labrador/labradoodle?

26 reacties

kim

gewijzigd 28 januari 2015, 15:15

Hoii,

Ik heb een leuke vraag aan jullie.

Stel je krijgt een hond, je mag kiezen uit een Labrador en een Labradoodle.

Welke kies je dan?

 

Ik vind het straks dan leuk om te kijken wat jullie kiezen.

Om te zien wat bij jullie meer in de smaak valt.

 

Suzanne en Luca

28 januari 2015, 15:25

Sorrry, maar geen van 2en. Mijn hart ligt bij de schotse collie!

Anny en Lance

28 januari 2015, 15:35

Het moet tussen die twee ? 

 

Kies ik voor de labradoodle omdat ik die iets meer aaibaar en knuffelhond vind met zijn krulletjes en langer haar. 

 

Maar echt ik vind ze allebei uiterst schattig hoor. Het is maar als ik MOET kiezen....

Lavinagoedgekeurde fokker

28 januari 2015, 15:47

Ik zou kiesen voor een labrador liefst dan wel werklijn. Omdat dietoch meer voor je willen werken en ik dat wel fijn vind.

 

Sorry voor de mensen met een labradoodle, maar ik zou er nooit een nemen! Dit vanwege de vachtverzorging. Vriendin van mij is trimster en heb toch wat honden voorbij zien komen pfffff (labradoodles dus) nooit,  vind ik toch teveel.

Lizzie en Sterre

gewijzigd 28 januari 2015, 15:55

Labradors zijn echt niet mijn ding en de labradoodle is een kruising waar ik ook geen fan van ben door wat er allemaal bij komt kijken qua belachelijke prijzen, vaak verplicht castreren, veel slechte fokkers e.d. dus dan zou ik zeggen poedel 

Kees

28 januari 2015, 15:57

Sorry geen van beiden. Echt geen fan.

Loesje

28 januari 2015, 15:59
" Labradors zijn echt niet mijn ding en de labradoodle is een kruising waar ik ook geen fan van ben door wat er allemaal bij komt kijken qua belachelijke prijzen, vaak verplicht castreren, veel slechte fokkers e.d. dus dan zou ik zeggen poedel  "

 

Daarom hier ook een poedel met teddy kapsel

 

Nicole, Guus, Flynn & Puk

28 januari 2015, 16:05

labradoodle. ik vind de labrador ook heel mooi, maar de labradoodle vind ik zelf qua uiterlijk wat mooier. 

Yuki

28 januari 2015, 22:14

Labradoodle natuurlijk haha! De vachtverzorging is idd een hele klus en behoorlijk kostbaar! Voordeel is echter wel geen haren in huis of op je kleding! En mijn doodle is zo heerlijk rustig, labradors zijn toch wat energieker. Ligt er maar aan wat het beste bij je past. Maar alletwee leuk hoor!

linneke

28 januari 2015, 22:17

geen van beide hebben mijn voorkeur maar als ik echt moet kiezen dan ga ik voor een bruine labrador werklijn.

Danielle, Kim en Elvis

28 januari 2015, 22:29

Uhm ja ik kies natuurlijk voor een labrador

 

Kim is mijn tweede labrador en ik weet zeker dat er na Kim weer een labrador komt.

 

Juist het vrolijke karakter en de onuitputtelijke energie van een labrador spreken mij aan.

debbie

28 januari 2015, 22:31

ben me toevallig aan het verdiepen in de labradoodle, dus voor mij de labradoodle. de australien labradoodle weliswaar en niet gewoon de kruising poedel labrador ,want dat is dus wel degelijk een verschil.

o ja het liefste een met een wavy fleece vacht in de kleur rood of abricoos.  en nee ik ben echt niet kieskeurig hoor

Valerie

28 januari 2015, 22:46

Labrador. Ik hoef echt geen jong gecastreerde hond voor de hoofdprijs.

sylvia

28 januari 2015, 22:51

Als het zou moeten dan de labradoodle, maar ik hou het liever bij de barbet.

debbie

28 januari 2015, 22:58

ze worden niet allemaal op jonge leeftijd gecastreerd sommige fokkers verkopen pups onder contrakt dat ze voor het eerste levensjaar geholpen moeten worden . verder zijn ze inderdaad wel erg duur

sylvia

28 januari 2015, 23:04

Maar sinds er bij Boer zoekt vrouw een labradoodle rondloopt is er veel meer interesse voor.

Wat vorige week nog op TV, een fokker van de labradoodle had haar mailbox vol met aanvragen van mensen die ook zo'n hond willen.

Loesje

28 januari 2015, 23:11
" ze worden niet allemaal op jonge leeftijd gecastreerd sommige fokkers verkopen pups onder contrakt dat ze voor het eerste levensjaar geholpen moeten worden . verder zijn ze inderdaad wel erg duur "

 

Zelfs als de pupkoper een contract getekend heeft, dat hij/zij de hond voordat deze 1 jaar is, moet laten castreren/steriliseren op straffe van 10.000 Euro, dan is dit ook slecht voor de fysieke en psychische ontwikkeling van een hond om deze te laten helpen voordat deze totaal is ontwikkeld.

Sorry maar echt geen van beide. Ik vind persoonlijk niks aan de labradoodle of de labrador. Waarom? Het zijn gewoon niet mijn type rassen.

 

Daarbij vind ik de prijzen voor een labradoodle belachelijk hoog. Terwijl het nog niet eens een erkend ras, maar een kruising is. Ook ben ik enorm tegen het verplicht castreren/steriliseren, zelfs onder contract. 

 

De labrador daar ben ik ook geen fan van. Ik ken er verschillende allemaal leuke honden maar ik vind hun energie gewoon niet bij mij passen. Daarbij vind ik het ook echt een standaard huishond die je overal tegen kom en daar vind ik ook niks aan.

Ziva < 3

28 januari 2015, 23:36

Als ik Moet kiezen, zou ik voor een labrador gaan. Sorry dat ik het zeg maar ik vind de kruising labradoodle echt 100% niets, ga uiterlijk en karakter… 

 

Ook ken ik nu een paar mooie labradors met een goed karakter. Ik zou dan voor een chocobruine werklijn labrador gaan. 

Yin, Yang & ik

gewijzigd 29 januari 2015, 00:50

Labrador uiteraard......een 'hele' want een halve of een beetje is simpelweg niet genoeg!!!!

 

Edit: Maar ad andere kant; liever iets dan helemaal niets (van de Labrador)

Suzanne en Luca

29 januari 2015, 09:11
" Als het zou moeten dan de labradoodle, maar ik hou het liever bij de barbet. "

 Jaaaaa, die vind ik super leuk! Super leuk karakter! 

Suzanne en Luca

29 januari 2015, 09:13
"  
Zelfs als de pupkoper een contract getekend heeft, dat hij/zij de hond voordat deze 1 jaar is, moet laten castreren/steriliseren op straffe van 10.000 Euro, dan is dit ook slecht voor de fysieke en psychische ontwikkeling van een hond om deze te laten helpen voordat deze totaal is ontwikkeld.
 
  "

 Hoeveel! 

Ik zag idd laatst een onderzoek over de gevolgen van te vroege castratie, is heeeeeeel erg schadelijk. Ook voor op de late leeftijd.

Suzanne en Luca

29 januari 2015, 09:15
"  
Daarom hier ook een poedel met teddy kapsel
  "

 Een poedel is ook een geweldig ras. Heel erg onderschat door mensen.

Ik heb ze echt in alles gezien: schapendrijven, blindegeleidehonden, agyility, waakhonden, flyball, gg echt in alle takken zijn ze te vinden! Volgens mij geen een ras die zo veelzijdig is.

Team Podenco ( Luuk)

29 januari 2015, 09:22

Ik zou ook te bang zijn voor een slechte fokker m.b.t. de Labradoodle. Het is een beetje een "mode-hond" met alle gevolgen vandien.

Ik zou voor een zwarte Labrador gaan. Als het moest. Want ik denk niet dat ik ooit vrijwillig een Labrador in huis zou halen :-D

~ Luna & Lèxi ~

29 januari 2015, 09:24

Ik heb niks met labradors... dus dan een labradoodle.
Maar doe mij maar een echte poedel hoor, die zijn nog véél leuker!

oukjespeciaal aangestelde fokker

29 januari 2015, 10:05

" Ik heb niks met labradors... dus dan een labradoodle. Maar doe mij maar een echte poedel hoor, die zijn nog véél leuker! "

 



Helemaal mee eens! Geef mij maar een echte poedel!

Siara

29 januari 2015, 10:07

Beide rassen zijn niet echt mijn ding maar als ik tussen deze beide moet kiezen...

 

Geef mij dan maar een labrador, liefst een zwart- of chocoladekleurig geval. Hun karakter is niet echt mijn ding maar liever dat dan een labradoodle.

^