicarp, Poliwag enz. En er was een Dratini "in de buurt".
Meerdere auto's stonden telkens op die plek stil, maar één auto bleef voorbij komen. Nu is dat daar niet zo gevaarlijk en vooral niet als je stil gaat staan aan de kant, maar toch. Ergens vond ik het wel een komisch gezicht.
Lvl 19 bereikt en bijna 80km gelopen met de app aan sinds 6-7-16.
Stukje off-topic:
Helaas eindigde onze wandeling minder leuk. Mensen waren naar hun kleine, zwarte hondje aan het zoeken. Deze was heel erg geschrokken van een grote hond en toen heel hard weggerend. Ik en een vriendin wilde mee gaan zoeken, maar aangezien het beestje angstig is voor grote honden, moesten we eerst Daya terug naar huis brengen. Het was toen nog schemer, maar we moesten eerst zeker 2 tot 3 km terug lopen om vervolgens de fiets te pakken om mee te komen zoeken. Eenmaal daar, was het donker. Ga maar eens een klein, zwart hondje zoeken in het pikkedonker...
Een hele poos gezocht, langs en in het water gekeken, bij de drukke weg, maar niets kunnen vinden.
Hoop dat ze hem gauw vinden. Wat lijkt dat me angstig, als je hondje kwijt is. Vooral in deze drukke stad...
Ben net thuis, want het is een beetje onguur bij het kanaal 's nachts.
edit: het hondje is gevonden! Vannacht zelf naar huis komen lopen!
Hoe hoger je eigen level, hoe hoger de cp van veel Pokémon die je tegenkomt. Zo vang ik er nu regelmatig van 300cp en als ik deze dan evolueer zijn ze soms 800/900
Gyarados gaat van in de 100 naar de 1000.
Als je dat dan ook nog verhoogt met "power up" (stardust en candy gebruiken). Dus is het beter de stardust te bewaren tot je zelf een hogere level bent.
Ik las wel dat als je level up gaat dat de cp boog van je Pokémon ook weer aangevuld kan worden, maar daar heb ik nog niet op gelet.
" Hoe hoger je eigen level, hoe hoger de cp van veel Pokémon die je tegenkomt. Zo vang ik er nu regelmatig van 300cp en als ik deze dan evolueer zijn ze soms 800/900 Gyarados gaat van in de 100 naar de 1000. Als je dat dan ook nog verhoogt met "power up" (stardust en candy gebruiken). Dus is het beter de stardust te bewaren tot je zelf een hogere level bent.
Ik las wel dat als je level up gaat dat de cp boog van je Pokémon ook weer aangevuld kan worden, maar daar heb ik nog niet op gelet. "