" Heb ze ook naar de DA gestuurd .. Hun antwoord was dat ze pas naar de DA gaan als de pup zijn enting moet krijgen ( EIND deze maand dus pas :( )
ik zal het zo zeggen hun andere hond ziet enkel hun tuin dus gaat nooit op wandel ik vermoed dat dit met het keesje juist hetzelfde gaat zijn aangezien het echt het hondje van mijn nichtje is (11 jaar) en ze waarschijnlijk de hond beu zal worden ..
Ook moet de pup al meteen tot 4u alleen zitten aangezien iedereen van huis is.
Edit in mijn nonkel is ook niet de persoon die "veel" geld wil uitgeven aan een hond dus goede voeding, hondenschool , .. Mag je niet verwachten.
"
Ik hoor het al, zo'n mensen die de hond als meubelstuk zien 
Pas op, heb zelf ook zo'n tante hoor. Haar honden zien ook enkel de tuin, gaat er nooit mee wandelen en toen ik haar tegenkwam op de markt met Saffira werd ze bang want er kwam een andere hond aan en oeioeioei bang dat ze gingen vechten. Vond het dan ook hilarisch dat Saffira en die andere hond gewoon braaf gesnuffeld hebben 
Haar dochter is al even erg, had een Yorkje toen ze nog thuis woonde, kreeg een vriend, ging naar een appartement verhuizen dus hond bleef bij mijn tante. Mijn tante heeft dat hondje een spuit gegeven omdat ze de laatste tijd altijd een plasje in huis deed! Nog geen maand later heeft mijn nicht een nieuwe hond gekocht, een Shih-Tzu, want ze was verhuisd naar een huis en daar kon wel een hond. Gelukkig is die vriend van mijn nicht een slimme kerel, want die gaat elke dag met het hondje wandelen terwijl mijn nicht hem altijd zegt dat dat niet nodig is.
Dus ik begrijp je situatie helemaal
Zou het liefst van al tegen dat mens schreeuwen dat ze normaal met dieren moet omgaan. Maar ja, blijft toch je familie he..
Trouwens, op de leeftijd van 6 weken moeten ze toch ook gevaccineerd worden? Of heeft de pup die vaccinatie te vroeg gekregen?