Bones is ziek, prednisolon.... en andere medicijnen gehad...????

35 reacties · pagina 2 van 2

Ilja & ***Sterre**

22 december 2009, 10:28

Hoi,

Wat sneu dat Bones zo beroerd is..

Ik ga met het advies van Saoraya mee..
Dit alles lijkt op voedsel-intollantie..
Lees eens het is geen sprookje.. :'(
http://www.dierenforum.nl/forum/viewtopic.php?f=16&t=3870

Ik adviseer je dringent om versvlees te gaan geven..

Nu onderdruk je met die Prednison

Zodra je daar mee stopt bruist het er weer uit..

Wil je geen versgeven kijk dan naar Forza brokken..

Lieve groet, Ilja

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bones is ziek, prednisolon.... en andere medicijnen gehad...????" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

XXXX

22 december 2009, 11:17

Negen van de tien keer onstaan oorontstekingen door een voedsel allergie!!
Nu wil dit niet zeggen dat vers vlees de oplossing is, zou wel kunnen, maar hoeft!!
Mijn hond heeft toen alles gekregen op lam en rijst basis, brokjes en snoepjes!!
Hij is zo van zijn oorontstekingen en darm infectie afgekomen en is inmiddels ruim 13 jaar!!

Ilja & ***Sterre**

22 december 2009, 12:01

Hoi Rita,

Daar kan je gelijk in hebben..

Maar het is ook zo dat het negen van tien keer een alergie is voor granen en andere troep die in brokken zitten..

Rund vlees kan een allergie geven..
Kippeneiwit ook..
Je zou kunnen kijken naar vlees waar geen rund in zit..
Je zou kunnen kijken naar vlees waar geen kip in zit of kippeneiwit toegevoegd..

Haaksbarf heeft mooie alternatieven...
Konijn, kalkoen, struisvogel, vis.. enz..

De Forza brokjes die ik aanraad zijn ook een heel goede brok voor honden die een intoll. hebben..

Kijk ook eens naar de rest wat je met de hond doet..
Over-inentingen, ontvlooien, ontwormen..
Allemaal troep waar een reactie op kan komen en zo het immuunsysteem kapot maakt op de lange termijn...


Lieve groet, Ilja

gwenda

22 december 2009, 13:13

Ik zou toch ook denken dat de voeding die hij krijgt niet meer goed is en zou dan ook overschakelen op andere voeding.
Welke voeding krijgt hij nu?

Linda

22 december 2009, 13:40

Mijn kat krijgt wel eens prednisolon tegen de jeuk. Maar ik geef hem dan geen volledige kuur. Hij krijgt gewoon als ik zie dat hij jeuk heeft een pilletje, de dag daarop dan ook een pilletje, dan zie ik het even aan, en dan een halfje, en soms daarna niets meer.

Ik heb het nagevraagd bij de DA en op deze manier mag het ook en krijgt hij geen overbodige prednison binnen. Hij wordt daar nl. altijd sloom van, ik vind het ook naar om te geven.

Ik zou zeker gaan uitproberen met ander eten, ik heb twee katten met vlooienallergie en die doen het stukken beter op brokken die vrij zijn van kleur-, geur- en smaakstoffen (Vitaalcompleet). En de ene kat is 14 en heeft jàren last gehad van korstjes e.d. Nu doet ze het eindelijk goed.

hondengek , reny

22 december 2009, 16:32

verder kan langdurig gebruik van prednison leiden tot de ziekte van cushing (maar dat vertellen veel d.a er vaak helaas niet bij ) :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bones is ziek, prednisolon.... en andere medicijnen gehad...????" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^