Seizoentopic...... LENTE, verhalen van de lente met onze honden !

2101 reacties · pagina 37 van 71

Hondenboel

3 april 2015, 10:42 3 doggies

vanmorgen al lekker gewandeld met de hondjes. daarna ontbeten, hondjes ontbijt in de kong en ik om boodschappen rond 9uur. zit weer in de keelpijn, kriebel hoest etc fase, niet echt ziek maar ook niet echt fit. nu dus maar even extra groente en fruit meegebracht. net al glaasje verse sinaasappelsap op en hopelijk helpt de extra boost. niet dat ik normaal geen groente en fruit eet hoor,haha. maar zodra ik me grieperig begin te voelen krijg ik er meer behoefte aan.

antje beterschap voor simba, ik ken je gevoel ik heb al sinds medio vorig jaar een doorlopend abonnement bij de dierenarts met verschillende hondjes. op dit moment vooral met benji. heb al voor de grap gevraagd of ik geen groepskorting kon krijgen O-)

hondjes zijn hier lekker bezig met botje kauwen. straks weer naar buiten. morgen ochtend wandeltocht 10 km. 1ste paasdag komt benji zijn vriendinnetje spelen en 2de paasdag gezellig samen zijn in ouderlijk huis. hondjes mogen altijd mee. druk weekendje je dus denk dinsdag rustdag haha. vandaag ook maar rustig aan.

Indy haar bazin.

3 april 2015, 10:55 3 doggies

Nou... vanochtend weer naar de eigen dierenarts geweest voor de 12 weken enting.

 

Indy liet gelukkig haar tandjes goed zien aan de DA, ze was super aardig en rustig voor haar. KVV voor haar meegenomen, stiekem lijkt ze daar heerlijk van te smullen, dus dan gaan we dat ook proberen. 

 

En.. 

 

Mijn portemonnee verloren vandaag. Dus, dag begon goed. maar eindigde !@#!@$....... Alle instanties al gebeld, pinpas geblokkeerd e.d., maar gemeentehuis is gesloten dus ik kan niet naar de gemeente om nieuwe ID en rijbewijs aan te vragen.  Tot dinsdag wachten. 

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

3 april 2015, 10:59 3 doggies

Ai das bagger. Hoop dat ie intussen gevonden word en diegene ook zo tof is moeite te doen om m bij je terug te krijgen.

Hettie & Charlii

3 april 2015, 11:02 3 doggies

O Lian, dat is echt vervelend! Wat een stress zo vlak voor Pasen, daar zit je niet op te wachten.

Hettie & Charlii

3 april 2015, 11:03 3 doggies
" Was heerlijk buiten, die wind is eindelijk weg en we kwamen Brammetje tegen. En op Brammetje zijn al mijn meiden verlieeeeefd! "

 Nou ben ik nieuwsgierig: wat voor soort hond is Brammetje dan, dat al jouw lieverds hem zo geweldig vinden?

-

3 april 2015, 11:06 3 doggies

Inderdaad een heerlijk zonnetje! Ik ga zo een krat voorop mijn fiets installeren (het draagsysteem zit er al, alleen de krat moet er nog op) want Aiko past echt echt niet meer in het fietsmandje. Daar zal ik wel even mee zoet zijn want ik ben echt een kluns met dat soort dingen. En dan lekker naar het Diemerbos! 

 

Als het daarna nog steeds mooi weer is ga ik even een rennetje naar beneden dragen en die op het grasveld voor de flat zetten zodat ik de konijntjes daar even lekker kan laten grazen. Misschien komt daar ook nog een leuke paasfoto uit! Ik zou eigenlijk heel graag Aiko en de konijntjes eens samen op de foto hebben, maar mijn konijntjes zitten niet stil hihi.

Indy haar bazin.

3 april 2015, 11:08 3 doggies

@Renate en Hettie: Yep, hopelijk wordt ie snel gevonden.. Dikke stress nu . Ben echt even over de zeik omdat het voor Pasen allemaal dicht is natuurlijk. Heb veel telefonisch kunnen blokkeren gelukkig, maar een bankpas duurt ook weer 5 werkdagen voordat ie in de bus ligt..  blegh. En rijbewijs en ID kaart even goed.. 

Antje en de beestenbende

3 april 2015, 11:25 3 doggies

Das niet leuk dat je je portemonnee kwijt bent en zeker vanwege de paasdagen.

Simba had aan de linkerkant een ontstoken anaalklier, rechterkant was goed.

DA heeft hem goed uitgeknepen, en goh wat heeft hij gepiept.

Arme vent.

Hij heeft net zijn antibiotica gehad en zijn eten.

Nu heb ik hem even mee naar boven genomen daar is het lekker rustig.

Sokka wou Simba net een kopje geven tegen zijn kont aan nou daar was hij niet van gediend.

Hij werd me toch vel en gromde erbij, zo heb ik hem nog nooit gezien.

Nou is dat ook niet vreemd wat daar is het nog gevoelig.

Simba heeft voor 10 dagen antibiotica mee en over een week controle.

Indy haar bazin.

3 april 2015, 11:32 3 doggies
" Ja, daar krijg je stress van Lian. Kun je nagaan wat we allemaal in onze portemonnee en tas hebben pfff, hoop gedoe "

 
Vooral de lange wachttijd voor je bankpassen en je identificatiepapieren..  We nemen inderdaad wat mee zo in een tas en portemonnee.

 

Ach, extra knuffelen met Indy maakt veel goed. De schat keek me al aan van "Wat is er baas?" 

Ik hou het ook maar lekker rustig met Pasen.

Doe wel paasontbijtjes met croissantjes en eitjes (ook eitje voor hondjes), maar wat ik ga koken, pff, anders heb ik altijd zoveel inspiratie en nu. Komt door gisteren denk ik, beetje leeg.

Ik duik wel in het HP receptentopic

Diesel & Bumper

3 april 2015, 12:15 3 doggies

Vanochtend heerlijk relaxt gelopen, Diesel en Bumper hadden nu eens geen haast, heerlijk, en mooi weer, tralala :-D ;-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

3 april 2015, 12:29

Lian wat erg!! Moet er niet aandenken .  Verkeerde topic ? Ooooooooooke zie het door de vingers !!   Jammer ik zit op mijn iPad, en kan geen grijnzende icoontjes laten zien.  Grinnik !

Hettie & Charlii

3 april 2015, 13:27 3 doggies

Al die topics waar hoog nodig en met veel plezier op gereageerd wordt.. Af en toe scroll ik even naar boven om te kijken of ik het goede topic wel voor mijn neus heb, ook ik heb wel eens een warhoofd en vandaag zeker. Laat ik Charlii door de voordeur naar buiten, onaangelijnd of wat, zo de straat op, ik denk: hier gaat iets fout , staat dochterlief gelukkig al met de snoepjes te rammelen, pfffff.

Roedel van het noorderlicht

3 april 2015, 13:32 3 doggies

Jeetje hettie.
Je gedachte er niet bij?

Heb met nog met hus gelopen....
Heerlijk weer.
In het bos doodse stilte je hoort alleen de vogels vrolijk kwetteren lekker hoor!

Joyce&Chica

gewijzigd 3 april 2015, 13:35 3 doggies

Aaah Lian dat is balen pff....! 

 

Net een super fijne wandeling gemaakt! Hele wandeling ook met jas los gelopen, temperatuur was heerlijk en weinig wind. 

Chica heeft zich ook zeer vermaakt! Geitjes klieren en zwemmen!! Ik dacht we gaan lekker de dijk af, weilanden in langs de maaskant op!

 

Ook de ooievaar weer goededag gewenst hihi!

Nu even lekker wat drinken en dan Chica de kong ga ik even de omgeving verkennen qua supermarkten enzo 

Diesel & Bumper

3 april 2015, 13:36 3 doggies

Een ooievaar gezien, heb je de ramen en deuren goed dichtgehouden? :-D

Lees ook

^