Mijn honden ruiken echt naar hond.

5 reacties

El Pelo Rubio

23 juni 2015, 20:01

Ik geeft onze honden Pro Plan Sensitieve de laatste weken beginnen ze echt te ruiken. Heeft iemand hier ervaring mee?

Wendy

23 juni 2015, 20:07

Zwemmen ze ook meer? 

Loesje

23 juni 2015, 20:33

Ik vraag me af of dit door het voer komt.

Met dit weer, waarbij je niet kunt vermijden, dat de honden in plensbuien lopen, hoor ik deze klacht van meer hondenbezitters.

Met mijn poedeltje heb ik hier geen last van.

Heel goed afdrogen, droog wrijven; nog beter een waterblazer als je die hebt, zodat de vacht niet gaat broeien.

Annemieke

23 juni 2015, 20:42

Wij wassen onze honden af en toe om de paar weken met hondenshampoo in ons bad. Dat maakt wel een heel groot verschil-vooral bij onze middelgrote hond die van zwemmen houdt. De meeste mensen die we kennen doen dit nooit (en hun huis ruikt naar hond).

Anoniem (gast)

24 juni 2015, 09:33

Dit heeft echt niets met het voer te maken! Onze hond (Airedale) heeft ook Proplan en heeft een zeer mooie vacht! Het is inderdaad bij regenweer dat je "hond" ruikt. Goed afdrogen en hem rustig in de mand laten liggen op speciale droogdoek. Helpt echt! En ja.... Kuisen hé!????

Linda

24 juni 2015, 10:07

Sensitive is op basis van zalm, dus kan goed dat ze wat meer gaan ruiken.

Je hebt best kans dat dit tijdelijk is omdat je pas bent overgestapt, gewoon even volhouden :)

^