Weet je, ik ben ook net wat makkelijker in 'tsja, dat hoort bij het hebben van honden' dan mijn vriend. Het zijn ook meer mijn kinders. Wat het beste werkt in het managen van je vriend: schouders ophalen en zeggen 'dat hoort erbij' en vervolgens regelen dat het opgelost wordt. En vraag eens wat hijzelf uithaalde als puber :-). Hoe meer jij erop in gaat en erover gaat praten, hoe meer spanning het oplevert. Doen wat jij goeddunkt.
Wat betreft Diablo; ik vind dat 3xpw 8 uur best zou moeten kunnen als hij daarbuiten genoeg aandacht krijgt & activiteit. (Help Anny, niet slaan....) maar dan moet je wel eerst weten waarom hij sloopt, want als het uit verlatingsangst is, dan kan het bij Diablo dus niet. Is het uit verveling of klierderigheid, dan is het een kwestie van een oplossing zoeken tot hij wat ouder en rustiger is. Volg dus de tips op van Lady &Misia
gekke vraag misschien, maar kaat je hem wel eens wat slopen? Sommige honden hebben daargewoon behoefte aan, die van mij krijgen soms dozen oid ook weleesn een stuk tuinslang en dat wordt met veel plezier vernietigd. Geeft een hoop rust. Of bv fleecedekens oid.


Reageren



"








