The Adventures of Charlie! Verjaardag, 2 jaar oud!

778 reacties · pagina 15 van 26

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna

24 februari 2015, 18:51

"

"  
Jahahah noujaa goed om te oefenen dan maar!  
 
Toch knap dat Nicole haar koppie stilstaand op de foto heeft gekregen! "



 


Jazeker, ik moet hem altijd laten zitten en blijven, maar ja, met een leuk speelmaatje in de buurt lukt dat niet . En Yipje is een mannetje btw, maar dat maakt verder niet uit , mag de pret niet drukken 


Suuper gave foto's weer ook van Annet, gaan er mooi een paar in een lijstje, heb ik Charles ook meteen hangen 

"


Hihi oops t spijt me Yippie!! Ik wist dat ie een mannetje was, stomme gewoonte om nu haar te zeggen O:-)

Ahh ik ga er ook 1tje van Yip en Charles in een lijstje doen :-D hangen de speelmaatjes mooi saampjes ;-)

sylvia

24 februari 2015, 19:24 3 doggies

Wat maakt Charlie een sprongen, het lijkt wel een danser zoals hij met dat andere hondje speelt.

Mooie foto's zijn het geworden!

Ayinda & Yip

24 februari 2015, 20:35 3 doggies
" Hihi oops t spijt me Yippie!! Ik wist dat ie een mannetje was, stomme gewoonte om nu haar te zeggen O:-)

Ahh ik ga er ook 1tje van Yip en Charles in een lijstje doen :-D hangen de speelmaatjes mooi saampjes "

 

Haha no problem hoor, maar dacht even dat je echt dacht dat Yip een vrouwtje was . Ahh leuk, het zijn lekkere wilde foto's geworden, gaat vast super leuk staan op m'n nieuwe kamer , en de groepsfoto ook natuurlijk , Maar ja, daar staat Charles niet op ;P 

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna schreef het onderwerp

2 maart 2015, 16:43

Zo! 26 weken alweer vandaag!

 

 

 

Deze week extra veel uitjes, vrouwtje heeft een nieuwe camera en die moet natuurlijk goed getest worden!!

Ook volgende week weer beginnen op de hondenschool, waar we door ziekte en herstel van de grote baas een aantal weken niet heen konden. Gelukkig hebben we thuis goed kunnen oefenen, we zijn er klaar voor

 

En broertje Bruno mag ook niet vergeten worden, mijn knappe mannetje, hij doet het zo goed!

Nymeria

2 maart 2015, 16:47 3 doggies

Wauw ze is echt heel mooi geworden! Een (bijna) echte dame!

Stabij Gijs

2 maart 2015, 17:26 3 doggies

Prachtige fotos!!

Kees

2 maart 2015, 17:55 3 doggies

Mooi stel!

Ayinda & Yip

2 maart 2015, 19:38 3 doggies

Ahh knappe Charles! Erg mooie foto's ook weer, voor de eerste keer met je nieuwe camera zeker! 

En yippie zit hier ook heel verliefd naar grote Charles te kijken hoor 

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna schreef het onderwerp

11 maart 2015, 20:46

Week 27!

 

Jeetje, wat gaat de tijd toch snel...mijn 'kleine' Charlie is alweer 27 weken oud..!

 

Kijken naar Bruno die aan het zwemmen was, zelf gaat ze het water niet in, ondanks dat ze het zo warm heeft

 

Ja joh, gebruik Bruno even als springbok!

 

Charlie vermaakt zich prima in/bij een plasje water

 

En ze apporteert!!  

 

Snelheidsduiveltje na een klein rustpauze in het koele gras

 

En natuurlijk, jagen achter Bruno aan

 

Spelen tussen het riet! Gekke puppy, springt zo het riet in om er dan achter te komen dat dat best prikt, om er vervolgens weer snel uit te springen. En er daarna weer opnieuw in te gaan..

 

 nieuwe favoriete Charlie foto

 

Rennen Bruun!

 

Joehoee zie je mij!!? Speel met mij!

 

En mijn allerknapste  wat is ze toch leuk..

 

Het gaat erg goed met haar, loslopen gaat nog redelijk ondanks haar puberstreken. Ze gaat steeds meer haar eigen gang, volgt Bruno steeds minder wat opzich goed is natuurlijk, maar ook lastig op sommige moment. Het zelfstandige in haar komt steeds meer naar boven  

Ze is energiek als wat, vooral buiten. Binnen is ze nog best rustig, ja behalve als ze een dag niet genoeg beweging heeft gehad...maargoed, dat neem ik haar niet kwalijk.

Enig puntje waaraan ik me echt wel eens kan ergeren, is het getrek, of nee eerder gesleur aan de riem. Met 2 honden is dat soms toch wel even lastig. Maar goed, uiteindelijk zal ook dat wel goed komen!

Voor nu is ze in elk geval een heerlijk meiske  ontzettend lief, ik voel al steeds meer die band komen die ik eerst wel eens mistte. Daar ben ik blij mee..!

 

Dit, vind ik trouwens wel echt een Husky blik zeg.. zo serieus hihi!

Kees

11 maart 2015, 20:53 3 doggies

Mooi koppie, en wat een dame!

Ayinda & Yip

11 maart 2015, 21:09 3 doggies

Wat is ze toch knap die Charles! <3 

Lupa & Cody

11 maart 2015, 21:09 3 doggies

Wat is Charlie toch leuk en wat kijkt ze heerlijk blij! Lekkere deugniet is ze volgens mij 

Stabij Gijs

12 maart 2015, 11:35 3 doggies

Leuk hoor :D 

Nymeria

12 maart 2015, 12:39 3 doggies

Echt super mooie foto's

Kim

12 maart 2015, 17:13 3 doggies

Wat een knapperd.

En je foto's worden steeds mooier.

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna schreef het onderwerp

12 maart 2015, 19:55
" Wat een knapperd.
En je foto's worden steeds mooier. "

 

Dank je wel! Leuk om te horen  ik ben dan ook errugg blij met mijn nieuwe Canon 350D

Indie

12 maart 2015, 21:02 3 doggies

 kijk je broertje Charlie!! Foto gemaakt door Phiep!!

Indie

12 maart 2015, 21:04 3 doggies

 deze ook gemaakt door Phiep!met Indie gaat het ook goed!!

Emily

12 maart 2015, 22:00 3 doggies

knappe Charlie, broertje Indie is ook een plaatje zeg wauw!

Kees

gewijzigd 12 maart 2015, 22:08 3 doggies

Das toch t leuke van een kruising. Altijd een verrassing!

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna schreef het onderwerp

13 maart 2015, 07:58

"

 deze ook gemaakt door Phiep!met Indie gaat het ook goed!!

"


Oh wauww ;-) wat is ie groot geworden!!!!

En ook erg mooie foto's, door Phiep! ;-)

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna schreef het onderwerp

13 maart 2015, 08:00

"

Das toch t leuke van een kruising. Altijd een verrassing!

"


Jaa vind ik ook, ik vind t best speciaal/grappig dat er gewoon 3 verschillende kleuren uit 1 nest zijn gekomen! :-D

Echt leuk, de fokker van Charlie zei me een tijdje geleden misschien op 1 jarige leeftijd van de pups van Bailey een reünie te houden, ik hoop dat ze dat nogsteeds wilt gaan doen hihi...ben zo benieuwd hoe ze allemaal zijn geworden :-D

Just The Max

14 maart 2015, 09:33 3 doggies

Schitterende foto's!! Echt een prachtige hond aan het worden! Je krijgt vast veel reactie van mensen bij het wandelen! ;-)

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna schreef het onderwerp

16 maart 2015, 16:53
" Schitterende foto's!! Echt een prachtige hond aan het worden! Je krijgt vast veel reactie van mensen bij het wandelen! ;-) "

 

Jaa inderdaad! Veel mensen verbazen zich erover hoe groot ze al is hahah  

^