UPDATE !! is deze teef misschen drachtig GAAT HET NU BEGINNEN ?

389 reacties · pagina 10 van 13

Brigitte, Zebee & Zabaa (gast)

3 juli 2015, 12:42

VAN HARTE GEFELICITEERD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Wat een dubbel gevoel tijdens de bevalling, vreugde en verdriet.

Lijkt me verschrikkelijk als je er 1 moet verliezen.

 

Geniet van Pepsi en je pups. Heerlijk dat Pepsi zo een goede moeder is !!

 

Nog eens een compliment voor Pepsi, jullie en de fokker.

Geweldig dat zo'n team Pepsi hebben kunnen helpen !!

Maart

3 juli 2015, 12:44

Mooi ! gelukkig geen groot nest, dat maakt het voor jullie toch ook allemaal wat draaglijker !

Wilma en Dobby (RIP)

3 juli 2015, 13:02

Wat fijn dat de fokker toch zo heeft kunnen helpen. Zo zie je maar weer dat niet altijd alles vanzelf gaat. Jammer van dat ene pupje, misschien toch te weinig ruimte gehad?

 

Gefeliciteerd met de 4 kleintjes!

Yvonne

3 juli 2015, 13:13

Heel jammer dat het ene pupje het niet heeft mogen halen..

Maarrrrr, gefeliciteerd met de rest van de kleintjes!
Dikke knuffel voor jullie en voor Pepsi natuurlijk, en ook voor de fokker die zo geweldig geholpen heeft en je dierenarts!

Elske

3 juli 2015, 13:17

Heb alles even bijgelezen..

Allereerst van harte gefeliciteerd met 4 gezonde pups! Jammer dat jullie afscheid moesten nemen van een pup.

Niet te geloven wat een achtbaan jullie in zitten, zeker gezien de rare fratsen van vorige eigenaar, terwijl jullie echt wel wat anders aan je hoofd hebben.

Jullie geweldige dierenarts heeft jullie super geholpen en hopelijk kunnen jullie nu volop gaan genieten van Pepsi en haar pups!

Geniet ervan!

Esther en Ivor

3 juli 2015, 13:25

Gefeliciteerd met de 4 pups. Fijn dat Pepsi het zo goed doet.

Jammer dat 1 pupje het niet heeft gered. Maar aan de andere kant, dankzij jullie goede zorgen hebben de andere 4 en Pepsi het wel gered. 

Ben heel benieuwd naar de foto's

Kath

3 juli 2015, 13:38

4 kleine wondertjes levend en wel. Dat is fantastisch!

Jammer van het ene pupje dat het niet gehaald heeft.

Veel plezier met de pupsels. Fijn dat Pepsi zo'n goeie moeder is.

Kim & Turbo

3 juli 2015, 14:06

Geen tijd om alles nu te lezen (ik had het nieuwe topic gemist), maar dat ga ik later nog wel doen.

In elk geval gefeliciteerd met de pupjes ... Ik heb snel gekeken of ik ergens een fotootje zag staan, maar die zijn er nog niet denk ik? Of wel?

Gefeliciteerd met de 4 gezonde pups nu kan het genieten gaan beginnen .

Jammer van die ene pup maar zo hard kan het leven zijn, heb het ook mee gemaakt helaas.

oukjespeciaal aangestelde fokker

3 juli 2015, 16:38

Fijn dat alles goed gegaan is! :-)

Sara

3 juli 2015, 16:59

Gefeliciteerd met de pups. Jammer van dat ene pupje, maar verwijt jezelf niets. Zo iets gebeurd bij de beste fokkers. 

Hoe jij Pepsi hebt bijgestaan, dat verdient een dikke pluim. Ook de fokker die je bijstond en je dierenarts verdienen een pluim. 

Geniet er van. 

yooop

3 juli 2015, 18:50

wat een goed nieuws, jammer van dat pupje, maar ja dat hoort en dan bij zeggen ze.

 

Wat zullen jullie blij zijn, en trots!!

Dutchshepherdteam

3 juli 2015, 19:14

Gefeliciteerd met de 4 pups, jammer van het teefje, maar dit gebeurt vaker. 

Ik ben héél benieuwd naar de foto's! :) 

Roosje

3 juli 2015, 19:47

Jammer idd van het teefje, maar fijn dat de andere pups goed ter wereld zijn gekomen en dat moeder het zo goed op pakt. Wat een instinct zit er nog in onze dieren he? ;)

 

De dierenarts had er toch meer dan 6 verwacht?

Gies

3 juli 2015, 20:08

Proficiat met de puppy's!

Jammer dat eentje het niet overleefd heeft, maar ik heb dat ook al vaker gehoord. Al komt het altijd hard aan.

Nu alle zorgen voorbij en vergeten zijn, kan je beginnen te genieten van de pups. We kijken allemaal vol spanning uit naar de foto's!

Ik ben heel blij te lezen dat alles goed gegaan is. Spijtig van die ene pup.

Ik wens je veel plezier en kijk uit naar plaatjes van jouw kleine pupsels 

Gefeliciteerd met de 4 mooie pups! Wat naar dat eentje het niet heeft mogen redden, kan me voorstellen dat dat heel moeilijk moet zijn.

En dat belachelijke verhaal van die vorige eigenaar, probeer dat zo snel mogelijk te vergeten en laat je niet van de roze wolk trekken!!! Lekker de komende dagen naar je mooie mamahond en kindjes kijken! 

 

Veel liefs! 

Doberkiki

3 juli 2015, 22:58
" Deze heisa kan je er niet bij gebruiken.
Vraag aan je dierenarts officiële rekeningen, waarmee je kan aantonen, dat jij voor de hond zorgt en de kosten betaalt. Bewaar ook alle rekeningen van voer, snacks en materialen die je gekocht hebt.
Dit topic kan ook als omschrijving van de gang van zaken beschouwd worden. "

 Heel juist!

hou dit topic bij als teken van de data en gegevens die je hebt.

Doberkiki

3 juli 2015, 22:59
" zo dokter heeft net terug gebellt

en hij
hij zij ze gaan jullie niet Meer lastig vallen
ik heb ze namijk een vertellt dat ze het een en ander moesten betalen vanwege de dracht van Pepsi omdat hun de dracht hebben veroorzaakt en niet wij

toen vroeg hij naar het adress van hun om de rekeingen te sturen en dat ze 2 weken tijd hadden het te kunnen betalen

toen was het even still aan de telefoon
toen vroeg hij nog eens naar hun nieuw adress vanwege de rekeningen toen hebben ze opgehangen

toen heeft hij nog eens opgebellt hadden ze de telefoon uit gezet ! (belachelijk)

de dokter zij ik denk dat ze je nooit Meer zullen bellen (hahahahha)

GELUKKIG O-);-);-):-D:-D "

 

Doberkiki

3 juli 2015, 23:00

en.....van harte gefeliciteerd met de pups!

 

Je hebt het toch maar mooi klaargespeeld die hectische weken!

Yin, Yang & ik

4 juli 2015, 00:51

Heel triest van het pupje die het niet mocht halen maar o zo mooi dat Pepsi met zoveel liefde en goede zorgen met de juiste begeleiding haar kroost op de wereld heeft gezet. Goed uitrusten wanneer het kan en flink genieten van elkaar nu. Eer je het weet loopt het kontje schuddend door de kamer en komen zowel Pepsi als jij ogen en handen te kort.

Jeetje... lees nu pas deze hele update.

 

Als eerste van harte gefeliciteerd met je puppy's. Wat ontzettend jammer dat het ene teefje het niet gehaald heeft. Maar wat hierboven ook al werd gezegd: had ze de geboorte wel overleefd, was maar de vraag of ze het dan alsnog had gered. 

 

Maar gelukkig heb je 4 gezonde pups en aangezien het Pepsi's eerste nest is (toch), is dat helemaal prima. Beter dan wanneer ze er 8 moet verzorgen of zo. 

 

Geniet met volle teugen, want voor je het weet zijn ze groot en gaan ze naar de nieuwe baasjes toe.

 

En wat die vorige eigenaars betreft: geen goed woord voor over. Ik heb hier hardop zitten lachen over het telefoontje van je dierenarts. Toen geld ter sprake kwam, hadden ze ineens geen woorden meer. Dat maakt wel weer duidelijk waar het hen om te doen was.

 

Waarschijnlijk hoor je nooit meer van ze, maar hou je ogen open. Neem je rust wanneer het kan, want ik weet nu uit eigen ervaring hoe hard zo'n nachtje doorhalen erin hakt. De pups doen nu toch niets anders dan drinken en slapen: kun jij ook mooi ff tukkie doen!

 

Heel veel plezier en geluk met ze en fijn dat je zoveel fijne mensen zoals je dierenarts en de bevriende fokker om je heen hebt. En alle mensen hier.

^