Nou een aantal waren er van overtuigd dat hij het niet deed om te claimen of beschermen. Maar is zo overduidelijk. Zo'n groot contrast verschil vergeleken bij de oppas.
Ooit waren we op dat punt. fietsers joggers andere mensen kon hem er zo langs leiden. Rustig als die mee op bezoek ging..
Baal echt zo.. echt even moeilijk de juiste energie terug te vinden. Slopend dit. Bij een beweging een geluid en bam hij ging. Dierentolk hebben we al gehad... heeft niets opgeleverd.
Voor mij is die zo lief zo'n blij gelukkig hondje.. lekker wandelen knuffelen. Soms is er dat stemmetje in mijn hoofd die denkt is die wel goed af bij mij? Voel me op dit moment gefrustreerd verdrietig. "
Het is ook heel moeilijk soms
maar wat je nu allemaal voelt werkt niet
Je maakt het persoonlijk...dat moet je niet doen
Het is niet jou schuld dat hummie dit doet
Maar hummie heeft wel een reden
misschien dat hummie destijds nog niet durfde aan te vallen en gedwee gedrag liet zien
Iets uit hummie's verleden triggert dit
Jou taak is als een coach te kijken...en een coach zal proberen met een nieuwe ingang tot trainen te komen
Ben wel benieuwd wat de dierentolk aangaf als je het wil vertellen..( pb?)


Reageren


