Even een update..
De wond is mooi dichtgegroeid!
Alleen waar de drain zat, is het nog open. Het krammetje wat erin was gezet, is aan 1 kant losgegaan, dus werkte het niet. Het lijkt uit zichzelf wel al wat dicht te groeien, maar omdat het toch echt open is, hebben ze er weer 2 krammetjes opnieuw ingezet.
Door het open plekje en voor nog wat meer zekerheid, laten we de hechtingen zitten tot maandag. Hij blijft dan ook nog tot maandag in het verband. Maar het ziet er heel goed uit! Dat open plekje is een soort driehoekje, zat precies op een splitsing van de hechtingen en sluit daardoor ook moeilijker. Ik zal pas echt gerust zijn, als ook dat plekje helemaal dicht is.
Hij hoeft nu geen medicijnen meer 
Alsof Spikey weet dat het helemaal mis leek te gaan, is hij nu zo ontzettend vrolijk!
Hij was al vrolijk, maar hij word nu ook weer speels!
We moeten hem nu remmen in dingen die hij wilt, wat ik eerder nooit bij hem heb gedaan.
Je hoort bij mensen die 'op het randje' hebben geleefd weleens dat ze na deze ervaring nog bewuster in het leven staan. Begin eraan te denken of dit bij honden ook het geval kan zijn?
Hij is zo dankbaar, zo lief..Het is echt een geweldige hond en altijd zo geweest!
Mijn oudste dochter (bijna 3 jaar) hebben we veel bij de verzorging betrokken. Zij mag een pleister op zijn verbandje plakken, en dan word hij snel beter
Ze gaat regelmatig naar hem toe, en zegt ze:
Spikey beetje pijn, pleister en dan morgen beter haha
Hij vind het ook allemaal prima! Hij is echt haar maatje, en vind alles goed. Ze kan hem nu niet meer uitlaten, omdat hij zo snel loopt, dus is hij thuis 'de pineut'. Ze vraagt elke dag aan hem, gaat het? En wilt elastiekjes in zijn vacht draaien hihi.. Het is heerlijk om die 2 zo met elkaar te zien. Hij is ook dol op haar, en dat is alleen maar meer geworden sinds we hem echt hebben moeten verzorgen thuis.