Mijn hond word vaak aangevallen

32 reacties · pagina 2 van 2

kelly

8 februari 2016, 14:18
"  Kwispelen is niet hetzelfde als 'leuk vinden'. Kwispelen is opwinding, maar dus ook negatieve opwinding, stress, onrust.
 
Jij beschrijft jouw hond als enthousiast en wil graag spelen.
Maar aan de reacties van de andere honden te zien, is dat niet wat jouw hond zegt. 
Misschien is jouw hond te opdringerig, onbeleefd, vrijpostig in zijn manier van begroeten en moet je eerst daarmee aan de slag?
  "

 Te enhousiast is die zeker dat is ook een probleem.

Weet niet goed hoe ik dit kan oplossen . Hij doet begroeten best rustig voor zijn doen . Snuffelen kwispelen en uitdagen om te spelen. Maar als een hond passeert dan trekt die enorm en gaat die piepen en is die heel blij. Wil graag de aandacht van de andere hond.  Hij is een dominante reu ook dat nog.  Aan het puberen en super eigenwijs daarin haha . Ik ben aan het trainen om de focus op mij te hebben met snoepjes als een hond langs loopt . En hem te laten zitten en dingen te doen zodat de focus op mij komt. Maar met deze puber is dat momenteel nog al lastig haha elke dag train ik daar op.. maar als hij een hond van dichtbij begroet dan is die best rustig en soms iets te opdringerig . Maar hij bedoeld het allemaal goed. Alleen die andere honden weten dat natuurlijk niet

^