Hoi hoi!
We hebben besloten er een tweede hond er bij te willen. Het word een reu en we weten ook de naam al.
Ben nu al een paar weken goed aan het inlezen in diverse rassen maar kom er gewoon niet uit welke het beste bij ons past.
We willen een reu , welke ik dus ook rond de 6 maanden ga laten helpen. Moet goed met andere honden over weg kunnen aangezien ik Chica nog heb. Goed alleen kan zijn, mee in de auto kan. Eentje die niet te groot is ( middelformaat ), en eentje die waaks is. Ik loop graag grote rondes met Chica. Dit heb ik dus ook altijd gedaan tot van kort. Het word hier steeds crimineler. Ik loop overdag met Chica alleen nog maar blokjes omdat ik gewoon bang ben. ( Al wat nare ervaringen achter de rug ) . Al zorg ik wel dat Chica aan haar beweging komt hoor daar niet van. Maar toch, ik zoek een hondje die alarm slaat indien nodig. Al doet hij dat niet in ieder geval eentje waar ik me ook bij me op me gemak voel. En nee denk nou niet dat dit de enigste reden is dat we een hondje nemen want dat is niet zo. We willen er ook echt eentje die bij ons past.
Zou een fox terrier gladhaar wat zijn? Nou ik hoor het wel. Ik weet wel dat als ik een tweede erbij heb dat ik weer als de pup groot is hele rondes wil gaan wandelen want dat doe ik zo graag met hondjes.
Hopelijk kunnen jullie me een beetje helpen met het vinden van het juiste ras.






