Chihuahua dekken 2e loopsheid kan en mag dat ???

5 reacties

sien

28 oktober 2015, 08:59

Ik hoor zo veel verschillende dingen hier over. Dus vandaar dit onderwerp
Kan en mag een chihuahua gedekt worden bij de 2e loops heid. Bij grote honden is het niet aan te raden hoor ik maar chihuahuas mogen blijkbaar wel omdat ze klein en snel volwassen zijn. Maat ik weet het niet zo goed. Wie weet dit wel ?? Ik weet ook dat het veel gedaan word bij de 2e loops heid

Sheltieduo_

28 oktober 2015, 09:19

Volgens de raad van beheer mag een teef gedekt worden vanaf 16 maand. Wat ik overigens te vroeg vind.. Ik vind vanaf  2,5 een goede leeftijd 

chimama

28 oktober 2015, 09:55

en gewicht zou ik niet gaan gokken met een chihuahua onder de 2 kg

Isalinde

28 oktober 2015, 10:10

Misschien ook even dit recente topic doornemen (ik weet niet hoeveel ervaring / kennis je al hebt en wat je al van plan bent etc.). De 'openingsvraag' is niet van toepassing, maar vele antwoorden wel. 

 

http://www.hondenpage.com/hondenforum/204646/prijs-nestje.php 

 

Je zou ook eens contact op kunnen nemen hier: http://www.nederlandsechihuahuaclub.nl/ 

 

Wat Max & Udhai zegt, de raad van beheer zegt 'minimaal 16 maanden' (https://www.raadvanbeheer.nl/uploads/media/RvB-Fokken_Rashonden_Web_11-2010.pdf). Persoonlijk vind ik dat aan de vroege kant.. 

Nadine goedgekeurde fokker

28 oktober 2015, 15:55

16 maand is jeugd dus niet volwassen.

Jimmy (Zinno)goedgekeurde fokker

4 november 2015, 10:03

Zal bij vele van de geldnood afhangen zekers om al bij de 2de loopsheid te dekken...

Lees ook

^