Hallo,
Ik heb nog eens een vraagje over Joy haar hersenvliesontsteking. Ik ben nu toch een ruime tijd verder en ik ben absoluut niet tevreden over het verloop..
Hoewel ik er alle vertrouwen in heb dat mijn da het beste voor Joy wil, weet ik niet meer of hij de geschikte da is om Joy hier overheen te helpen.
Met Joy ging het eigenlijk heel goed op 2 pillen van 20 mg prednisolone per dag. 40 mg totaal dus.
Maar toen.. kreeg ze een terugval. Ze werd rustig, ze keek me aan. Na al die tegenslagen weet ik dan al genoeg.. Tijd voor de dierenarts.
Die heeft de dosis verhoogd naar 3 pillen dus 60 mg op een dag (volgens hem de hoogste dosis die Joy met haar gewicht (28 kilo) mag hebben en aan kan. (Dit klopt niet met de berekening van Luan en Lenne van 4 mg per kilo lichaamsgewicht. (dit heb ik toch altijd in mijn achterhoofd).
Op de 3 pillen ging het dan weer goed.. TOT een week of 3 geleden. Ik stond op en toen ik de woonkamer in kwam rook ik iets vreselijks vies. Ik doe het licht aan en ik vind.. diarree.. VEEL diarree.. op het tapijt (IN DE DVDSPELER)!!
overal op het televisiekastje. Joy meteen buitengelaten, zodat ik rustig kon beginnen poetsen. Eerst foto's gemaakt, want ik zag wat rode tinten (bloed)? En nadat het meeste schoon was naar de dierenarts.
Mijn eigen dierenarts was er niet. Degene die er wel was, weet weinig van heel Joy haar achtergrond. Ik heb kort alles verteld heb gezegd dat ik denk dat het door de dosis medicijnen komt. Ze zei dat we nu eerst de diarree aan moesten pakken en als dat beter ging, dat ik terug naar mijn eigen dierenarts kon voor het bespreken van de hersenvliesontsteking.
Oke.. prima.. dus een anntbioticakuur tegen de diarree en nog een of andere pasta voor de darmflora. Joy haar diarree verdween.. Nu een week later.. Ik stond vanmorgen op.. 3x raden..
DIARREE.. overal.. Dus Joytje weer buiten gelaten en ik poetsen.. Ze kan er niks aan doen.. Ze kan het echt niet ophouden, het is echt zo dun! Ik word dan ook absoluut niet boos op haar, maar wel op de situatie. Ik wil dat Joy nu eindelijk beter wordt
Ze moet zoveel doorstaan. Ze doet niets anders als blijven lachen, spelen en knuffelen. Joy is geweldig en werkelijk de dapperste hond op de wereld.
Ik wil maandag naar een andere dierenarts. Iemand gespecialiseerd in hersenvliesontsteking. Ik denk alleen niet dat een nog hogere dosis kan, gezien Joy zoveel last heeft nu de dosis naar 60 mg is gegaan.
Ik heb Joy nu trouwens op een dieet van kip en rijst gezet.. Ik heb het idee dat haar buik wat dikker is dan normaal.
Ik weet even niet wat ik moet doen.. Ja naar de dierenarts..
Maar ik moet het even kwijt, want ik vind het zo erg om haar zo te zien.
Heeft iemand tips? Een supergoeie dierenarts op dit gebied? Die ook oog heeft voor de hond en niet alleen voor de klok en zoveel mogelijk patientjes afwerken. Joy is enorm bang voor de dierenarts en voor vreemde mensen... Snel op de behandeltafel is geen optie.. er moet rust en geduld zijn, anders gaat het niet lukken Joy op de tafel te krijgen..