jammer dat je zo ver weg woont, anders had ik hem gerust een aantal keer uit willen laten.
Maar ik vind dat je wel een beetje zeurt over het schoonmaken. Wij hebben een engelse stafford (zelfde vacht als een bull terrier) ik maak iedere dag schoon, en na 3 uur denk ik waarom heb ik schoongemaakt? maar dat hoort er nou eenmaal bij.
Als de hond gewend is om overdags alleen te zitten vind ik het niet zo'n ramp. Mijn ouders hebben een am stafford en zit van sochtends 8 tot 4/5 uur alleen. maandag t/m vrijdag.
tja slecht luisteren? wij hebben ook een terrier in huis, luisteren doet ie wanneer ie zin heeft. Hij is 11 maanden. Maar soms dan denk ik wel is pfff snapt ie der dan niks meer van wat ie geleerd heeft?
Zou iemand zoeken die em tussen de middag eventueel uit kan laten, familie of vrienden? uitlaatservice?
verder sluit ik me bij de rest aan


Reageren
















