Vroeger hadden alle honden een taak, nu zijn er veel honden waar niets mee gedaan wordt, vind ik best sneu.
Ik bedoelde alleen het examen wat moet. Ik zelf vind dat heel moeilijk. Je hoort ook dat een hond die normaal alles doet op een examen ineens dicht klapt. Uiteraard door de spanning van de baas, dat zou bij mij dus ook gebeuren.
Voor mij zelf hoeven de examens niet, maar iedereen is anders.
Met de blijf oefening in af, als je dan maar 2 pasjes doet, zou dat helpen?
Verstandig een kleedje mee te nemen en alvast succes met jullie examen, wij duimen voor je! "
Ja ik ben blij dat hij het ook nog leuk vindt, zou het jammer vinden om niks met hem te doen qua samenwerken/cursus.
Klopt, ik vond het de eerste keer ook best spannend, gaat het allemaal wel goed, is ie niet opeens alles vergeten? Maar gelukkig is onze instructeur ontzettend aardig, en is het gewoon een kleine honden school, waar er niet zo veel druk op licht. Het was eigenlijk een gewone cursus, alleen kreeg je aan het einde een diploma. Voor mij is het niet perse nodig, maar ik vind het wel leuk om een bewijs te hebben van wat we hebben gedaan
.
Oh hij kan de oefening wel hoor, hebben we thuis gewoon geoefend, de afstand is geen probleem, de natte vloer was niet zo fijn ![]()
Ah dankjewel!
Liefs een pootje van Yip


Reageren
"