Seizoentopic...... LENTE, verhalen van de lente met onze honden !

2101 reacties · pagina 21 van 71

Antje en de beestenbende

28 maart 2015, 16:36 3 doggies

Simba ligt bij me op de bank in dromenland.

Nala is wat meer in actie.

-

28 maart 2015, 16:44 3 doggies

Wij hebben lekker 2 uur gewandeld... Het was helemaal niet koud! Wel een regenbuitje gehad op het laatst, maar Max heeft goed geluisterd... Behalve dan dat hij weer wat van straat gevreten heeft.... Bah.....

Noëlla en ~Ioki~

28 maart 2015, 16:51 3 doggies

We hebben deze middag een fijne wandeling gemaakt, de geitjes zijn geschoren en mooi wit hihi en Ioki wilt er graag mee spelen maar ze lopen steeds weg ! Nieuwsgierig komen ze terug, zolang Ioki niet beweegt komen ze dichter maar deze wil spelen en ze  nemen de benen   hihi. Hier was het mooi, zonnig en af en toe bewolkt maar zacht.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

28 maart 2015, 17:46

" Als Bamse jou maar niet meesleurt naar een knappe reu <img class=" /> , Charlii heeft groot gelijk, echt een dag om te slapen, Diesel en Bumper zijn ook in dromen land <img class=" /> "

 




ik ben echt alert, zag ze gluren... ja echt. direkt gezegd als je er naar toe gaaaaaaaaaaa....... dan met blote voeten naar bed... teleurgesteld dat wel, maar met blote voeten naar bed ? oooo vind ze wel zo erg. O-)

ben echt alert, kan niet hard lopen, ze moet echt aan de voet bij me, vanochtend heb ik even haar los moeten laten, maar we waren zo vroeg dat er echt geen hond in de buurt was, ze moest toch even plassen en poepen.... en voor de rest moet ze zich aanpassen aan mijn tempo. helaas voor dr.

ben ook wel blij dat de dag weer voorbij is, regen regen nu, niet erg, we zitten heerlijk voor de t.v. op een dikke plaid lekker tegen elkaar aan. :-D morgen weer beter met mijn been.

Joke ,Binkie en Spikey

28 maart 2015, 17:59 3 doggies

Wat een leuke foto met de geitjes,ik hou er zo van

 

Hier nu nog droog,ff duimen dat het zo blijft kan ik zo met die kleintjes weer lekker een uurtje wandelen.Ze verzetten gewoon echt geen stap als het regent

Nu nog heerlijk slapen op schoot,och och ik kom nergens aan toe.

Noëlla en ~Ioki~

28 maart 2015, 18:03 3 doggies
" NO, mooie fotoos, en wat ziet Yoki er goed uit MO. ;-) "

 

Ja he Willemijn, een flinke knaap geworden :-) ik denk dat hij bijna even groot is als Shadow was. Shadow was wel iets kleiner dan Bamse.

Maar zie je, altijd vrij, wat heeft Ioki geluk dat hij hier woont hihi!

Diesel & Bumper

28 maart 2015, 18:06 3 doggies

Net lekker uitgwaait, was wel droog trouwens, onverwacht, ik had mijn regenpak aan.

Misschien gaat het morgen wat beter met je knie Willmijn.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

28 maart 2015, 18:54

"  

Ja he Willemijn, een flinke knaap geworden <img class=" /> ik denk dat hij bijna even groot is als Shadow was. Shadow was wel iets kleiner dan Bamse.

Maar zie je, altijd vrij, wat heeft Ioki geluk dat hij hier woont hihi! "

 



No, en jij met Ioki. :-D ja hij is groot geworden en mooi, mooi gespierd, slank en tenger, mooi No.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

28 maart 2015, 18:56

" Net lekker uitgwaait, was wel droog trouwens, onverwacht, ik had mijn regenpak aan.


Misschien gaat het morgen wat beter met je knie Willmijn. "

 




dat hoop ik ook, wordt er doodziek van, belabberd, kan niet stilzitten en nu gedoemd met mijn been omhoog. warmte pleister eraf. en als de pijn nog zo hevig is als vannacht, toch een pijnstiller, je doet snachts toch niets. hahahaha kijk op de dag geen optie, fysio vond dat ook, maar snachts... dan ga je er niet doorheen lijkt me.

en ja morgen moet het beter zijn, Bams komt anders te kort, en zo heel erg is het natuurlijk niet, maar ze moet conditie behouden.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

28 maart 2015, 19:01

moet wel lachen, even achterom gekeken naar alle berichtjes, zag dat ik toch niet alles gelezen had, maar ben weer bij. :-D

hier de klokken al vooruit gezet, zodat ik morgenochtend niet voor een verrassing komt te staan. :-D

enne toch wat langer slapen dan, ja toch ? wat bams betreft, die komt dan niet om zes uur maar om zeven uur, ja toch ? hahahaha

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

28 maart 2015, 19:09

" Wat een leuke foto met de geitjes,ik hou er zo van

 

Hier nu nog droog,ff duimen dat het zo blijft kan ik zo met die kleintjes weer lekker een uurtje wandelen.Ze verzetten gewoon echt geen stap als het regent

Nu nog heerlijk slapen op schoot,och och ik kom nergens aan toe. "

 




hoef niet meer Joke, het is zaterdagavond, benen op tafel, honden erbij, nee niet op tafel maar naast je, geniet van de zaterdagavond. O-)

Diesel & Bumper

28 maart 2015, 19:26 3 doggies

Hahaha, Manon, moeilijk te onthouden, wat te doen met onze klokken.

Noëlla en ~Ioki~

28 maart 2015, 19:31 3 doggies

Gatsie, ik had al een gans epistel geschreven, floep weg !!!!

Nou in t kort dan maar

Willemijn ...een pijnstiller voor het slapen gaan zodat je een beetje door kan slapen zonder pijn en hopen dat het morgen beter is.

Ik wens iedereen een hele fijne avond !

Joke ,Binkie en Spikey

28 maart 2015, 19:48 3 doggies
"  


hoef niet meer Joke, het is zaterdagavond, benen op tafel, honden erbij, nee niet op tafel maar naast je, geniet van de zaterdagavond. O-) "

 Haha ik heb altijd het idee dat ik van alles moet

Net lekker gelopen in de miezer regen ,dat vind ik zo heerlijk.

Nu ff gekke kwartiertje,ze zijn dol.Altijd na het wandelen,grinnik.

Straks lekker voetbal kijken met de puppies naast me.

 

Willemijn,ik vroeg me af of je misschien spiroflor kunt smeren van vsm.Is herstellend.

 

Jullie ook allemaal fijne avond. 

sylvia

28 maart 2015, 19:48 3 doggies

Noella, mooie foto's, wat een mooie omgeving.

 

Willemijn, ja pijnstillers 's nachts kan helemaal geen kwaad.

Het is ook niks als je niet kan slapen door de pijn.

Hoe gaat het met Bamse, legt ze zich er makkelijk bij neer bij de verplichte rust?

Oh haha Willemijn, ik heb alle lichten al uit en kaarsjes aan en die mevrouw op het nieuws zegt net om half 9. Nou, ik zit mij goed met mijn kaarsjes.

Noella, nou dat heb ik nou ook vaak, heel verhaal geschreven en dan floep weg, huh?

stabij gijs (gast)

28 maart 2015, 22:32

zit op mn tel dus kan niet inloggen?

 

rijden nu naar huis van amsterdam, gijs heeft zich fantastisch gedragen!! De hond van de oiders van de vriend van mn zus was ook mee, een labrador van 14,5!! Heel oid dus.. Kan moeilijk lope enzo maar gijs ging er zo goed mee om, hij deed heel rustig en had gelijk door dat ze niet konden spelen. Hij verbaas me elke keer weer hoe goed hij andere honden aan kan voelen

 

vannacht een uur minder slapen....

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

28 maart 2015, 22:44 3 doggies

Stabij Gijs

Via de mobiel via de browser op hp moet je op het beginscherm even wst verder naar beneden. Inlog balkjes staan een beetje verstopt ;-)

Diesel & Bumper

29 maart 2015, 06:11 3 doggies

Goedemorgen, al iemand wakker, zo lopen met de honden in het donker :-D

Diesel & Bumper

29 maart 2015, 07:35 3 doggies

Niemand nog wakker :-D net heerlijk gewandeld, honden liggen nu uit te buiken.

Diesel & Bumper

29 maart 2015, 08:24 3 doggies

Net alle klokken vooruit gezet, we zijn nu weer helemaal bij de tijd.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

29 maart 2015, 08:41

hier wel, druilerig naar weer, de klokken had ik gisterenavond al vooruit gezet, zodat ik vanochtend dacht....wow is het al zo laat ? hahaha

een heel klein wandelingentje met Bams, ging moeizaam, niet met Bams maar met mij. en ach het giet, zo erg is het dan toch niet ?

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

29 maart 2015, 08:46

" Noella, mooie foto's, wat een mooie omgeving.

 

Willemijn, ja pijnstillers 's nachts kan helemaal geen kwaad.

Het is ook niks als je niet kan slapen door de pijn.

Hoe gaat het met Bamse, legt ze zich er makkelijk bij neer bij de verplichte rust?

  "

 



dat wordt morgen echt ziekenhuis, vannacht ging ik er even op staan en er ging wel zo,n scherpe pijn door mijn knie dat ik er van schrok, dus dat wordt morgen ziekenhuis, orthopeed, want dit is niet zomaar een overbelasting, en hoe houdt Bams zich er onder ? alleen maar kijken als ik overeind gaat staan, en dan komt ze bij me zitten vragend van wat is er nou toch aan de hand met je ? een gevoelige hond is Bams, heb ik al eens mee gemaakt , probeer me altijd wat te beheersen bij dr. niet leuk dit.

Lees ook

^