
ik zat terug te denken aan het af gelopen jaar en moest overbepaalde topic terug denken.
het meeste is blijven hangen het hondje van linda dat
vlak na de bevaling kwam te overlijden.
dat heeft een hele indruk op mij gemaakt.
maar er waren ook een hoop leuke dingen bv de koffiehoek was helaas snel weer weg.
de chat.
alle leuke fotoos van de wetsrijden .
alle honden die een nieuwe baas zochten en een nieuw huisje vonden hoop dat het julie allemaal goed gaat.
de modjes die dit jaar kwamen.
wat heeft het meest indruk gemaakt op julie benbenieuwd.
leive mede formus wens julie een goed uit einde en een heel goed begin
groetjes cocoflanel
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hondepage 2009 wat is het meest blijven hangen bij julie." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Bij mij is het meeste blijven hangen het topic van Anne..
Ik hoef er niet over uit te wijden..iedereen kent het wel..
Verder ook van iemand die de hond naar het asiel bracht en vlak erna een nieuwe hond had...ook dat is blijven hangen..
Leuke dingen..?
Kspreek nog regelmatig af met iemand die ik hier heb leren kennen,..erg leuk.!!!!!
3 doggies 
Wat het meest is blijven hangen bij mij, is dat Binky bij Natascha mocht komen wonen vond dat zo super! Helaas mocht hij niet lang blijven... Maar hij heeft ongetwijfeld een mooie tijd gehad met zijn vriendjes Sjenghi en Abby!
Ook de koffiehoek is blijven hangen vond dat heel leuk.
3 doggies 
We hebben het topic weer opengegooid.
Bij deze het verzoek om het voor iedereen leuk te houden.
3 doggies 
Ik ben hier nog niet zo lang (vanaf september)
maar ik blijf in 2010 zeker hangen hier !! 

3 doggies 
Het forum blijft mij trekken vanwege de leuke contacten die ik hier heb opgedaan en dat ik hierzo veel geleerd heb. Dat zijn voor mij toch waardevolle dingen.
Verder helemaal super dat je hier alles mag zeggen.
Maar wat mij helemaal bij is gebleven is dat men hier elkaar met respect benadert, dat zie je tegenwoordig toch al zo weinig.
3 doggies 
Hoi Mede forummers,
Wat ik heel fijn vind aan dit forum:
1. De hulp die men elkaar bied.
2. Je kan hier vragen wat je wilt over honden.
3. Je kan hier je ei kwijt (bijv de chat)
4. Men mekaar hier respecteerd.
5. Je kan hier extreem veel info vinden.
6. Het is een gezellige leuke forum
Dus lieve mede forummers we gaan ermee verder in 2010 en dat het nog maar steeds leuker word en drukker 
Iedereen alvast een fijne kerstdagen en een super gelukkig nieuwjaar
Groetjes Natasja
3 doggies Bij mij zijn ook de topics van Anne het meest blijven hangen. Maar ook een minder bekend topic over een bevalling die fout af liep. Pupjes die te vroeg kwamen en alle 13(!) bij de geboorte overleden zijn. Gelukkig overleefde de moederhond het wel.
En natuurlijk mijn eigen topic over Nuka die drachtig leek maar het niet was.
3 doggies 
Ik had moeite met al die herplaatsingen die we over ons heen krijgen - ik kan er niet goed tegen, wordt er altijd triest van.
Van de koffiehoek herinner ik me vooral de zwangerschapstestdiscussie (hellup
) en toch jammer dat we daarmee moesten stoppen. Maar misschien komt er ooit een veteranenhoek.
Dat is wel een suggestie waar we Arjen gevraagd hebben om naar te kijken.
Voor de rest vind ik het steeds leuker om de Hondenpage bij te houden en ieders bijdrage te lezen.
3 doggies 
Dat is een hoekje waar alleen veteranen (vaste forumleden die al langer meedraaien) toegang toe hebben.

ik wilde even de mensen bedanken die het mogelijk hebben gemaakt de topic weer open te maken.
groetjes en nogmaals bedankt
cocoflanel
3 doggies 
hoi cocoflanel
leuk topic terug blikken doen ze overal en is ook leuk om hier te doen ik draai sinds augustus mee dus kan niet helemaal mee spreken hihi vanaf die tijd dan
op nummer 1 bij mij het topic van nienke of nuka nou wel of niet zwanger zou zijn ik vond dit zo een spannend topic en ik was zo aan het hopen
het was dus een grote teleurstelling toen het niet zo was ik vond het heel jammer voor nienke gunde het haar echt!
op nummer 2 anne maar dat spreekt merendeel voor zich denk ik
voor de rest blijft me de gezelligheid bij ik ben hier echt blijven hangen ik ben niet zo van chatten en hyves en msn die dingen was ik snel op uitgekeken maar ja wat wil je hier heeft iedereen dezelfde intresse en dat is echt mijn hart honden
ik hoop dat ik nog lang mag medraaien
3 doggies 
Ik heb hier in dit jaar zo super veel geleerd van iedereen. daar ben ik super blei mee.
Ook vind ik het hier gewoon heel gezellig en vind het erg prettig dat negatieve opvoedingsmethode hier niet mogen.
Ook heb ik van vele topics veel genoten en vind dat iedereen hier allemaal zo lief heeft gereageerd met alles!!
Dus ook bij deze:
Lieve forumleden bedankt voor dit jaar
3 doggies 
Nou, ik ben nog niet zo lang lid van deze forum, maar vind het tot nu toe erg leerzaam/interessant, heel leuk om te lezen!
Probeer ook actief deel te nemen.

wat mij het meest is blijven hangen van 2009 ?
het is mij opgevallen, dat de meeste eigenaren van de honden fotoos neerzetten, op allebei de kanten.
dus in berichtjes aan de linkerkant en de profielfoto.
daar bedoel ik mee dat ik dat wel zo leuk gevonden heb, en dat iedereen steeds de vraag had.
HOE MOET IK EEN foto PLAATSEN ?
en dat het iedereen lukte , en met veel plezier daar op reageerde.
3 doggies 
Wat mij erg bij gebleven is
Is dat er toch forum leden zijn die via het forum een hond nemen
Bijvoorbeeld natascha met binkie waar ze jammer genoeg niet heel veel plezier aan mocht beleven
Anita met matchy wat heeft die hond toch een wereld baas gekregen
En verder als er iets met je hond aan de hand is de vele lieve reacties die je krijgt en het mede leven
Ik vind dat echt toppie op het forum hier
Liefs joke
3 doggies 
en natuurlijk hoe hulpsaam iedereen is,
als je een vraag hebt reageert iedereen om je te helpen
3 doggies 
Ik ben hier nog niet zo lang, maar beleef erg veel plezier aan dit forum en ik leer veel.
Maar...ik word nu toch wel erg nieuwsgierig naar het verhaal van Anne. Veel mensen noemen het, maar ik weet niet waar het over gaat?
3 doggies 
ja, het verhaal van Anne...
en gewoon alles eigenlijk. alle gezelligheid en de goede gsprekken. en de discussies over slipkettingen enzo.

Hier heeft het verhaal van Anne inderdaad ook een hoop indruk gemaakt.
Maar vooral de steun die ik hier heb gehad met mijn lieve Blondie, zoals iedereen met mij heeft meegedacht en mij ook gesteund heeft toen ik haar toch moest inslapen. Daarnaast ook alle steun met Tara toen zij ziek bleek te zijn. Dat er zelfs mensen waren die zelf voor mij gingen rondbellen enz enz.....
Ik kom vooral hier op het forum vanwege de kennis en het medeleven hier. Er is hier zo enorm veel kennis en ik heb al zo ontzettend veel geleerd van velen hier.
Ik wil dus ook via deze weg iedereen bedanken die mij zoveel steun hebben geboden tijdens een heel moeilijke periode en zo veel met mij wouden meedenken, ENORM BEDANKT!!!

Ik wil ook nog even de modjes in het bijzonder bedanken die mijn topic destijds zo goed in de gaten hebben gehouden en kwetsende berichten voor mij "verborgen" hielden.
3 doggies 
Wat mij het meest is bij gebleven, zijn de hondjes die ons dit jaar helaas hebben verlaten en naar de hondenhemel zijn. Ook de herplaatsers en oeps-nestjes hebben indruk op me gemaakt. En daarnaast natuurlijk alle gezellige topics, leuke foto's en filmpjes en de humor!
3 doggies 
Wat mij bij is gebleven zijn de tranen die ik heb gelaten bij ieder topic waarin werd verteld dat iemand trouwste vriendje of vriendinnetje er niet meer was. Omdat ik me daarbij realiseerde dat je vriendje of vriendinnetje er ooit niet meer zal zijn.
Ondanks dat je elkaar niet kent, leven we met elkaar mee. Met raad en daad, en vooral met gevoel. De vele bemoedigende reacties zijn denk ik voor velen heel bijzonder!
En natuurlijk alle vragen die ik en anderen hebben mogen stellen en de serieuze antwoorden die we daarop kregen. Hoevaak de vraag ook al was gesteld.
Bedankt!
3 doggies 
Bij mij de topic (s) van Anne, de plaatsing van Matchy bij Anita, het topic van Max, het topic over Lux, er was ook nog een topic van een hond die zo blafte en daarom weg moest (weet niet meer welke hond en van wie maar dat maakte ook grote indruk op mij). Het topic van Ayse die aangevallen was door drie Boerboels en het niet overleefde.
3 doggies 
Ik ben ruim een half jaar op het forum en heb een hoop geleerd over voeding, waardoor ik zelf ook "om" ben en voor versvlees ben gegaan.
Ik ben 2x mee geweest met een forumwandeling en vond het erg leuk om verschillende mensen van het forum "live" te zien en te spreken.
Ook aan de lezing van Esther over kalmerende signalen heb ik veel gehad.
Waar ik af en toe moeite mee had waren de topics over "probleem" honden van nog geen jaar of 2 jaar oud waar een hoop goede adviezen op werden gegeven en waarna je toch binnen de kortste tijd hoorde dat de hond werd weggedaan.
Verder waren zijn er een heleboel tips en wetenswaardigheden langs gekomen waar ik m'n voordeel mee heb gedaan.
Er zitten een hoop mensen met kennis op het forum en mijn ervaring is dat je binnen zeer korte tijd reactie op je vragen krijgt.
Groet,
Carla
3 doggies 
Nou er zijn best veel topics blijven hangen bij me hoor.
En vooral de topics waar wij als moderatorteam heel veel werk soms aan gehad hebben.
Ik wil vanuit me stoel iedereen heel erg bedanken voor dit gezellige jaar.
Want zonder jullie had dit forum nooit zo goed gedraait.
Ik wil ook eidereen heel erg bedanken voor de gezelligheid en de leuke topics en de inzet van jullie allemaal.
Hopelijk wordt 2010 een nog mooier forum jaar.
Liefs jo
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hondepage 2009 wat is het meest blijven hangen bij julie." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?