Ik ga eens kijken voor een ander merk eventueel. Eerst een grotere maat lenen van de fokker. Misschien is de tuig gewoon te klein. Want als Senna het tuig eenmaal om heeft is er geen probleem, dus denk dat hij het verder prima vind zitten. Een instaptuig vond Senna ook vreselijk. Die hadden we voor de Hurtta tuig. "
Wie weet is het inderdaad de maat! Ik moet zeggen dat Noah het tuig ook eerst raar vond als ik het aandeed. Nou deed ik het de eerste keer ook wel erg apart haha, maar dat terzijde.
Als dat ook niet helpt kan je desnoods tuigjes passen in de dierenwinkel, weet je ook direct hoe hij daar op reageert en hoef je ze niet te bestellen (wie weet is het Y-tuig van Hurtta wel wat) ![]()
Mijn eigen ervaring met het Hurtta tuig is hartstikke positief en ik moet zeggen dat hij hij Senna ook wel erg leuk staat
Ik denk dat het inderdaad belangrijk is dat hij het dragen van het tuigje zelf niet erg vind, maar dat maak ik niet op uit wat je zegt (dus dat is toch geen probleem?)


Reageren



heb ik al vanalles besteld.