BENCH erbij .

6 reacties

Marina

4 juni 2014, 09:30

Ik heb voor mijn oudste , kleinere hond ook een bench gekocht, zodat hij zich terug kan trekken en een botje kan kluiven zonder dat dit wordt afgepakt door de puber-husky. Gisteren geïnstalleerd. Maar tot nu toe natuurlijk een spel (lees vechten) wie de nieuwe bench mag bewonen. Heeft iemand tips? Wat moet ik doen als de husky er breeduit in gaat liggen en de botjes van de kleine meeneemt?

Ik krijg altijd goede tips van jullie en ben benieuwd hoe ik het volgens jullie zou moeten aanpakken.

Bibou

4 juni 2014, 09:45

Oei, dat lijkt me niet simpel. Kan je het kleine hondje niet laten wennen dat het deurtje dicht gaat en hem of haar dan zo rustig de botjes laten opeten?

 

Wij hebben zo een kat die de bench van de hond inneemt. 

 

 

En nu hebben we even geen hond, maar we gaan er een  nemen... Hopelijk worden ze goede vrienden.

 

 Succes!

Lexiegoedgekeurde fokker

4 juni 2014, 09:49

Jij als baas bepaalt toch van wie de bench is, of zie ik dat verkeerd? Hier een rotti puber van 8 maanden. Als het aan haar ligt zijn alle kussens, speeltjes, de drinkbak en al het eten van haar.  Jammer genoeg voor haar  accepteer ik dat niet en corrigeer haar dan.

Consequent je husky wegsturen van de nieuwe bench. Dit moet je niet toestaan, jij bent de baas potverdikke! Hij moet maar leren dat hij niet alles kan hebben, klaar.

Ik heb hier ook een husky puber in huis, die steeds opnieuw de keuken in loopt. Iedere keer roep ik haar terug en iedere keer komt ze de keuken uit met een gezicht dat wil je niet weten :p. Op een dag zal ze het leren, tot dan heb ik een lange adem nodig

Marina schreef het onderwerp

4 juni 2014, 11:02

Ah, bedankt. Ik dacht het wel, maar dat gaat gepaard met verweer en strijd. Dat vermijd ik liever, maar het moet even denk ik.

Marina schreef het onderwerp

4 juni 2014, 11:04

Ze zouden het trouwens wel samen kunnen vinden denk ik, die husky van jou en die van mij. Allebei heerlijk eigenwijs!

^