Hoi allemaal,
Wij zitten met een beetje rare vraag..
Onze hond (bijna 4 jaar) eet altijd haar brokken (en tussen de middag haar 2 sneetjes brood) in de gang (met deur dicht) op dezelfde tijden als wij ook eten.
Sinds enkele dagen gaat ze echter er gewoon bij liggen en eet niks...heel gek..normaal gesproken komt ze al kijken als ze haar eten in de voerbak hoort vallen en nu moeten we haar echt stimuleren om de gang in te gaan en als we de deur dicht doen en na 10 minuten weer open doen,is haar voer nog onaangeroerd en ligt zij er naast te slapen..
Als we nog meer stimuleren en het een paar stukjes voer voor haar neus houden om te laten ruiken (ze eet nooit uit onze hand dus ze pakt het niet aan) en enthousiast reageren wil ze nog wel op staan om te kijken en als we dan de deur dicht doen en weg gaan..il ze wel eten,hetzij traag..
Water drinken doet ze wel en uiteindelijk is het voer ook wel op..
Qua tussendoortjes kan ze niet vol zijn,ze krijgt er hooguit 1 op een dag,dat kan een klein hondenkoekje of zo'n tandenborstel zijn.
Ze is wel gewoon zoals anders..vrolijk/lief en moe hahaha..![]()
Ik ben heel erg benieuwd wat jullie reacties zijn..


Reageren







