
Het is weer te lang geleden dat er een wandeling is georganiseerd in het zuiden van het land. Het mooie Limburg (overdrijven is een kunst
)
De vorige wandeling is al bijna weer 1 jaar geleden die ik toen ook heb georganiseerd. Het was een gezellige groep toen en ik wil graag weer zo'n wandeling organiseren!
De wandeling zal plaats nemen in Venlo in het los loopgebied de Grote Hei. Of voor Venlonaren gewoon de Hei. Verzamelen zal gebeuren bij het informatiecentrum van de Hei. Hier kun je gratis parkeren en er is genoeg parkeerplek!
Er is helaas geen zwemwater op de Hei aanwezig (wel modderpoelen als je geluk heb
) Ook zijn er geen toiletten mits het informatiecentrum open. Die hebben toiletten helaas is deze niet zo vaak open.
De wandeling zal plaats vinden op een uitgekozen datum van onderstaande. Ik heb maar twee datums uitgekozen, anders wordt het te veel passen en meten.
Verzamelen om 13:00! Gewoon bij de parkeerplaats
Iedereen mag mee die een sociale hond heeft. Ook hoe je hond niet perse los te lopen hij mag aan de riem blijven, als je dit graag wenst. Teefjes die loops zijn mogen uiteraard NIET mee.
Ook zonder hond ben je welkom! Als je gewoon lekker mee wilt wandelen mag dat natuurlijk ook. Mensen die leuke foto's willen maken zijn uiteraard ook van harte welkom!
Om ergernissen te voorkomen stel ik wel altijd een aantal regels op. Puur uit veiligheid en om de wandeling zo leuk mogelijk te maken.
Adres is:
Wil je mee geliefd even dit formulier invullen!
Naam:
Hond(en) naam:
Leeftijd:
Geslacht:
Intact ja/nee:
Karakter hond(en):
Camara mee?:
Welke datum:
Bijzonderheden:
Laura met Maylo (reu - gecastreerd)
Pascale met Kahlúa (teef - gesteriliseerd)
Iris met Rivka (teef - intact)
Manon met Malaika & Silver - (Teef - intact & Reu - gecastreerd) - OVB
Paul met Bo & Pip (teefjes - gesteriliseerd)
Eva met Yools (teefje - gesteriliseerd)
Siiri & Sjoerd met Kyra en Dana (teefjes - gesteriliseerd en intact = 16 weken)
Geraads met Shiwa (Teefje van 12 weken)
Gaby met Nigel en Evan (Reu - intact & teefje - intact)
Marloes met Nora (Teefje - intact)
* OVB = onder voor behoud
3 doggies 
Lijkt mij leuk! Ik weet alleen nog niet zeker of ik kan. Ik woon in Deurne, 20 minuutjes in de trein. Ik weet alleen niet waar de grote hei is,
Naam: Pascale
Hond(en) naam: Kahlúa
Leeftijd: 1 jaar
Geslacht: teefje
Intact ja/nee: Nee
Karakter hond(en): Sociaal, soms wat blafferig. Wil graag de honden bij elkaar houden, maar als ik daar iets van zeg, of haar even bij me houdt, stopt dit weer. Soms een beetje jaloers. Kent de hondentaal aardig goed, Mochten er honden vechten, of het gaat er wild aan toe, staat Kahlúa er graag met haar neus bovenop en gaat dit niet uit de weg.
Camara mee?: Misschien ( gewoon een fototoestel)
Welke datum: Maakt niet uit
Bijzonderheden: -
3 doggies 
Ah gezellig..... ik vul later wel een lijstje in heb nu ff geen tijd! :-)
8 februari kan ik zeker niet want 7 februari is m'n broer jarig.....![]()

De grote hei ligt een stukje weg van het station. Maar ik kan max 2 personen met 2 kleine hondjes meenemen. Omdat ik Maylo zelf ook nog heb natuurlijk mochten mensen het niet kunnen bereiken.
3 doggies 
Snap ik :)
Dan hangt het er van af of ik vervoer heb. Trouwens, in januari moet ik op voor mijn rijbewijs, dus misschien dat ik er zelf heen kan.
3 doggies 
Ik zou heel graag mee willen, maar ik moet vanaf tilburg komen best ver weg mocht er iemand gaan waar ik mee mee mag graag.
3 doggies 
Afhankelijk van de datum ga ik mss mee. Pascale; je mag dan met mij mee rijden, ik woon in Helmond! Ik wacht even af welke datum het wordt.

super, had graag mee gegaan met Bamse, maar wij wonen in noordoosten van het hoge noorden, jammer, maar weet zeker dat jullie een hele leuke en plezierige dag zullen hebben.
3 doggies 
Gezellig! Voor zover ik nu kan zien, kunnen wij erbij zijn.
Naam: Iris
Hond(en) naam: Rivka
Leeftijd: Ruim 2
Geslacht: Teef
Intact ja/nee: Ja
Karakter hond(en): Sociaal, stabiel, kan met alle honden
Camara mee?: Waarschijnlijk wel
Welke datum: Kan tot nu toe beide data
Bijzonderheden: Geen
3 doggies 
Ik volg even,thuis even overleggen. Woon ook in Deurne dus lekker dichtbij ![]()
Even kijken of ik dan met de trein kom of vervoer kan regelen. Als ik met de trein kom gaat alleen Sky mee. Weet niet of jullie het erg vinden als ik hem dan bij me aan de riem hou omdat het nogal een mietje is, dan kijk ik eerst hoe het gaat of hij dan eventueel los kan
Hij zal nooit een hond aanvallen maar op het begin moet ie even mopperen met blaffen enzo. En als m'n moeder ofzo mee kan gaan ze allebei mee![]()
Naam:Manon
Hond(en) naam: Malaika/Sky
Leeftijd:7/6
Geslacht:teefje/reutje
Intact ja/nee:nee/ja
Karakter hond(en):Malaika vind elke hond wel leuk om lekker mee te spelen. Kan wel nogal een piepert zijn.
Sky is wat schrikachtig voor andere honden, maar hij blijft meestal toch heel de tijd dichtbij mij lopen. na een tijdje wil hij langzaam aan wel komen kijken.
Camara mee?: ja
Welke datum:Maakt niet uit
Bijzonderheden:-
3 doggies 
Zou fijn zijn, laat het maar weten. Kan het zijn dat ik je ooit in het Buntven ben tegen gekomen? Je hondje lijkt er op!
3 doggies 
Dat kan heeeel goed. Kom er elke dag dus haha.
3 doggies 
3 doggies 
3 doggies 
Dat doe maar, ik kom er alleen de laatste tijd niet veel meer, er is daar iets waar mijn hond erge uitslag van krijgt. We mogen nu 4 weken niet op die plek komen, om te kijken of het werkelijk van het water komt. ( stiekem ga ik er wel elke zondag ochtend even heen) Dus over 4 weken kan je me weer tegenkomen.
3 doggies 
Oei dat is vervelend.. zou goed kunnen hoor dat t door t water van daar komt. Heb dat vaker gehoord! Wie weet tot dan ;)
3 doggies 
"
Het zou zomaar kunnen, nu 2 weken niet geweest, en de wondjes zijn weg. Ik was er wel zondagochtend even, maar heb haar niet het water in laten gaan dus ik denk dat dat het is. Tot dan ![]()

Heb iedereen die meegaat er bij gezegd. Ik denk zelf zoals het er nu uitziet dat het 1 Februari wordt.
3 doggies 
11 feb is een woensdag...

Typ foutje hahaha
1 februari wordt de datum!

Heel misschien gaan er ook wat mensen mee waar ik 's morgen mee loop. Dit zal misschien een bruine labrador zijn genaamd Bucket hij is super sociaal (te af en toe) en houdt enorm van spelen en is intact.
Luna is een Boerenfox terriër hier zullen we geen last van hebben die is meestal meteen gevlogen. Ze blaft soms tegen wat grotere honden maar is zeker niet de kwaadste. Ze houdt van spelen maar zoals ik al zei...meestal gaat ze kijken als ze konijnen kan vinden en komt ze af en toe even kijken.
Max een border collie (werktype) is een jonge hond en houdt van spelen. Maylo kan hem niet uitstaan maar snauwt alleen tegen hem als hij te druk om hem doet. Max zelf is een echte uitdager voor te spelen en rent het liefst.
Heel misschien gaan deze drie honden + eigenaren mee
3 doggies 
ik volg nog even, ik weet 9 januari zeker of ik mee ga de ja of de nee(ivm echo)
3 doggies 
Wij kunnen helaas niet mee op 1 feb. Volgende keer beter, voor jullie allemaal veel.plezier gewenst!
3 doggies 
ik kan niet mee dan, wie weet ligt Tessa die dag te bevallen
en zo niet lijkt het mij niet heel handig om met zo'n dikke buik mee te wandelen ![]()
3 doggies 
Ik moet morgen op voor mijn rijbewijs... Dus ik HOOP dat ik het haal, zo ja, dan ben ik er natuurlijk zeker bij! Anders moet ik even kijken hoe ver ik met het openbaar vervoer kom :)
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?