Soms werkt dat niet, is het dan eerlijk om een hond maar bij je te houden, of het te verkopen en het bij een baasje te plaatsen die het wel voldoende aandacht kan geven.
Deze mensen, tenminste ga ik vanuit, staan niet op een ochtend op en denken, hey die hond kan ook wel eens even weg. Daar gaat toch wel het nodige aan vanaf. Ik heb mijn honden weg moeten doen na een zwaar auto ongeval, is het dan omdat ik niet meer van ze hou of is het omdat ik ze niet meer kan bieden wat ze nodig zijn?
Laten we wel zijn, als je partner en zelfs je kinderen niet meer in het gezin passen en de boel zo lopen op te naaien of zoveel ellende met zich mee brengen, gaat de relatie uit of gaat je kind naar begeleid wonen, ( ken een jongen die zo uit huis is geplaatst, niet omdat zijn moeder niet van hem hield, maar omdat het een gevaar voor de andere kinderen zou worden ), daar gaat natuurlijk een periode over heen, dat hoef je niet allemaal te regelen voor een hond, immers die zet je zo op een verkoop site, dat gaat je niet lukken met je partner of je kind.
En dan zeg ik maar gewoon, ik heb een ontzettend lieve hond, stond ook op marktplaats omdat het niet meer in dat gezin paste. Stond gewoon bij Kangal teef te koop! met een mooie foto.
Uiteindelijk heb ik haar gratis meegekregen, wat als die mensen haar hadden gehouden dan had ze, als ze dan nog had geleefd, in de schuur gelegen elke keer wachtend op aandacht. Is dat eerlijk? "
Even hier op reageren, dit is wat anders , ik begrijp en heb zeker begrip voor herplaatsen van een hond, ook ik heb Ogin terug naar de fokker moeten doen, kan er niet voor zorgen, maar dat is wat anders dan topic opener aangeeft, plaats een nep advertentie.....en ja dat is niet voor mij weggelegd, maar herplaatsen van een hond, beter af dan misschien bij het huidige baasje.


3 doggies













