Seizoen lente/zomer........

2033 reacties · pagina 68 van 68

White Shadow

3 juni 2016, 17:09 3 doggies

Stabij Gijs  veel plezier van het weekend. 

 

Ruby. Je het er echt al lang last van. Gaat het nu wel de goede kant op met verbeteringen? 

 

Willemijn weer lekker gesport. Zal wel een voldaan gevoel geven.

 

Hier in het zuiden is echt enorm veel regen gevallen. Hier gelukkig alleen ondergelopen straat en oprit en tuin. Niks binnen. Moet er niet aan denken. Ook veel wegen die afgesloten waren Door overstromingen. Dus veel om moeten rijden. En in het bos is het ook een grote zwembad modderpoel. Weilanden waar lekker nu de eendjes zwemmen. Ben blij dat het nu een paar dagen droog blijft

UkkePuck

3 juni 2016, 17:17 3 doggies
"  Nee ik ben in Gelderland ....... Rond Arnhem ergens .... "

 Dan ben je een onderbuurman hihi. Gelderland krijgt inderdaad ook maar weinig. Wat mij betreft mag er wel even flink wat gedonder komen. Maakt de boel weer wat frisser buiten.

UkkePuck

3 juni 2016, 17:20 3 doggies
" Stabij Gijs  veel plezier van het weekend. 
 
Ruby. Je het er echt al lang last van. Gaat het nu wel de goede kant op met verbeteringen? 
 
Willemijn weer lekker gesport. Zal wel een voldaan gevoel geven.
 
Hier in het zuiden is echt enorm veel regen gevallen. Hier gelukkig alleen ondergelopen straat en oprit en tuin. Niks binnen. Moet er niet aan denken. Ook veel wegen die afgesloten waren Door overstromingen. Dus veel om moeten rijden. En in het bos is het ook een grote zwembad modderpoel. Weilanden waar lekker nu de eendjes zwemmen. Ben blij dat het nu een paar dagen droog blijft "

 

Merk nu wat meer verbetering. Nog wel snel last van spierpijn en vermoeidheid, maar wat wil je. Ik heb lange tijd bijna niks kunnen doen. Fietsen doe ik inmiddels al een paar weken weer. Rondje Vasse doe ik dan, ik ben ongeveer 3 kwartier onderweg dan.

White Shadow

3 juni 2016, 17:22 3 doggies
"  
Merk nu wat meer verbetering. Nog wel snel last van spierpijn en vermoeidheid, maar wat wil je. Ik heb lange tijd bijna niks kunnen doen. Fietsen doe ik inmiddels al een paar weken weer. Rondje Vasse doe ik dan, ik ben ongeveer 3 kwartier onderweg dan. "

 Gelukkig dat het toch wat verbeterd.  En conditie zal weer opgebouwd moeten worden net als de spieren. Je hebt natuurlijk lange tijd weinig kunnen doen Door de pijn.

UkkePuck

3 juni 2016, 17:25 3 doggies
" Hier goed gesport ......en wij willen vraagvan afkoeling, we zitten nu met zijn drietjes onder de waaier.......... "

 

Je moet er ook voor gaan zitten, onder de waaier krijg je maar weinig koele lucht Willemijn.

UkkePuck

3 juni 2016, 17:28 3 doggies
"  Gelukkig dat het toch wat verbeterd.  En conditie zal weer opgebouwd moeten worden net als de spieren. Je hebt natuurlijk lange tijd weinig kunnen doen Door de pijn. "

 Ja gelukkig wel! Werd een keer tijd.

Heb ook zeker 3 maand weinig beweging gehad. Rondje om 't blok met de hond was het maximum en daarnaast was ik therapeutisch een paar uurtjes aanwezig op het werk dat was toen meer dan genoeg.

Rosanja

3 juni 2016, 18:00 3 doggies

Paar keer gelopen, nja, ik liep, met joy. Ze kan ineens niet meer normaal lopen.. Ze maakt huppeltjes/sprongetjes. Ze was even gepikeerd toen we omdraaiden naar huis, maargoed. Nu de wond maar even smeren. Maandag telefoontje van de da of de nazorg nu wel of niet gratis is, ookal heb ik bewijs dat het gratis is. Hoor ik maandag niks en krijg ik ze niet te pakken, ga ik mooi naar mn eigen da als het niet opgeknapt is. Wat heb ik me vergist in deze. En dan koos ik deze nog wel in het voordeel van joy, ipv mij of mn portemonnee. 

Rachelle & Hummie

gewijzigd 3 juni 2016, 18:46 3 doggies
"  Gelukkig dat het toch wat verbeterd.  En conditie zal weer opgebouwd moeten worden net als de spieren. Je hebt natuurlijk lange tijd weinig kunnen doen Door de pijn. "

 woon je ook in het zuiden ? waar ergens? 

 

---

Gisteravond voor cursus 40 min gewandeld door de regen.. toen nog een uur cursus in de regen. Hummie vond er 10 keer niets aan. Want als de grond nat is is af gaan niet zo leuk. Was ook duidelijk te merken aan zijn luisterniveau. Normaal is die altijd blij op cursus. 

Na mijn vroege dienst leek het weer zo te zijn door de regen maar wonder boven wonder wat druppels.. Best lekker eigenlijk.  Uurtje naar de hei geweest. Nu eens stofzuigen dweilen douchen koken.. laatste rondje met Hummie en dan met de kaarsjes aan voor de tv. 

White Shadow

3 juni 2016, 18:51 3 doggies
"  woon je ook in het zuiden ? waar ergens? 
 
---
Gisteravond voor cursus 40 min gewandeld door de regen.. toen nog een uur cursus in de regen. Hummie vond er 10 keer niets aan. Want als de grond nat is is af gaan niet zo leuk. Was ook duidelijk te merken aan zijn luisterniveau. Normaal is die altijd blij op cursus. 
Na mijn vroege dienst leek het weer zo te zijn door de regen maar wonder boven wonder wat druppels.. Best lekker eigenlijk.  Uurtje naar de hei geweest. Nu eens stofzuigen dweilen douchen koken.. laatste rondje met Hummie en dan met de kaarsjes aan voor de tv.  "

 Ik woon tussen Breda en Tilburg in en dan tegen de Belgische grens aan. Dus bij jullie ook zo slecht weer. Ja was echt niet normaal de afgelopen dagen. 

Rachelle & Hummie

3 juni 2016, 21:11 3 doggies
"  Ik woon tussen Breda en Tilburg in en dan tegen de Belgische grens aan. Dus bij jullie ook zo slecht weer. Ja was echt niet normaal de afgelopen dagen.  "

 ohh das toch een stukje in de buurt.  Ja veel wateroverlast hier veel kelders ondergelopen. Zelfs wandelgebied extra afvoer moeten graven omdat de beek overstroomde 

Nadine

4 juni 2016, 13:29

" zo zit je dan samen op de bank.... ik word altijd scherp in de gaten gehouden.... "

 

leuk hoor gys hou u baasje maar in de gaten je zal iets lekkers krygen

Nadine

4 juni 2016, 13:40

"  Nadine, we zitten in een nieuw topic! "

 

sorry Martin nog niet gezien Dank je wel hoor

Martin, Liz † en Lola

4 juni 2016, 13:57
" Het is hier buiten 29.4 graden.
Net een kleine wandeling gemaakt met Jack...het waait hier nog een klein beetje en dat is wel lekker.
Verder houden we ons de rest van de middag rustig...in huis is het nog lekker koel.
 
 
 
 
 
 
 
  "

 Petra, ook voor jou, we zitten in een nieuw topic!

Zie: Zomer.

petra en jack

gewijzigd 4 juni 2016, 14:34
"  Petra, ook voor jou, we zitten in een nieuw topic!
Zie: Zomer. "

 ja ik zag het net

petra en jack

gewijzigd 4 juni 2016, 14:33

=================================================================

 

einde van dit topic

*

4 juni 2016, 14:37

Topic op slot zou moeten mensen raken ze hier in de waar ...

Lees ook

^