Seizoenentopic, Lente/zomer perikelen, verhalen over de honden wat ze doen met warme en minder warme dagen .

1821 reacties · pagina 60 van 61

Jenny & Aston

23 mei 2015, 17:38 3 doggies
" Lian.. Wij hadden het ook laatst op cursus alleen toen was het gijs die sus ruzie had met andere hond.. Was er zelf ook behoorlijk van slag van

Jenny, goed gedaan van jullie! Zoiets zie ik gijs ook wel doen, stiekem naar buiten gaan en in de sloot spelen ofzo, pff "

 Ik moest inderdaad meteen aan Gijs denken.

Hondenboel

23 mei 2015, 19:09 3 doggies

Wij zijn weer terug van een geslaagde dag! Allemaal hartstikke moe natuurlijk.
Hondjes hebben het boven verwachting gedaan en waren vrij relaxed.in vooraf bepaalde groepen werden er 2 spel rondes gedaan. Angel viste als een ware waterrat 2 koekjes uit het water. Deed uitstekend zit en blijf naast me terwijl ik 5ballen in een bak moest gooien en bleek zo voor de eerste keer verrassend goed te zijn in een behendigheid parcoursje. Gorby nam lekkers van vreemden aan en liet zich ook aaien. Daarnaast was hij mega relax en vond hij me terug met spel zoek het vrouwtje. (Hij is nog maar kort bij mij) en dan Chanel die niet alleen perfect 45sec zit en wacht uitvoerde voor een bord met koekjes maar ooknog eens als 1 van de 2 honden van alle honden een frikadel bracht/apporteerde naar mij met de frikandel race. Je moest ze erheen sturen en mocht pas roepen als ze hem al vast hadden en de hond moest dan met de frikandel (zo heel mogelijk terug keren en ook aan jou geven. Dat deed ze dus!! Ik ben echt mega trots! Natuurlijk uitgebreid beloond. Zo als ik nou nog eens commentaar over chihuahua's die niets zouden kunnen krijg..... ;-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

23 mei 2015, 19:20
" Wij zijn maar gewoon in de regen gaan lopen, op zich viel het wel mee.
Terug heeft gijs brokken met een paar schepjes zalm uit blik gegeten
Vanmiddag gaan mn moeder en ik naar de summerfair in ommen, hopelijk is het dan droog! "

 

en ? vond tie het lekker ? toch lekker zijn brokjes opgegeten ? afbouwen met minder schepjes... zalm is niet slecht, ook tonijn niet hoor, tonijn is trouwens op waterbasis.... heb je van de zalm niet.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

23 mei 2015, 19:22

zo te lezen Joyce een mooie dag gehad, goed weer , en tevreden hondjes.

 

heerlijk je verhaal over die frikandel, moet ik ook eens aandenken, ooooo nee doe maar niet. hahahahah

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

23 mei 2015, 19:26

 

eerste foto, wachten duurt lang.

tweede foto, waar blijft ze nou toch ?

zucht, derde foto, duurt wel heel erg lang........

 

op mijn zusje werd gewacht, ja als ik vertel, Loes komt straks weet ze het, en gaat al staan turen voor het raam, en het duurde dus een beetje lang.

Indy haar bazin.

23 mei 2015, 19:35 3 doggies
" Lian.. Wij hadden het ook laatst op cursus alleen toen was het gijs die sus ruzie had met andere hond.. Was er zelf ook behoorlijk van slag van

Jenny, goed gedaan van jullie! Zoiets zie ik gijs ook wel doen, stiekem naar buiten gaan en in de sloot spelen ofzo, pff "

 

Je hebt een pb'tje :) 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 23 mei 2015, 19:41

za 23 mei 2015, 16:55   

Zondagavond neerslaggebied verwacht

Morgen mooi lenteweer

ZEIST - 

Eerste pinksterdag lijkt met mooi lenteweer de beste dag van de komende week te worden. Er is zondag flink wat zon, weinig wind en de maxima liggen rond de 18 graden. In de kuststreken is het iets koeler en in het zuidoosten kan het een tikje warmer worden, meldt weeronline.nl zaterdag.

 

Zondagavond laat en in de nacht erna passeert een neerslaggebied en kan plaatselijk wat regen vallen. In de loop van tweede pinksterdag komt de zon er steeds vaker aan te pas, hoewel een licht buitje in de middag niet valt uit te sluiten. Bij een matige noordwestenwind blijft het kwik wat achter bij de dag ervoor. Het wordt 14 graden Celsius in het noorden tot 17 in het zuiden.

De warmste pinksterdag ooit was in 1903 met 30,2 graden, in 1936 werd het met Pinksteren niet warmer dan 11,6 graden, aldus het weerbureau. Afgelopen jaar werd het nog 24,5 graden.

Indy haar bazin.

23 mei 2015, 19:42 3 doggies
"  
 
eerste foto, wachten duurt lang.
tweede foto, waar blijft ze nou toch ?
zucht, derde foto, duurt wel heel erg lang........
 
op mijn zusje werd gewacht, ja als ik vertel, Loes komt straks weet ze het, en gaat al staan turen voor het raam, en het duurde dus een beetje lang. "

 

Wauw, knapperd ook die Bamse  altijd een zwak gehad voor newfy's 

Martin, Liz † en Lola

23 mei 2015, 19:46 3 doggies
"  
 
eerste foto, wachten duurt lang.
tweede foto, waar blijft ze nou toch ?
zucht, derde foto, duurt wel heel erg lang........
 
op mijn zusje werd gewacht, ja als ik vertel, Loes komt straks weet ze het, en gaat al staan turen voor het raam, en het duurde dus een beetje lang. "

 

En dan zijn er mensen die zeggen: Dat kan niet, gewoon toeval!

 

Honden hebben echt een geheugen!

Gies

23 mei 2015, 20:18 3 doggies
" Wij zijn weer terug van een geslaagde dag! Allemaal hartstikke moe natuurlijk.
Hondjes hebben het boven verwachting gedaan en waren vrij relaxed.in vooraf bepaalde groepen werden er 2 spel rondes gedaan. Angel viste als een ware waterrat 2 koekjes uit het water. Deed uitstekend zit en blijf naast me terwijl ik 5ballen in een bak moest gooien en bleek zo voor de eerste keer verrassend goed te zijn in een behendigheid parcoursje. Gorby nam lekkers van vreemden aan en liet zich ook aaien. Daarnaast was hij mega relax en vond hij me terug met spel zoek het vrouwtje. (Hij is nog maar kort bij mij) en dan Chanel die niet alleen perfect 45sec zit en wacht uitvoerde voor een bord met koekjes maar ooknog eens als 1 van de 2 honden van alle honden een frikadel bracht/apporteerde naar mij met de frikandel race. Je moest ze erheen sturen en mocht pas roepen als ze hem al vast hadden en de hond moest dan met de frikandel (zo heel mogelijk terug keren en ook aan jou geven. Dat deed ze dus!! Ik ben echt mega trots! Natuurlijk uitgebreid beloond. Zo als ik nou nog eens commentaar over chihuahua's die niets zouden kunnen krijg..... ;-) "

 

Dat is inderdaad wel een prestatie! Dat bord zou hier heel heel misschien nog wel lukken, maar naar die frikandel zou ik kunnen fluiten volgens mij. Je mag absoluut heel trots zijn op je hondjes!

sylvia

gewijzigd 23 mei 2015, 20:41 3 doggies

Benji, wat leuk, terecht dat je trots bent op je hondjes.

 

Willemijn, wat grappig dat Bamse dat kent, en dan ook zo gaat wachten.

Hondenboel

23 mei 2015, 20:43 3 doggies

dank jullie wel allemaal. ik ben ook echt super trots. ik had ook verwacht dat ze hem eerst zou opeten en dan pas terug komen. zeker omdat frikadel hier geld als ultieme mega beloning in training :-D

Martin, Liz † en Lola

23 mei 2015, 20:47 3 doggies
" een frikadel bracht/apporteerde naar mij met de frikandel race. Je moest ze erheen sturen en mocht pas roepen als ze hem al vast hadden en de hond moest dan met de frikandel (zo heel mogelijk terug keren en ook aan jou geven. Dat deed ze dus!! Ik ben echt mega trots! Natuurlijk uitgebreid beloond. Zo als ik nou nog eens commentaar over chihuahua's die niets zouden kunnen krijg..... ;-) "

 

Frikandel!! Och, dat weet ik nog goed met Tonko. Kwam er visite en had in zijn binnenzak, een zak met frikandellen. Vers van de kraam. Hij vroeg, wil je er 1. Ja zei ik, en op het moment van overhandigen, weg frikandel! Geweldig!

 

Dus wees maar trots dat je die test hebt doorstaan Benji!

Danielle, Kyra*Kaylin*, Djaira en Djaidey

23 mei 2015, 22:07 3 doggies
" dank jullie wel allemaal. ik ben ook echt super trots. ik had ook verwacht dat ze hem eerst zou opeten en dan pas terug komen. zeker omdat frikadel hier geld als ultieme mega beloning in training :-D "

 Mag je zeker trots op zijn, mijn honden zouden die frikadel eerst opeten en daarna pas terugkomen, die kunnen de verleiding echt niet weerstaan.

Danielle, Kyra*Kaylin*, Djaira en Djaidey

24 mei 2015, 06:28 3 doggies

Goedemorgen deze heldere morgen.

Ik heb het eerste korte ochtend rondje met Kaylin er al op zitten, vind het nog behoorlijk fris buiten, maar het belooft een mooie dag te worden.

Nu mijn spullen bij elkaar zoeken, mijn koelbox inpakken en dan worden Kaylin en ik rond 7.00 uur opgehaald voor een gezellig dagje flyball ( we hebben onze 3de wedstrijd van het seizoen ) ik heb er veel zin in.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 mei 2015, 07:44

Oooooo, je bent al weg Danielle, heel veel plezier vandaag, het wordt een mooie dag !!       JENNIE. Ik zie eindelijk je profielfoto, prachtig, mooie hond zo.    MARTIN , honden hebben zeker een geheugen, net als olifanten, is er iemand die je hond iets aandoet, dat vergeten ze echt niet, een hond die niet bang is zal de volgende keer hem,haar te grazen nemen, en vaak wordt er dan gezegd, zomaar uit het niets gegrepen, echt niet.   Ik had al tegen Bams gezegd, straks komt Loes, dan zie ik haar al naar het raam gluren, en ze hoort dan ook direct haar auto voor de deur.... Komt ze binnen.......Loes' wil dat niet, maar Bams begroet haar met veel indianen gebrul hahahahaha

sylvia

24 mei 2015, 08:51 3 doggies

Danielle veel plezier met flyball westrijd

 

Willemijn, wat grappig dat Bamse zo blij is als je zus komt, terwijl ze zelf niet eens er zo van houdt.

 

Ik ga nu met Black een flink eind wandelen, zijn we weer terug voor het te warm is.

Hondenboel

24 mei 2015, 09:55 3 doggies

Zo lekker wandelen. Rond de middag richting stadspark beloofd om jachtdemo te komen kijken en jack russel race. Ik neem alleen Angel mee. De andere rustig dagje die hebben nog niet veel zin en ik heb geen zin in overprikkelde hond of miss bitch erbij. Zeker als ze eigenlijk nog moe is kan ze extra fel uit de hoek komen als ze niet van een andere hond gediend is. Dus even rust dag!

Hettie & Charlii

24 mei 2015, 10:09 3 doggies

Goedemorgen!!!!

 

terrasdeur open, vandaag super weertje 

 

Danielle is al weg, we horen haar verhalen wel, Kaylin is echt een kei in flyball.

 

ik heb met Charlli er al 2 rondjes opzitten, vandaag rustig aan, mevrouw heeft een warm voorpootje en loopt niet lekker. Pas vanavond weer een echt rondje als het minder warm is en verder lekker in de tuin, dat vindt ze voor een dagje ook prima.

Antje en de beestenbende

24 mei 2015, 13:53 3 doggies

Hier zijn ze de hele ochtend met dochterlief en tantezegster in de tuin geweest na hun ochtendwandeling.

En ze zijn totaal niet moe kijk maar.

Hondenboel

24 mei 2015, 14:04 3 doggies

Met Angel naar concours hippique geweest. Ze deed het super zo te midden van de drukte. Lekker training moment vind ik dat. Ik ben er vanwege de warmte niet te lang gebleven. Het grootste gedeelte van het terrein ligt midden in de zon. Bij thuiskomst lekker gestoeid met haar hondenmaatjes en nu even uitrusten. Straks op wandeling.

Wat een heerlijk weer!

Had oppasbuurmeisje voor de meiden en even lekker naar een rommelmarkt geweest en de eerste braderie van het seizoen op de boulevard. Nu lekker deur open en meiden lekker buiten

Martin, Liz † en Lola

24 mei 2015, 14:31 3 doggies
" Wat een heerlijk weer!
Had oppasbuurmeisje voor de meiden en even lekker naar een rommelmarkt geweest en de eerste braderie van het seizoen op de boulevard. Nu lekker deur open en meiden lekker buiten "

 

Je schreef "meiden" ipv "mutsen"! Valt wel op hoor!

buyse veronique

24 mei 2015, 16:13 3 doggies

Daarnet zijn we gaan wandelen nao heeft lekKer gezwommen de zon heeft zijn warmte af vandaag nao is uitgeteld ze heeft zelfs geen zin om een stuk runderhuid snack te eten 

Hettie & Charlii

24 mei 2015, 16:16 3 doggies

Lekker in de tuin, steeds hooguit een kwartiertje in de zon. Charlii zoekt haar plekjes, dan in de zon, dan in de schaduw, en is totaal tevreden. Veel tewarm voor een wandeling nu. 

Ik probeer haar achterwerk te kammen, dat vindt mevrouw niet leuk, maar er komt me toch een partij haar af....

Hondenboel

24 mei 2015, 16:49 3 doggies

Net terug van een wandeling richting water. Fles water mee voor de hondjes en daar even lekker gezeten. Hondjes op tijd verkoeling in het water gehad. Nu lekker thuis even uit rusten. Straks weer wandeling. ;-)

Stabij Gijs

24 mei 2015, 19:36 3 doggies
Vanmorgen hadden we al een uur gewandeld. Vanmiddag met de fietskar naar het meertje (gijs sprong al in dr kar terwijl die nog niet eens aan de fiets vast zat....) daarna ijsje gegeten en verder was het te warm om iets te doen Hettie, de kont en broek werken hier het best als hij ligt. Het liefst iets te kauwen erbik
^