Kon gewoon langs een loopse teef lopen. Maar toen kwam Maylo, kon met alles en bijna iedereen maar zodra er een loopse teef in de buurt was (en we hebben er veel en die zijn allemaal achter elkaar loops) was het een hel. Met name voor hem.
Hij at niks meer of te weinig dus met een beetje pech waren er 6 weken lang loopse teven in de buurt. Hij piepte none-stop. Buiten was het alleen maar 'loopse teef loopse teef'. Hij was ook vaak ziek, diarree en overgeven. Dan heb ik zoiets van al is dit geen medische noodzaak mijn hond is gewoon niet gelukkig. Dan vind ik castreren wel een overweging. Wij hebben het gedaan en eerlijk? Beste keuze voor Maylo ooit. Mensen van HP die Maylo gezien hebben voor de castratie geven me ook gelijk.
Hij was doodongelukkig en nu meest happy hond ooit. Castratie is voor iedereen persoonlijk en ik vind dat je naar je hond moet kijken. Wat is beter voor hem
Edit: Maylo heeft ook geen nadelen er aan over gehouden. Vacht is prima en hij is niet onzeker geworden. Hij had al grootheidswaanzin en nu nog steeds hahaha "
Ik vind ook zeker niet dat reuen helemaal niet gecastreerd mogen worden. Ik vind het alleen bijzonder dat zoveel mensen het normaal vinden dat een reu gecastreerd wordt en dat je vreemd aangekeken wordt als de jouwe dat niet is. In jouw geval snap ik zeker dat je het hebt gedaan en het is prettig dat dat zou positief heeft uitgepakt. Ik ben dan ook van mening dat het inderdaad belangrijk is om naar je hond te kijken en van daaruit een beslissing te nemen. In mijn geval zie ik dus helemaal geen aanleiding om Jack te castreren (nog niet). En dan vind ik het vreemd als mensen daarover vallen en tegen mij gaan zeggen dat ik mijn hond beter bij mij kan houden als er een intacte reu aankomt, alsof hij dan ineens van een goedzak in een verschrikkelijk monster verandert ;)


Reageren
