Opnieuw voorstellen met een super leuk nieuwtje!

38 reacties · pagina 1 van 2

Kim

gewijzigd 29 november 2015, 21:03

Hallo allemaal,

Misschien kennen jullie mij wel, maar omdat ik een heel tijdje niet meer actief ben geweest op hondenpage wou ik me opnieuw voorstellen. Als je mij nog niet kende dan leer je me nu kennen.

Hoi ik ben Kim en ik 15 jaar oud. Ik begon hondenpage om een pagina te beginnen hoe ik kon zeuren tegen m`n mama dat ik toch een hondje kreeg. Ja ik was zo`n irritant kind die geen geduld had voor een hond. Nu heb ik tegen mezelf gezegd dat ik gewoon moet wachten tot ik op me eigen woon.

In 2014 kreeg ik een super lief oppas hondje Lobbes. Helaas is hij op een te vroege leeftijd overleden. Ik mis hem nog elke dag.

Maar nu kom het leukste nieuws waar jullie misschien nieuwsgierig naar zijn. Mijn oma wou een lange tijd een hond maar ze wist niet zeker van hoe of wat. Na lang overleggen en lang zoeken naar de perfecte hond hebben we haar gevonden. ( ze is niet mijn hond maar die van mijn opa & oma)

Ik wil jullie allemaal welkom heten namens Miep!

Dit is Miep. Haar stamboom naam is Maud van `t Hoogbroek. Ze is geboren op 1 september 2015 en is een ruwharige teckel. Thuis is ze echt geweldig. Weinig ongelukjes en ze piept nauwelijks s`nachts. Ze is een echte knuffelkont.We doen nu al 3 weken puppy curcus en dat gaat wel okay. Ze kent de trucjes: zit, af, kom en poot.  

 

Groetjes Kim & Miep

Laura & Tara

29 november 2015, 21:01 3 doggies

Wat leuk zeg!

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna

29 november 2015, 21:01 3 doggies

Heyy Kim ja ik ken je nog wel :D leuk dat terug bent! 

 

Wat is Miep een schatje!! Die naam alleen al pfoee zo lief! <3 

 

Doe jij de puppylessen met haar? :D 

Roedel van het noorderlicht

29 november 2015, 21:06 3 doggies

Hey Kim welkom terug!
Ik ken je nog wel ja ;-)

Wat een schatje zeg!
Veel plezier ermee :-D

Kim schreef het onderwerp

29 november 2015, 21:06

Dankje Laura.

Haha dankje Angelique ,ja mijn oma wou een echte hollandse naam en vond Miep een leuke naam. Ja we doen puppylessen thuis gaat het super maar op de school niet. Het is nu best wel koud buiten en het is meestal daar ook een beetje nat en modderig.

Kim schreef het onderwerp

29 november 2015, 21:07

Haha grappig dat er nog iemand is die me nog kent. Dankje roedel van het noorderlicht we zouden niet meer zonder haar kunnen.

Nicole, Guus, Flynn & Puk

29 november 2015, 21:11 3 doggies

Heey kim ja ik ken je ook nog hoor! Welkom terug en wat is miep schattig! teckeltjes zijn zoo leuk 

Len@ en Jazz

29 november 2015, 21:15 3 doggies

Of ik het nog weet

 

Wat een leukerd,je zal nu wel veel bij oma zijn misschien?

 

Veel plezier met Miep

Hettie & Charlii

29 november 2015, 21:17 2 doggies
" Haha grappig dat er nog iemand is die me nog kent. Dankje roedel van het noorderlicht we zouden niet meer zonder haar kunnen. "

 Nou Kim, je hebt behoorlijk wat indruk gemaakt hier, hoor, dus zo eentje vergeten we hier niet snel!!! 

 

Wat leuk, Miep, wat een dotje op de foto. Goed dat je meehelpt met de cursus en de verzorging.

Suus & baasje

29 november 2015, 21:19 3 doggies

Welkom terug!

 

Ik ken je ook nog wel hoor, herken je foto. ;)

 

Leuk dat je nu bezig kan met Miep!

Kim schreef het onderwerp

29 november 2015, 22:11

Haha Nicole dankje ik vond het wennen zo'n klein hondje maar het is echt een schatje.

Haha Len@, ja ben best vaak bij mijn oma maar dat is altijd zo geweest elke dinsdag en in het weekend ben ik bij haar.

Aah dankje Hettie leuk om te horen. Mijn oma wou eerst geen puppycurcus doen maar heb haar toch overgehaald om het wel te doen. Ze wil Miep ook op de ouderwetse manier opvoeden met gewoon een kluif en een rieten mand. Maar dat gaat niet door hoor. Ze heeft een bench die lijkt op een paleisje en ze heeft een hele bak vol met spullen. Miep is een verwend hondje haha.

Dankje Cindy, ik vind het super een hondje dichtbij in me familie.

Dankjewel Antje

Kees

29 november 2015, 22:34 3 doggies

Wat een leuk nieuws Kim! Welkom terug en geniet lekker van oma's hondje! Wat een leukerd!

Loesje

29 november 2015, 23:48 3 doggies

Wat een leuk bericht.

Lekker genieten van deze leuke pup van je oma.

Stoere naam voor zo'n klein hondje.

Fantastisch dat je je oma hebt overgehaald om een puppy cursus te volgen.

Dutch Auti

30 november 2015, 00:00 3 doggies

Wat leuk ;-)

Doberkiki

30 november 2015, 01:03 3 doggies

Kim wat een leuk nieuws!

 

En nu genieten van Miep!
Is je 'eigen' hondje er toch nog een beetje gekomen...opa en oma willen vast dat je wat meezorgt!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

30 november 2015, 06:39 3 doggies

dag Kim, ja wat was je een heerlijke zeur, haha, ik weet het nog wel, en nu.... een Miep, waar je heerlijk tegen kunt miepen... ben blij voor je Kim, en heel welkom terug. :-D

Nadine (gast)

30 november 2015, 07:07

Leuk hondje hoor 

Goldens

30 november 2015, 07:39 3 doggies

Wat leuk zeg!

Ennuhh wat heeft miep een leuke stamboomnaam O-)

lut

30 november 2015, 09:02 3 doggies

De naam 'Miep' past volledig bij dit guitige snoetje Geniet er maar met volle teugen van...aan liefde en knuffels komt ie niets tekort.

Liesbeth/Skinny

30 november 2015, 09:35 3 doggies

wat een leukerd is miep

Mila & Mara

30 november 2015, 09:41 3 doggies

Leuk!!!! Veel plezier samen :)

Kim schreef het onderwerp

30 november 2015, 20:29

Dankjewel allemaal super leuke en lieve reacties van jullie.

Haha Willemijn het is al meer dan 4 jaar geleden dat ik begon met hondenpage en ik heb super veel geleerd van jou en andere baasjes. Ben helemaal verliefd geworden op een Corgi dus ooit hoop ik dat ik mijn eigen lieve hond krijg.

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

30 november 2015, 20:32 3 doggies

Welkom terug!!  Wat is Miep een schatje zeg! 

Dobrygoedgekeurde fokker

30 november 2015, 20:39 3 doggies

Wat een schatje

 

Boffen zeg dat je oma en opa besloten om Miep bij hen te halen, heel veel plezier met haar.

 

Wat erg dat Lobbes veel te vroeg overleden is, sterkte nog.

Hakuna Matata

30 november 2015, 21:14 3 doggies

Veel plezier samen.

Kim schreef het onderwerp

30 november 2015, 22:06

Dankjewel Iris, Dobry & Hakuna Matata.

Ja Dobry dankje Lobbes mog helaas net geen jaar worden. Ik vind het echt super stom, nu ga ik miep alleen maar vergelijken met Lobbes en dat moet ik niet doen.

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

30 november 2015, 22:22 3 doggies

Wat een heeeerlijk nieuws ! :-)  En wat is Miep een prachtige pup !

Jullie mogen echt fier op haar zien.  Zo'n mooie lieve foto... Lijkt wel een pluchen hondje ;-)... Maar dan wel eentje dat goed aan't nadenken is terwijl er een fotootje genomen wordt :-)

Ik neem aan dat ze het ontzettend goed getroffen heeft !  Oma en opa die tijd voor haar kunnen maken zodat ze niets te kort komt.  En dan jij er nog bij om haar leventje ook nog leuk en geweldig interessant te maken!

 

Heel heel veel succes gewenst allemaal !!!

Mellow

30 november 2015, 22:34 3 doggies

Ik ken je ook nog wel ja

 

Wat een geweldig leuk Miepje! 

Nog niet helemaal je eigen hond, maar het komt wel een heel eind in de buurt, fijn voor je 

 

Ik vind ruwhaar Teckels echt zó leuk om te zien, hier loopt er ook een, Floris volgens mij, ook zo'n leukerd.

^