Cavaliertje;
Ik vind het moedig dat je het hier 'in de groep' gooit.(er waren al heel wat reacties die zou willen quoten, precies omdat ze zo goed weergeven wat je kan voelen, hoe je het voelt en dat je je niet schuldig moet voelen)
Je geeft zorgen en aandacht, hebt bewust gekozen...en dan toch dat lege gevoel.(dat is een extra die enorme band, iets dat de meeste leden hier hebben met hun hond, maar dat geen echte vereiste is voor een goede zorg sensu stricto; denk maar aan de erfhonden en werkhonden)
Dit lege gevoel heeft niks naar mijn mening ook niks met de stafford oid te maken. Iedere hond raakt je nu eenmaal op een andere manier.(een staff kan ook tegenvallen, gewoon omdat je geen 'klik' hebt)
Is dat slecht of abnormaal?
Nee.
Soms moet je jezelf ook even wat tijd geven.
een jaar...klinkt veel, maar is eigenlijk niks.
Een band komt.
En idd; probeer je eens voor te stellen hoe het zou zijn als hij er niet meer was, dan krijg je een ander beeld en geef je je 'verdieping' een kans.
De hond is blij met de zorgen, dat is ok.
Jij wilt meer en vraagt het je af.
Ik vind dat heel knap.
heb je je misschien teveel voorgesteld van het houden van een hond?
heb je liever een steviger, stoerder model....
bedenk dat zelfs een bijv. 'stoer' model je ook niet dat gevoel kan geven. Al is het de grootste hond ter wereld. Het gevoel zit in jouw hoofd.
Ik heb hier een Jack kruising uit het asiel. Mijn vorige was een Dober. Ze zijn totaal niet te vergelijken, en eerlijk gezegd heb ik met de jack ook niet de klik als met de Dober, maar als ik zie wat ons kleintje allemaal kan! Dat is heel fascinerend!
sporen snuiven, fijngevoelig, snel en behendig. grappig, soms circus ....
geef jezelf 'a break' en start een nieuwe bladzijde.
Ik denk dat je nog heel blij gaat zijn met je cavaliertje en er toch een band ontstaat.(leg de lat niet te hoog, fixeer je niet, laat los en ervaar)
zeker.