was niet de bedoeling ..Mc & Murphy

492 reacties · pagina 2 van 17

s@nt@

4 juni 2014, 13:54 3 doggies
" Haha Santa hier vinden we du husky en golden al kleinere honden.
 
Maar Brann weegt 1200 gr. Alweer de ogen gaan open van de pups en ze beginnen te kruipen het is gedaan met de rust voor mijn lieve vriendin lol. 
 
Ze worden ook ontwormt vandaag en de nagels worden nagekeken. Weer een fase  "

 

In die winkel loopt hij altijd achter de toonbank, dan sta je wel even raar te kijken als je dat niet verwacht.

Joyce&Chica

4 juni 2014, 15:15 3 doggies

ik vind  de Ierse Wolfshond ook echt prachtig. Is eigenlijk stiekem wel mijn ''droomhond''

Ik denk niet dat er ooit een zal komen bij mij maar toch... zeg nooit nooit !

Vind het super om dit nu hier te volgen!

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker

4 juni 2014, 16:03 3 doggies
"  
 
we zijn niet onbekend met het ras Lien we hebben eerder ' H ' gehad maar die mocht helaas maar 4 worden maar  bij hun durven we het weer aan weten we dat het goed zit, al weet je het nooit zeker met dit ras. 
Maar ze fokken maar hooguit 2 keer met  een hond en pas na hun 3de, testen alles wat er maar te testen is. 
 

 
onze ' H '  "

 

Wat een knapperd! Jammer dat je hem zo jong hebt moeten laten gaan. Ik hoop dat je nu alle geluk van de wereld hebt.

Sem en yinz

4 juni 2014, 16:14 3 doggies

Gefeliciteerd!
Ik vind het zulke lieve grappige mooie honden! Het is jammer dat je ze niet zoveel ziet!
Veel plezier met je pup!

jantien

4 juni 2014, 16:25 3 doggies

Ik vind Ierse Wolfshonden ook prachtig!

 

Wat ik alleen niet zou kunnen verdragen is dat ze niet zo oud worden.

Jeanine :) schreef het onderwerp

4 juni 2014, 16:43
" Ik vind Ierse Wolfshonden ook prachtig!
 
Wat ik alleen niet zou kunnen verdragen is dat ze niet zo oud worden. "

 

tegenwoordig zie je al veel vaker gelukkig dat ze steeds ouder worden zelfs boven de 10. 

 

Deze fokker gaat toch iets anders ( beter ) te werk dan de vorige. later fokken zodat mocht er iets zijn dat tevoorschijn komt, heb ik mij laten vertellen. 

 

En in Belgie moeten ze elk jaar getest worden in tegenstelling tot nederland. De risico's op iets zijn bij deze weer minder gemaakt maar uitsluiten kun je nooit .... maar dat is bij elk ras. 

 

En als je Higgins ziet met zijn 6 jaar ... nog levendig en in staat om hoppa zonder problemen mooie pups te maken ... och dat stemt de toekomst wel weer iets geruster :) 

Hakuna Matata

gewijzigd 4 juni 2014, 17:52 3 doggies
" In Jan. wisten we er komt een nieuw nestje. Stonden eigenlijk op wachtlijst voor over 2 jaar dus niet op deze. 
Maar na lang over en weer gepraat en gedaan ( hadden al wel onze vakantie erop aangepast ) toch besloten van ... nee doen het niet. is niet praktisch met de plannen die we hadden. 
 
Maar ja .... dan .... Dan gebeuren er dingen waardoor je weer even van alles en nog wat gaat nadenken, en de plannen die je had die wijzigen dan enigszins en dan ga je langs om vers vlees voor de anderen te halen want zij zijn ook nog eens onze leverancier en hele goede vrienden. 
 
En dan zie je de pups en met name die ene. Nooit gedacht dat je er dan al een klik mee kon hebben maar deze met dat gele bandje ..... zucht.
 
En nu hing alles eigenlijk een beetje van mij af want de zorg en alles komt toch meeste op mij neer en ik was verkocht ( ben ook niet meer gaan kijken daarna  -) 
Maar van moment dat hij geboren was .... hadden zij zoiets van ... die is voor ons. Moet je nagaan ik wilde een teefje tssss.
 
Enfin na lang nadenken ook de naam gevonden Brannann ( hebben er een N erachter geplakt vonden we wel leuk )  en kun je leuk afkorten naar Brann en is iers met mooie betekenis en zelfs met een link naar Newfoundland :-) 
 
Hij moet een weekje langer blijven maar dat zullen ze niet erg vinden, mooie is als de dames loops zijn kan hij gaan logeren daar als het hier niet lukt. 
Wederom toch nog onverwachts een pup in huis, zonder echt op een lijst te hoeven te staan dus ja .... onze naam stond gewoon op hem ... mooi toch een lichtpuntje tussen al het andere door. 
 
En oja ... dit is hem. 

hier met mama en al zijn broertjes en zusjes ( 4 reutjes en 4 teefjes ) 

 

 
Hier samen met zijn zus 13 dagen oud. 
  "

 Is het die brindle of die zwarte?

Jeanine :) schreef het onderwerp

4 juni 2014, 18:27
ik durf het je niet te zeggen, puppy mo ook dochter van higgins maar andere moeder is ook donkerder aan het worden en Higgins is nu tegen het zwartere aan. blijft een verrassing voor ons zal eens een volgende keer vragen of zij een idee hebben. zolang ie maar het zwarte snoetje houdt .. maar ja is ook afwachten.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 4 juni 2014, 18:47 3 doggies
gefeliciteerd met je nieuwe huisgenoot, pracht ras, een vriend van me heeft er een gehad, gehad helaas. maar een lieve ..grote..lobbes.

Branneman, hihi, leuk. :-D toch een kanttekening hoor, 11,5 jaar geworden, in goede gezondheid.

Wakkere husky

4 juni 2014, 19:49 3 doggies

Gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst, ineens een reus erbij over een paar weekjes ;-) 

Jeanine :) schreef het onderwerp

4 juni 2014, 19:57
" gefeliciteerd met je nieuwe huisgenoot, pracht ras, een vriend van me heeft er een gehad, gehad helaas. maar een lieve ..grote..lobbes.

Branneman, hihi, leuk.

toch een kanttekening hoor, 11,5 jaar geworden, in goede gezondheid. "

 

thnx en wat een mooie leeftijd en vandaar ... tegenwoordig kunnen ze ouder worden en worden ze gelukkig ook ouder. 

Jeanine :) schreef het onderwerp

4 juni 2014, 19:58
" Gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst, ineens een reus erbij over een paar weekjes ;-)  "

 

thnx en ja .... weer een grote lobbes, weer dingen van de grote tafel halen :) maar daarom maar regelmatig een bakkie halen zodat ik het geleidelijk kan volgen en niet ineens al een hele pup in huis heb haha. 

Hakuna Matata

4 juni 2014, 19:59 3 doggies
"  
 
thnx en wat een mooie leeftijd en vandaar ... tegenwoordig kunnen ze ouder worden en worden ze gelukkig ook ouder.  "

 Zijn de honden bij de fokker oud geworden?

Jeanine :) schreef het onderwerp

4 juni 2014, 20:02

zij lopen nog rond maar higgins is al 6 en nog levendig en net getest en op alles vrij net als Breezee 

Jeanine :) schreef het onderwerp

5 juni 2014, 21:30

Wel jullie wilden de ontwikkeling van Brannann volgen en ik had gezegd zodra ik nieuwe foto's krijg dan post ik ze.

 

Deze kreeg ik prive maar och mag vast wel hier neerzetten. Heb nog niet gekeken of er nieuwe op FB staan maar hier alvast een mooie shot van ons manneke :) 

 

Ina, Misty en Aysa

5 juni 2014, 22:21 3 doggies

O, o, o, o, wat een poepie 

 

Ongelofelijk dat zo'n klein hummeltje straks net zo groot (zo niet groter) word als die dame waar hij nu zo lekker veilig bij ligt te snurken 

Jeanine :) schreef het onderwerp

5 juni 2014, 22:31

idd Ina zei laatst hier nog ... moet je nagaan over 6 weken mogen ze weg en dan heb je al een hele pup in huis hoe die gaan groeien de komende tijd. 

 

De ogen zijn al  bijna bij iedereen open, en ze proberen te kruipen maar een paar pasjes en boem ... liggen weer op de grond zo funny is dat altijd. 

 

Hoop dat ze dat een keer op film ofzo zet zal haar een subtiele hint geven ;) maar haar kennende zal dat niet nodig zijn. 

Yin, Yang & ik

5 juni 2014, 22:43 3 doggies

Waar blijft de foto vd 'zigeuner-bus' waarin de 'kleine' Ier en de rest van het stel vervoerd gaan worden?

 

Ik blijf in gedachten een omgebouwde retro VW bus zien met jou achter het stuur......en als het portier eenmaal open gaat komt er geen einde aan de 'passagiers'......hahaha

Jeanine :) schreef het onderwerp

5 juni 2014, 22:50
" Waar blijft de foto vd 'zigeuner-bus' waarin de 'kleine' Ier en de rest van het stel vervoerd gaan worden?
 
Ik blijf in gedachten een omgebouwde retro VW bus zien met jou achter het stuur......en als het portier eenmaal open gaat komt er geen einde aan de 'passagiers'......hahaha "

 

hahaha OMG yep ....eh ... vandaag even ingereden en nu kan ik met de verbouwing beginnen, heb de tekening al klaar en dat gaat me wat moois worden joh 

 

klein detail ... de VW hebben we nu meer ... ben gepromoveerd naar een mooie Ford 

 

Maar spijtig genoeg kan en mag die kleine Ier deze vakantie nog niet mee dus ik heb nog even de tijd ... bouwvergunning is nog niet binnen 

Eurasier jongen

5 juni 2014, 22:55 3 doggies

Van Harte Gefeliciteerd met je mooie mannetje. Misschien weet je nog van mijn liefde voor de Ieren, één van onze eerste posts met elkaar.

Leuke foto's en een mooi nest. Ik wens jullie veel voorpret en we zullen hem hopelijk nog vaak voorbij zien komen.

Geagoedgekeurde fokker

5 juni 2014, 23:02 3 doggies

Wat een leuke pup! Hij lijkt nu nog klein, maar dat zal vast wel snel gaan veranderen.....

Jeanine :) schreef het onderwerp

5 juni 2014, 23:10
" Van Harte Gefeliciteerd met je mooie mannetje. Misschien weet je nog van mijn liefde voor de Ieren, één van onze eerste posts met elkaar.
Leuke foto's en een mooi nest. Ik wens jullie veel voorpret en we zullen hem hopelijk nog vaak voorbij zien komen. "

 

ja dat weet ik nog wel Eurasier jongen. 

 

en het is echt een ongewoon, speciaal, bijzonder manneke niet alleen hoe deze weer bij ons terecht is gekomen. Via versvoer in combi Ierse fokker, ik die met name met haar ( en geloof me dat is niet gemakkelijk  ) die perfecte klik heeft maar nog meer ... 

 

dat dit manneke ( van alle 8 pups )  mij verliefd heeft gemaakt .... tsja soms lopen dingen zoals ze moeten lopen ( blijkbaar  ) 

Jeanine :) schreef het onderwerp

5 juni 2014, 23:11
" Wat een leuke pup! Hij lijkt nu nog klein, maar dat zal vast wel snel gaan veranderen..... "

 

ja idd Gea denk dat als we een week verder zijn al niet meer weten wat we zien. En heb al voorpret van alles en hiero is die bekende kers op de taart 

annemieke&nak

6 juni 2014, 07:29 3 doggies

Ooooooow help!Ik ben zwaar verliefd,wát is Brannan mooí,en super schattig.

Ik ben altijd al gek op Ierse Wolfshonden geweest,en heb er twee van dichtbij mogen mee maken.

Koninklijk mooi,vindt ik ze,maar jou lieve kleintje doet mij smelten.

Eerst op vakantie,en dan snel ophalen.

Veel plezier met de voorpret. ;-) ;-) ;-)

Jeanine :) schreef het onderwerp

gewijzigd 6 juni 2014, 19:25

En jawel hoor ... pups zijn 16 dagen oud en beginnen / proberen te kruipen en dan dat gepiep erbij so cute.

 

Grappig is ook dat normaal als er honden filmpjes zijn de anderen en met name Mc erop reageren en nu hij keek alleen maar deze kant op en verder niks zo lief. 

 

Nu kijken of de link het doet. 

 

nop hij doet het dus niet dus even uitvogelen hoe en wat 

 

kan dus alleen via facebook althans tot zover gaat mijn kennis. <aar dan kan ng niet iedereen hem zien maar bon ... 

 

00:54

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10202872631229465

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

6 juni 2014, 20:25 3 doggies

Een Ierse Wolfshond: wat ontzettend stoer! Van harte gefeliciteerd met Brannann!  

^